Nulový dom bez komína... Som UFO?

830
20. okt 2011
VYBRALI SME
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 1
3
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Podla tohto ma zbadate na conecu a budem rad ked sa niekto ozve z modrej stresule ;-) Budem tam STVRTOK PIATOK, teoreticky SOBOTA... obsmietat sa medzi stankami... face: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003667091117
16
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Ahoj, volaju ma MiO. Dovolte aby som predstavil vlastny koncept a predstavu o stavbe domu ,,bez kurenia,, do ceny 80.000€ .
12
43
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 4
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Moj koncept, presne 1:1
1
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Prvy 40cm Neopor na Slovensku R=12.5 U=0.08  Na mieru vyrobene od predajpolystyrenu.sk
10
61
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Tak a toto som ja. Pridana hodnota - nepotrebujete lesenie ;-)
15
74
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Zateplovat dokladne a poriadne... zbokov ani nelepte, po skusenosti je to lepsie vo finale vysparuvat ze strcite pur penu medzi 2 EPS... a striekate..
10
44
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Skutocny rez mojich zakladov...
7
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Dom po vonkajsom murive 10 x 8,6. Ja nie som spekulant, ani som netravil 100dni meditacie, ani som necital fengh šuhaj... Proste takto mi to davalo logiku.. Ciste oblzniky, co najmenej rohov, bludisk atd.. Tenke murivo = viac mieste vo vnutri.
3
15
Nulový dom bez komína... Som UFO? - A tak isto vrchne podlazia, ziadne spekulacie a mystifikacie a skumanie energii.. Rozdeleny vrch na 4 miesntosti. Okno sa dopracovalo kvoli svetlu cez chodbu, stresne sa radsej zrusilo.. Pri tom okne v chodbe budem meditovat, super vyhlad..
4
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Uz vela ludi sa pytalo na moje zaklady, tak som sa rozhodol odhalit intimitu cislo 1.. Ale pochopit sa to snazte sami. Nestiham to opisovat.. XPS je hrube 10cm.. ak som dal dva na seba je to 20cm.. od kraja je to 30cm posunute nasledujuca vrchna vrst
1
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Tu si pozorne vsimnite kraj polystyrenov.. dolny je bez perodrazky! a vrchny je hladky perodrazkovy! Cele to potom do seba zapadalo.. Tuto logiku by som nemenil! Hladky z vnutra zakladov, drsny bez perodrazky z vonku.. Drsny je cokel!
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 14
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Cize preco hladky? Iba hladke XPS ma perodrazky.. Ale na hladke moc nechyta lepidlo sietka atd... Perodrazka mi urobi ZUB v zaklade do ktoreho vlezie BETON.. Urobi sa KOTVA! Preto by som moju logiku nemenil. Z mojej strany detailne premyslena blok...
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 16
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Tymito tvarnicami som vytvoril rovinu na ktoru sa polozili BLOKY z XPS. To biele je drenazna rura obalena v geotextilii..
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 18
1
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 19
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 20
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Hranol na napnutie XPS zakladov.. najskor napinat v rohoch...
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 22
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Pripojky vody, elektricke chranicky... Secko uz od zaciatku potahane.
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Najjednoduchsie je ak nemate premyslene kadial pojdu kable, tak dajte po 3 trubky do 4 rohov domu.. Secky sa zidu uvidite ;-)
2
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 25
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 30cm
2
23
Nulový dom bez komína... Som UFO? - tabulka je zo stranky: http://www.nazeleno.cz/stavba/pasivni-domy/pasivni-dum-pohodlne-vyhrejete-kazdodennimi-cinnostmi.aspx
1
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 28
1
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 29
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 30
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - rok 2010
0
12
Nulový dom bez komína... Som UFO? - armatura sa uzemnuje.. EMC tienenie, ochrana elektroniky atd
1
13
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 33
2
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Uzemnujte ARMATURY!
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 35
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 36
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Najlacnejsi a pevny material na murovanie domu. Proste BETON z cisteho prirodneho cementu a strku o hrubke 20cm.. Iba sa muruje..
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Najlacnejsi a pevny material na murovanie domu. Proste BETON z cisteho prirodneho cementu a strku o hrubke 20cm.. Iba sa muruje..
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Prva rada sa robi z plnych...
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Vyborny cement... Beton som vyrabal nasledovne na murovenie: 1/3 UNIMALT + 10kg klasicky cement + strk 0.4 + voda... Nie vodka...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SKOLENIE! Najlacnejsi a pevny material na murovanie domu. Proste BETON z cisteho prirodneho cementu a strku o hrubke 20cm.. Iba sa muruje..
0
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SKOLENIE! Najlacnejsi a pevny material na murovanie domu. Proste BETON z cisteho prirodneho cementu a strku o hrubke 20cm.. Iba sa muruje..
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SKOLENIE! Najlacnejsi a pevny material na murovanie domu. Proste BETON z cisteho prirodneho cementu a strku o hrubke 20cm..
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SKOLENIE! Rohy su vystuzene betonom a rozoro od zakladovej platni az po strechu...
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SKOLENIE! Najlacnejsi a pevny material na murovanie domu. Proste BETON z cisteho prirodneho cementu a strku o hrubke 20cm.. Iba sa muruje..
2
12
Nulový dom bez komína... Som UFO? - VIDEO: https://vimeo.com/15215201
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 47
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 48
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 49
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 50
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Za 3 dni.. Pol dna prsalo z kazdeho dna...
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - moja praca, okrem tej palety.. tie dve tehly dole na pravo vypadaju ze su nepreviazane, to som neskor dodatocne doplnal.. pri tomto murive je to previazane, pretoze medzi 2 tvarnice sa dava este betonik..
2
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 53
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Uplne stacilo 50 stojok na cely dom (cca 10m x 9m), hrubka platne 16cm... Rozmiestnenie cca 2x1,5 metrove.
1
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - IDEALNA STRECHA JE TA, KTORA SA NEDOTYKA DOMU... Na mm presne.. vraj sa to neda.. Ale treba menej pit a z laserom secko ide..
0
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 56
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Izolovanie pod a okolo pomurnic, vaznic atd atd... Toto vam murar nebude riesit... Len sami ;)
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - takto zateplujte aj stity muriva.. na toto nikto nemysli.. po murive v hornej izbe ide teplo roovno do sridle.. u mna nejde, pretoze medzi skridlou a murivom je 30cm neopor.. prve mrazy pekne ukazuju ako sa ludom nad stitmi topi mraz na skridle..
4
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 59
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 60
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 5 folii jednou ranou... Na pravo je reflexna folia cez neopor, aby odrazala teplo, uv atd atd.. pre istotu aby mi to neo existovalo co najdlhsie..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Takze po dlhsom case nieco nove ;) Kedze riesim pasivny dom, dom bez komina s minimalnym kurenim tak izolacia hruba 18cm mi pride ako obliect si silonky a ist sa korculovat, ale vdaka aktivite az tak neomrznete.. oka oka argumentov je vela :D
3
18
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 18cm vlna + 20cm Polystyren Neoform = 38... Este urcite pride 20cm tretia vrstva.
2
16
Nulový dom bez komína... Som UFO? - mam novu hracku. klincovacka.
2
29
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 65
2
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 66
3
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Urcenie roviny rohovych okien... Johnson Self-Leveling Rotary Laser Kit 40-6516 NEW
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 68
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 3 Bodky.
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 10MM
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - nerez drziaky, zavitove tyce porezane na 10cm.. umakov.sk  plechy okenne k rehau
1
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - od spodu prevlecene sroubky nerezove M8 nerez  http://www.umakovshop.com/skrutka-nerez-polghlava-aisi304-m8x20/d-69854/
1
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - VYHODA MOJEJ INSTALACIE: PASKA SA LEPI PO INSTALACII OKNA, O PASKU SA NEOPIERA UCHYT, MENSIE RIZIKO POSKODENIA...
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - drziak madka  umakov.sk
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 75
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 76
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 77
0
11
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 78
1
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 79
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 80
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Pretierajte lepidlom aj prepoje pasok..
0
17
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 82
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Spravne vyplnenie spary INTERIEROVA PASKA ruzova... Kupoval som to od www.izotes.sk .. Velmi som spokojny, velka ochota od predavajuceho.. Dobre ceny, kvalitne materialy z nemecka... Sam som si to robil po vysvetleni od predavajuceho...
4
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 84
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Spravne vyplnenie spary INTERIEROVA PASKA ruzova... Kupoval som to od http://www.izotes.sk .. Velmi som spokojny, velka ochota od predavajuceho.. Dobre ceny, kvalitne materialy z nemecka... Sam som si to robil po vysvetleni od predavajuceho...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Hellou nas Pan BOH v zadu.. Tu neni paska uplne dopelena, preto je to zvlnene, inac to je uplne rovno z murivom..
2
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 87
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Tu je mytus ci treba kotvit alebo netreba kotvit polystyren :) Ja nekotvim.. Kotvia sa lode v pristave ;)
4
44
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 40cm Neopor polystyren. Okna zrezane do uhlov.
7
11
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Pur penu davajte medzi EPS po skusenostiach az na zaver.. Cize najskor prilepte EPS o mur a az potom purpenou v celej hlbke sparujte... Pur pena yde von. Zaschne a to sa TESNE PRED! sietkovanim odreze prebrusi...
2
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Pretlacenie EPS o mur aj REBRIKOM.. a na nom tehla...
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - prebrusenie vytrcajuce malty a ometlickovanie...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 93
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 94
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - EPS lepte najskor pod staplonom, a potom medzi kus strcite a dom je zatepleny ;-) Na dolnom EPS je doska a touto sablonou maketou pripravkom sa pritlaca o MUR + smerom hore o STAPLON... premyslene...
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - foto ako som lepil EPS o mur, zatazoval pritlakom... ako zataz pomoze AJ JEDEN FERO..
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - pritlacanie EPS o MUR.
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - zavazie
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - PAN
5
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Rozozieranie polystyrenu cez okna... Trosjkla U=0,5 pokovene odrazaju luce priamo na parapetu...
2
14
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 101
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - vyreze sa to a doplni novy kus
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 103
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Lepidlo na okenne pasky a EPS..
2
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - exterierova paropriepustna paska
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Odkvapy vo fasade. 90mm
0
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Aaaa prvy odkvap vo fasade...
0
19
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Provizorne aby nestekala voda na mur.
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Odkvapik + bleskoskozvodik..
1
29
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Provizorny obojok aby nestekala voda na mur.
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 111
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 112
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 113
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - pajkovacka a ohnuty drot do kruhu
2
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - pajkovackou
3
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 116
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 117
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 118
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 119
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Veterna elektrarnicka. Som nejaky prirodny UFOn :P  http://www.youtube.com/watch?v=1LhAb38qfRw&feature=BFa&list=UUD9dtbjWA4pfPzyiUxoiOpQ&lf=plpp
7
33
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Zásadne mením svoju stratégiu. Ten kto sledovali môj album nech si odteraz odmysli slovo pasívny. To čo tu od začiatku prezentujem je budúci prvý Nulový Dom na Slovensku. Koncept, ale vychádza z pasívneho domu bez tepelneho cerpadla. Dokurovanie sola
13
30
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 1:1
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Medzi domom a balkonom je 12cm sedy neopor, nerezove roxoriky a dalsie tajne prisady od firmy shoeck nemecko... Beton ma 1,4 metrov x 4 metre...
1
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Meranie teplot. Tak ja 22C v obyvacke povazujem za luxus ked je vonku 34C :-P a to ide aj bez klimatizacie... Urcite ktomu uz prispieva 40cm polystyren, ktory citelne odrza slnecne luce z juhu. Malo okien na JUHU a pokovene trojskla 0.5 .
5
11
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 125
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 126
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 127
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 128
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 129
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 130
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Prosim vas ako sa vola toto lesenie? kde by som si to vedel kupit??
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 132
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Kedze idem ramy co najviac utapat ramy okien do EPS, ponukam priklad ako vyrobit kanaliky na odvod kondenzu z profilu.. Na to pojde este jedna vrstva XPS do mierneho spadu.. A final bude plastovy parapet prisilikonovany k profilu.. Ram okna izolovat.
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Kedze idem ramy co najviac utapat ramy okien do EPS, ponukam priklad ako vyrobit kanaliky na odvod kondenzu z profilu.. Na to pojde este jedna vrstva XPS do mierneho spadu.. A final bude plastovy parapet prisilikonovany k profilu.. Ram okna izolovat.
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Kanalik ide do spadu maleho, strosku je citit na fotke. Aj napriek tomu, ze mam neotvarave okna, sa do ramu dostane kondenz, je to zrejme tlakom vetra a ta vlhkost zajde do ramu.Inac tie otvorceky niesu na to,ze nam vetraju dom! Okno je vzduchotesne!
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Ciste jednoduche napojenie. Z vrchu este 2cm XPS do spadu. Na ram okna pojde expanzna paska a k nej sa to XPS 2cm pritlaci.. Dokonaly, pruzny spoj... Navrch parapet, a cele prevetravanie bude popod parapetou pekne izolovane...
5
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 137
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 138
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 139
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 140
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 141
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 142
1
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 143
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 144
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 145
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Polystyren is COOL.
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Kde sa nedal vlozit polystyren, davala sa vlna.. Tu bola aj vhodna aby sa neudusilo drevo v polystyrene..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 148
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Folie som mal uz zlepene a na jednej rolke.
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Este spicna sa zreze do kolna a diel je TIP TOP! A tesim sa na prve foto aplikacien a oknee..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Nastrelovacka klincov...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Necela polka.. Profil okolo okien... Made in MiO.   2 metrove diely.. Spolu 240 metrov rezania. Pohoda, treba mi len masaz chrbtice.
1
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 153
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Merac vetra... 71,1 km/h  fukalo ked som riesil konstrukciu na solar...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 155
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 156
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 157
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 158
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 159
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 160
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 161
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 162
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - celistvy kus na prekrytie pasok na rame okien...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - to cierne je expanzna paska COMBBAND 600 na styk EPS a rámu okna
4
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Tu je rez rohu, ako som prekryl ramy, ten cierny pasik vytrcajuci je: cierna paska je spominana expanzna paska.. Ona napuci medzi polystyrenom a ramom.. Chrani spoj pred dazdom vetrom atd...
3
14
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Navod ako som pripajal XPS parapety na kanaliky pre odtok kondenzu... A natlacenej vody do ramov okien pri posobeni tlaku veta..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - polyuretanove lepidlo WINFLEX
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Neporovnatelne lepsie tesnenie ako cez APU LISTU!!! Expanzna paska 3x15mm winflex COMBBAND 600
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - COMBBAND 600
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - COMBBAND 600
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - PU lepidlo na EPS. Na to sa prilepi XPS parapeta a zatazi zavazickom..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - zavazicko
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Uz zaschnuta prilepena parapeta XPS.. Z vrchu pride este plast ktory bude pretrcat aby dazdova voda nestekala fasadou...
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - detail, XPS parapeta je uuuuuplne pretlacena o expanznu pasku...
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - detail. cierna ciarocka = expanzna paska.. uuuuuplne pritlacat polystyren o pasku... to je ochrana proti vode...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 176
1
13
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Ram okna je prekryty po celej svojej sirke sedym podlahovym EPS neopor. Medzi polystyrenom a ramom je okrem exmanzelky aj expanzna paska.. Nic ine si nedavajte ;) Ta cierna medzierka, linka medzi oknom a EPS je expanzna paska..
4
12
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Nahrubo Predpokladane U celeho okna po zatepleni = okolo 0,65 V kutiku duse si myslim, ze vypocet bude lepsi.. pri 0,63 kedze ramy budu teplene aj v interierovej casti domu...
5
21
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 179
3
12
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Preco je dolezite ist do svetlej fasady.. Tmava farba 61 - 63 °C.. Toto je merane 06.11.2011 a to iste som nameral aj 24. decembra a bolo tusim -12.
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Preco je dolezite ist do svetlej fasady.. Svetla farba 28 - 31 °C . Co sa vlastne deje? Cez den tmava fasada naberie aj 50 °C.. Ked spite sa rano o 04:00 krivka dostane na -15 °C.. Rozdiel teplot skoro 70 °C.
4
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Neopor a tepelny ucinok slnka v mrazoch... +54 C . Januar 2011 / vonku je minus
2
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 183
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Ochrana pred slnkom, teplom...
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Takto si predstaujem STAVEBNY DOZOR.
7
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Sledujte moje kroky a raz si predvedieme presne, ako si vyrobit dvere kde celkove U=0,7 a cena? do 800 eur.. Aj tie za 3000 eur mozu parametre zavidiet :P Hrubka vyplne 92mm!
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 187
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 188
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 189
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 190
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 191
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 192
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 92mm vypln XPS
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 194
4
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Aj skareda diera sa da vynikajuco zavzduchotesnit ;)
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Novinka na slovensku a teoreticky aj na mojej stavbe :-P  Manzetova vzduchotesna paska okolo potrubi atd... Na Aku kolvek velkost rury si vyrobim.. je to po riti! ;) http://www.izotes.sk
7
19
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 197
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 198
1
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Berte to ako hrackarsky graf. Dom neni dokonceny, nevie co je to vzduchotesnost, nevie co su to dobre vchodove dvere, strecha nedoizolovana.. Bez kurenia spravanie sa pocas vianoc. Dnu +4,4 a von -13,4. Buduci rok to budeme provnavat.
3
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Trosku si ukazeme, ako sa da vylepsi Ucko ramu dveri...
2
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 201
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 202
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 203
1
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 204
7
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 205
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SEPTIK
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 207
7
15
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Zaklad
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 209
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SEPTIK
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SEPTIK
11
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 212
11
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Konecne ja! Oholeny, vonavy, a fest telefonujem... Vybavujem material..
6
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - NIE PALENKA, ALE GRANKO! na pravo polystyren 40cm hruby, 2x1 meter.
4
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Dovolte mi sklamat tych ktori si myslia ze 26cm izolacia strechy je postacujuca.. Je postacujuca pre energeticky stitok C! .. To je tak pre garaz, alebo chlievik. Skoda ze je vela ,Ing., a mnohi o tom netusite, lebo nemate stavbarinu a spoliehate sa.
2
15
Nulový dom bez komína... Som UFO? - REZACKA NA POLYSTYREN. VYROBTE SI SAMI Z BAROVEJ STOLOCKY! a pomozte aj vy mne za to, klik nizsie :-)
2
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - V dome neni zapnute kurenie. Ani ziadna piecka na drievko.
0
17
Nulový dom bez komína... Som UFO? - TIP ako uchytavat mineralnu vlnu...
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - TIP ako uchytavat mineralnu vlnu... Tu sa mi napajaju dve vlny, preto tak tesne je sietka pri sietke...
4
23
Nulový dom bez komína... Som UFO? - TIP ako uchytavat mineralnu vlnu...
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - toto je 20cm, cez to pojde este jedna vrstva 20cm.. mal som nazvys 20cm tak co uz ;) Na pravo si vsimnite ako tento 20cm sa pripaja k nadstitovemu EPS 30cm ktory prechadza do exterieru na fasadu. Strecha bude akoby polozena na polystyrenovom dome...
2
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Vnutorne zateplenie popod krokvy.. EPS neoform spolu 40cm.. V podkrovnych izbach dame trosku viac.. Aj do stropu...
1
11
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Lepenie EPS neoform o krokvy... Tymi palicami sa to pritlacilo na 1 hodinku... to biele je priechodka pre rekuperacia, ona sa prelepi tiez a zvonku strechy sa prevrta diera na potrubie...
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 225
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 40cm hruba EPS Neoform ziolacia pod krokvami... 20cm + 20cm... nemal som v celku uz 40cm tak som to takto vyuzil...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 227
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 228
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 229
2
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 230
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Toto je vonkajsia izolacia 40cm, ukoncenie pod strechou..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - interier
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - exterier
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Toto je vonkajsia izolacia 40cm, ukoncenie pod strechou.. Purpenovanie medzery..
1
9
Nulový dom bez komína... Som UFO? - moje okakane.. teda blato je tam ;-)
11
22
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Teplotné polia Nulového domu bez komína. Základy a úchyt okna.
1
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 237
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Teplotné polia Nulového domu bez komína. Základy a úchyt okna.
1
13
Nulový dom bez komína... Som UFO? - To zelene je muur. Fialovy uchyt na ktorom je okno. Tyrkisova je profil okna teda ram. Hnedkasta kde je +5 to je sedy polystyren v ktorom je cele okno ulozene. Toto cele sa vola predsadena montaz okna. Okno sa neuchytava v murive ale mimo neho.
0
17
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 240
1
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Tyrkisova je murivo. Zlta je sedy polystyren. Hnedkasta na balkone je tvrdeny xps polystyren. Zelena je beton. V tmavomodrej je izolacia v ktorej budu rozvody elektriny vody atd.
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 101 Ing. siete
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 102 XPS v zemi. 20cm hrubka a vyska 1,5m
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 103 Prve betonovanie B20 vyska 70cm
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 104 Salovanie z XPS na lezato. Vyska 60cm hrubka XPS 10cm
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 105 Druhe betonovanie B20
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 106 Murovanie NOVOMUR
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 107 Kladenie XPS zarovno s NOVOMUROM. XPS hrubka 20cm pod platnou.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 108 Tretie betonovanie B20. Pri poprade mam zlavy. Pytajte sa od koho.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 109 Okolo domu som kladol rozvody na odvod dazdovej vody do zbernej nadrze.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 201 Murovanie obvody + vzsimnite si cierne pasy. Izolacia priecok od obvodovej steny.
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 202 Priecky
1
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 203 Schody ukazka.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 301 Deka. Hranoly...
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 302 OSB doky + ISOKORBY Spojky na balkonove platne. VELMI DOLEZITE!
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 303 Stvrte betonovanie B20 Deka vrchna.
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 401 Vrchne murovanie.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 402 Priecky.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 403 Priprava vaniciek na zabetonovanie balkonov. Rucne betonovanie.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 501 Odizolovanie stresnej konstrukcie.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 502 Krov
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 503 Izolacia stitoveho muriva medzi stresnou kritinou... STOP zime v hornych izbach...
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Rekuperacia. zn. PAUL... Skuste im povedat moje meno ci nedaju zlavu...
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 264
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 265
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 266
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 267
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Slnecna elektraren. Raz na celej streche. Vykon celej strechy 11kW.
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 269
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 270
5
33
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 271
3
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 272
14
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 273
4
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 274
2
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 275
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 276
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - BRAMAC protector s posypom... Velmi dobre sa po nej chodi, nesmyka sa...
0
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 278
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 279
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 280
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 281
2
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 282
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Dlho som nic nedal, tak aspon Teplota v Pasivnom-Nulovom dome bez klimatizacie, bez zaluzii. Prirodzeny zdravy v lete nazyvany ,drahocenny chladok,  ... vonku su teploty cez +32C
9
97
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Dik za srdiecka
3
30
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 285
2
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Buduci Mozog mojho domu - SERVER.. Quad Core intel atom.. Multimedialna rozvodnica = radia, hudba, video, fotky, sledovanie teplot, sledovanie solarnej energie...  je to made in MiO... To nekupite takto.
4
14
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Prvy online graf zo servera. Meranie teploty Interier. http://www.pasivnydom.net/teplota/
1
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Moja cica :-p
21
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 3.7.2012 rekordna teplota pri Poprade + 31,6
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - TERASA. Vam predvediem uuuplne ze odveci salovanie.. Potrebujeme salovacie dielce o 70% menej (83ks na 1meter vyska salovania a 26 metrov dlzka-obvod) ako bezne + NOPOVA folia za €30, ziadne dreva dosky klince - ziadny TESAR... Posutup citaj nizsie:
3
14
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Pribetonovane do vodovahy...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 292
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Zasypavanie vnutra o nopovu foliu...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Rozostupy 62,5cm... Polystyren ktory sa bude lepit z vonkajsej strany ma rozmer 125cm (XPS alebo Perimeter)
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Este ukotvenie dielcov, dalsim betonom... Aby sa nepovyzvracali :-p
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Zvonkajsej strany lepim PERIMETER polyform 3cm. Vydrzi to beton?
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 297
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Salung z PERIMETRA a zvnutornej strany NOPOVA FOLIA.. ROH
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Prve foto z cerstveho balkona...
5
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Toto bude robit divy v mojom dome :-p zo schodistom
2
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Toto bude robit divy v mojom dome :-p
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 302
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 303
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 2 roxory.. Na fotke je jeden v rohu...
1
15
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 305
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Staplon a dilatacia... OSB dosku som zapustal o 4cm ponad izolaciu..
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - MEDZI OKNO A IZOLACIU NEPOUZIVAJTE SILIKON, APU LISTY A potobne kratkodobo a menej elasticky funkcne hluposti? :-p
5
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - MEDZI OKNO A IZOLACIU NEPOUZIVAJTE SILIKON, APU LISTY A potobne kratkodobo a menej elasticky funkcne hluposti? :-p
2
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Maketa zateplovacky.. Cize neopor polystyren, ja som daval okolo okien podlahovy S100.. Na tom je lepidlo sietka a este raz lepidlo.. A expanzna paska, to napucane.. Je to eleasticky material neprepustajuci vodu pri prudkom vetre atd..
2
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Takto prekryvam ram okna polystyrenom, to je rez.. realny... O okno je exterierova paska paro priepustna biela a ju prekryval polystyrenom, ktorym zateplujem cely ram..
6
11
Nulový dom bez komína... Som UFO? - MEDZI OKNO A IZOLACIU NEPOUZIVAJTE SILIKON, APU LISTY A potobne kratkodobo a menej elasticky funkcne hluposti? :-p
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - FINAL: http://www.modrastrecha.sk/blog/mio23/album/nulovy-dom-bez-komina-som-ufo/16945305/
2
13
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 313
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 314
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 315
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - strk 0,2mm je to ako piesok...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Zateplenie zasobnika dazdovej vody...
1
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 318
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 319
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 320
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 321
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 322
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 323
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Cize jemny strk 0,2mm az prach... Na to pojde dlazba...
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Napojenie odkvapovej rury do zberneho systemu dazdovej vody... Nepouzil som tie filtracne kanaliky! ...
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 326
0
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 327
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 328
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Polystyren medzi terasou a DOMOM... Nikdy neprepajajte BETON terasy s DOMOM! Bezne to projektant nema problem nakreslit, ale je to velka chyba a oprava vas vyde draho... A to iste plati aj o vstupnom schodisti!
1
8
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Polystyren medzi terasou a DOMOM... Nikdy neprepajajte BETON terasy s DOMOM! Bezne to projektant nema problem nakreslit, ale je to velka chyba a oprava vas vyde draho... A to iste plati aj o vstupnom schodisti!
3
13
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Nektovil som, pouzivam PU lepidlo.
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - poklad
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - poklad objaveny... Odtial pojde rura do zbernej nadrze.. Tomu sa hovori ze co mozes urobit hned teda pri robeni zakladov, uz vtedy pokladte vonkajsie rury.. Teras som to len vykopal ako poklad..
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - prevrtanie zasobnika na vodu... vstupny ventil na vodu.. Tu bude napojena vodovodna rura 32mm..
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - JEEEEJ Lidl vrtaciky.. Super :-D Vsimnite si hrubku steny.. Made in AQUATEC.sk Hruby fajny plast.
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Moj vytvor, som stravil riadnu dobu vo vodoinstalaterovi kym ma napadlo ze ako urobit vodotesnu priechodku do sachty..
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Z vnutornej strany sachty..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 338
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 339
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Z vonkajsej strany nadoby.. Tu pojde vodovodne potrubie 32mm..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 341
0
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 342
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - A toto je vlastne final, medzi mosadznym kolienkom a umelou redukciou je stena nadoby...
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Jeej dierky :-p A moja rukovet..
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - velkost 1 na 32mm a 3/4 na 25mm
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 346
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 347
2
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 348
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - A to som ja s kyblom. Kydam kaky.. :-D
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Cigansky salung ala MiO... Nopovka, forsta a troska pridrzat = dost vela penazi usetrenych...
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 3cm perimetrovy polystyren od polyform.sk = vydrzalo to tlak betonu
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 352
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 353
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - cca ukazka ako bude zaklad terasy od domu predeleny..
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Dnesne novostavby. Prikladna schema kurenia. Tento dom ako vidite ma kurenie na tuhe palivo + plyn. Jednoducho ovladatelne packami a peknymi gombikmi. Vhodne pre zeny. Ale da sa zit aj bez toho... Staci postavit Pasivny DOM. A+
2
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 356
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 357
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 358
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 359
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 360
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 361
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 362
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 363
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 364
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 365
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 366
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 367
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 368
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 369
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 370
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 371
0
1
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 372
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 373
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 374
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 375
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 376
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 377
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 378
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 379
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 380
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 381
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 382
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 383
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 384
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 385
1
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 386
1
10
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 387
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 388
0
3
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 389
0
6
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Redukcia ala mio
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 391
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 392
0
5
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 393
0
2
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Buduca skalka na zahradke...
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 395
0
7
Nulový dom bez komína... Som UFO? - SUPRA
1
13
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 397
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Obrázok č. 398
1
4
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 11. den
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - Travicka. 9. den od posiatia...
2
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 11. den
0
0
Nulový dom bez komína... Som UFO? - 17. den
1
15