Nulový dom bez komína... Som UFO?

1. sep 2017
Nulový dom bez komína... Som UFO? - MEDZI OKNO A IZOLACIU NEPOUZIVAJTE SILIKON, APU LISTY A potobne kratkodobo a menej elasticky funkcne hluposti? :-p

MEDZI OKNO A IZOLACIU NEPOUZIVAJTE SILIKON, APU LISTY A potobne kratkodobo a menej elasticky funkcne hluposti? :-p

 • mury@mio
  rozhodli sme sa poslúchnuť Tvoju (dúfam) dobrú radu a chceme použiť spomenutú pásku - avšak bude to robiť firma a v živote o tej páske nepočuli ale sú ochotní ju použiť. Postup je, že ju nalepia na okno a potom na nu prilozia EPS? Musia priložiť hneď alebo stačí aj neskôr (o pár minút)? Mám trochu obavy, že či to nepototo, tak by ma zaujímalo, že na čo si mám dať pozor, či je to v pohode, nemajú čo pokašlať? Díky za odpoveď.
  • mio23
   AUTOR
   @mury  Nalepis pasku a hned lepis EPS.. EPS co najviac pritlacit, tak ako to ukazuje dalsie foto.. Nie volno prilozit, pritlacit sa ma silno.. A nejako to uchytit aby sa to neposuvalo, ten EPS.. neviem mozno najjednoduchsie nejakymi klincami kym nevyschne EPS... Ja so mto zatazoval doskou..
   • mury@mio23
    ďakujem za info a ešte mi napadla jedna otázka: keď sa bude robiť fasáda (dávame prefarbenú fasádnu omietku 1,5 mm zrno), tak sa potom tá omietka nanesie aj na tú pásku, resp. nejaké iné riešenie ako prekryť tú čiernu pásku?
    • mio23
     AUTOR
     @mury  pridam dnes fotky ako to vyzera vo finale
     • mio23
      AUTOR
      @mury  to cierne nevidiet lebo sa to musi pritlacit celou silou o ram a ma to cca 2-3mm
      • tino2ak dám expanznú pásku na rám, to prekryjem doskou EPS čo ide z muriva a na to dám APU lištu ?
       Patrí do kolekcií