Nulový dom, dom bez komína... Som UFO? - A tak isto vrchne podlazia, ziadne spekulacie a mystifikacie a skumanie energii.. Rozdeleny vrch na 4 miesntosti. Okno sa dopracovalo kvoli svetlu cez chodbu, stresne sa radsej zrusilo.. Pri tom okne v chodbe budem meditovat, super vyhlad..11/826
A tak isto vrchne podlazia, ziadne spekulacie a mystifikacie a skumanie energii.. Rozdeleny vrch na 4 miesntosti. Okno sa dopracovalo kvoli svetlu cez chodbu, stresne sa radsej zrusilo.. Pri tom okne v chodbe budem meditovat, super vyhlad..
 • mio23
  AUTOR
  Cervene su balkonove dvere, otvaracie casi.

  Modre su pevne neotvarave okna..
  • mio23
   AUTOR
   #_nstep=1&/fotoblog/mio23/album/nulovy-dom-bez-komina-som-ufo/9632374/" class="linkified" target="_blank">http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/mio23/album/nulovy-dom-bez-komina-som-ufo/#_nstep=1&/fotoblog/mio23/album/nulovy-dom-bez-komina-som-ufo/9632374/
   • calimeroAhoj Mio, páči sa mi tvoj prístup, že to nepreháňaš s veľkosťou okien. Okno má slúžiť len na prienik denného svetla. Solárne zisky sú v našich zemepisných šírkach skôr na škodu, lebo práve v zime je slnečných dní veľmi málo a v lete sú solárne zisky iba na obtiaž. Môžeš mi prosím ťa napísať rozmery okien v obytných miestnostiach? Teda zaujímalo by ma, aká je veľkosť stavebného otvoru a aká veľká ti potom vyšla zasklená plocha. Ďakujem.
    • mio23
     AUTOR
     @calimero  mam cca 100x140, ale mam neotvarave okna a ten ram je o nieco mensi... teda sklo v nich je vacsie..
     • calimeroDiky. To je velkost stavebneho otvoru? A tie balkonove na vrchnom poschodi maju kolko?
      • mio23
       AUTOR
       @calimero  100x220 stavebny otvor... lebo 2 tehly tvarnice maju 100.. preto 100 aby som tolko nerezal atd..
       • calimeroDakujem, ja mam spalnu velku 14m2, otvor pre okno 100x200 a vsetci ma strasia, ze je to malo. Podla mna staci.
        • mio23
         AUTOR
         @calimero  hlavne ze v spalni sa spi a tam chces tmu
         • stastnytatik@mio23  hore ten koniec koniec chodby si len kvoli presvetleniu chodby nepripojil k niektorej z miestnosti?
          A este sa chcem opytat, keby som sa nahodou inspiroval tvojou dispoziciou, nebudes ma za to popotahovat? Lebo niektori ludia tu robia strasne tyjatre okolo toho.. A ozaj, neviem najst, kde mas kotolnu 🙂 .
          • mio23
           AUTOR
           @stastnytatik  nikde nemam kotolnu ale na uhlie miestnosto 🙂 a okolo dispozicie veru netreba to komplikovat... okno kvoli presvetleniu aby som sa vyhol oknam na sever 😉

           Fotka patrí do inšpirácií

           Patrí do kolekcií

           Nápady(43)

           Podobné príspevky