Zaregistrujte sa ako Profesionál

Získajte nových zákazníkov

vďaka profilu Profesionál
Ako Profesionál môžete
prezentovať svoju prácu
reagovať na dopyty a získavať nové zákazky
inzerovať v Bazári
komunikovať s používateľmi stránky
Vytvorte si firemný profil na najvačšej sociálnej sieti o bývaní,
ktorú navštívi vyše 440 000 ľudí mesačne*.
*Podľa
16.8
Za mesiac, s DPH.

Najčastejšie otázky zákazníkov

Slovom “Profesionál” označujeme ľudí, ktorí na našich stránkach prezentujú svoje služby. Sú to najmä majitelia firiem, živnostníci, marketingoví riaditelia firiem atď. Zámerne ich nenazývame “firmy”. Firma nie je človek. Za firmou sú vždy konkrétni ľudia. A týchto ľudí voláme Profesionáli.
Modrastrecha.sk je stránka pre ľudí zaujímajúcich sa o bývanie a stavbu. Diskutujú, čítajú články, zdieľajú obrázky atď. Stránka okrem iného obsahuje kategóriu Profesionáli, v ktorej užívatelia nájdu rôzne služby a produkty pre nich určené.

Modrastrecha-pro.sk je stránka, kde sa Profesionáli môžu zaregistrovať a cez ktorú môžu prispievať na modrastrecha.sk. Môžu si tu spravovať svoju prezentáciu, komunikovať s užívateľmi, písať blog, odpovedať na otázky atď. Je to miesto, cez ktoré môžu získať nové zákazky a komunikovať s existujúcimi zákazníkmi.
Podľa meraní Google Analytics modrastrecha.sk navštevuje mesačne vyše 400000 návštevníkov. A stránku navštívia vyše 800000 krát mesačne. Priemerne na stránke každú návštevu strávia cez 4 minúty.
Akceptujeme mesačné platby populárnymi platobnými kartami (Visa, MasterCard, Diners Club atď). Z karty Vám bude automaticky každý mesiac sťahovaný poplatok 16.8 EUR. Ak nemáte platobnú kartu, je možné zaplatiť minimálne na 3 mesiace prevodom na náš účet v Tatrabanke.
Nie. Ceny sú konečné.
Ak máte službu predplatenú kartou, môžete kedykoľvek zrušiť automatické mesačné sťahovanie priamo v časti Platby a faktúry vo Vašom profile. Ak ste platili prevodom, stačí ak na ďalšie obdobie nezaplatíte.
V deň, keď nám príde Vaša platba na účet. Väčšinou prevody medzi bankami trvajú jeden alebo dva pracovné dni.
Nie. Je to možné jedine vytvorením samostatnej druhej PRO registrácie.

Potrebujete pomôcť s platbou za profil Profesionál?

Napíšte nám na profesionali@modrastrecha.sk, alebo zavolajte na +421 940 414 009.