Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Profilova fotka
ryja, máš ip :-)
Odpovedať
ups...aj mne prosím ťa daj kontakt na tie stavebniny...ďakujem... To je super...ešte keby sme sa tak poznali...boli by super sa vidieť a stretnúť sa na conecu...a s tou pôdou by sme sa mohli nejako dohodnúť...(bo my máme ornú pôdu...-teda už zmenenú na stavebný pozemok..) a myslím, že je aj veľmi kvalitná.. :-) A mima, kde staviate, ak sa smiem opýtať?
Odpovedať
mirkva mas ip. som zvedava na to coneco co tam je. zajtra ficim.
Odpovedať
práve v tejto chvíli nám betonuju platnu a my tam nemôžeme byť lebo sme v práci :-(
Odpovedať
kpilkova ani nehovor...nam vcera betonovali zaklady a ani som to nebola pozriet ani foto nemam....jaaaj dnes tam musim ist inak uz nevydrzim.....mame presne ten isty problem...cely den v praci a neni kedy ist pozriet na stavbu....... ]-(
Odpovedať
zabetonované a môžeme tancovať ;-)
Odpovedať
jeeej super blahozelam kpilkova..............my mame vyvysene o dva rady tvarnic.....sikovno to ide chlapcom.....
Odpovedať
my ked sme robili zaklady tak som tam presedela co to dalo. :-D :-D lebo zvedavost moja mi nedala ist do prace. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme zabetónovaný strop :) dnes si pôjdem vyskúšať schody :-) :-)
Odpovedať
donya...no vy ste uz pekne daleko.....super
Odpovedať
Profilova fotka
no hej aj keď sme museli január-február stáť lebo bola kosa .... ale ešte nás čaká jeden strop tak sa máme na čo tešiť :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
certicazlv my zase ešte nemáme vodomernú šachtu ... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pozerám že ako pekne sa vám to tu všetkým rozbehlo x-) . My žiaľ stále čakáme na stavebné povolenie ]-( ale dúfam že čoskoro už to bude o.k.
Odpovedať
hii no my hej ale voda este neni....to mi pripomina ze musim zavolat do vodarniii
Odpovedať
Profilova fotka
ja teraz už mesiac bojujem s elektrárňami :-) :-) strašná byrokracia :-( :-(
Odpovedať
no elektrarne nas este tiez nezapojili ale volala som im v pondelok ze je vsetko pripravene a povedali ze do tyzdna nas zapoja....tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
jeej ako vam to pekne ide. My začneme už konečne v pondelok. Už je všetko pripravene. No s elektrárňami sme aj my mali pataliu. Nie a nie pripojiť hlavne, že už splátka prva bola zaplatena. To nezabudli poslať
Odpovedať
Profilova fotka
my sme 30 dní čakali kým sa rozhýbe nejaký technik ... teraz čakáme na zmluvu že do týždňa ju pošlú tak som fakt zvedavá ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zatial elektrarne klop klop... nas museli najprv odpojit ... prist pre elektromer.. jeden ujko, a potom zrusit kabel druhy ujko.. to sa podarilo do tyzdna... do dalsieho tyzdna nam prisla zmluva s tymi podmienkami .. poplatok za pripojenie nam dali 0 Eur.. uz mame skrinku... teraz sme zasa neriesili buduci tyzden ideme... to pripravit... a potom volame technika... :-p
Odpovedať
my našťastie plynomer, vodomer, elektromer máme už dávnejšie na pozemku :-p júúj, zajtra to vypukne aj u nás :-D :-D :-D dúfam, že nebude pršať a budeme zameriavať základy na pozemok a po Veľkej noci ich kopať :-D
Odpovedať
my staale cakame na stavebne konanie, ale v maji to tiez roztocime :-)
Odpovedať
ahojte ;-) Tak nám sa podarilo dnes osadiť základy na pozemok, máme vykolíkované, zamerané ;-) V noci popršalo ale nám to nevadilo a už sme "v tom" :-DNateraz sme skončili a pokračujeme po sviatkoch.
Odpovedať
my sme sa dnes konečne boli pozrieť na stavbe platňu nám krásne spravili a pivnicu tiež urobili nám základy na terasu no paráda ;-)
Odpovedať
ahojte ešte spíte už sa nám posunul čas o hodinku dopredu :-( a ja som aj tak už od 5 30 nov času hore |-|
Odpovedať
kpilkova......aj ja som taky blazon...............neviem spat......hih
Odpovedať
no a som tu zas dnes bude určite krásne svieti tu slniečko práve sme prišli s kostolíka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co nemozete spat... :-D kpilkova super ze uz mate platnu...
Odpovedať
maznacik007 áno v pondelok idú izolovať a v utorok by mali ťahať mury uvidíme ako vyjde počasie ;-)
Odpovedať
jeeej vam to fakt ide, kedy ste zaccinali?.....my dufam tento tyzden platna...uvidime...
Odpovedať
Zuzi, z čoho idete stavať? tehla alebo ytong? budete aj zateplovať? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?