Menu Forum

Mám kúpiť materiál na stavbu v roku 2011 alebo 2012?

21. nov 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
matosc (39 r.)
Registroval sa 1. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 197 príspevkov. Má 2 priateľov. Bánovce nad Bebravou - Biskupice, okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    Biskupice, okres Bánovce nad Bebravou
fotoportrét
fotoportrét
matosc (39 r.)
Registroval sa 1. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 197 príspevkov. Má 2 priateľov. Bánovce nad Bebravou - Biskupice, okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    Biskupice, okres Bánovce nad Bebravou
 Dobrý deň, oplatí sa kupovať materiál na hrubú stavbu RD ešte v tomto roku alebo až začiatkom budúceho. Začať stavať plánujem až na jar 2012. Čo myslíte, ako to bude s cenami materiálov po Novom roku? /kríza a tak.../
Ďakujem
21. nov 2011 o 12:44  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petrusia (31 r.)
2
Registrovala sa 10. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 36 príspevkov. Má 3 priateľov. Nová Baňa, okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
petrusia (31 r.)
2
Registrovala sa 10. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 36 príspevkov. Má 3 priateľov. Nová Baňa, okres Žarnovica.
 Ahoj my sme začali stavať tento rok. K 1.11. sme dostali stavabné povolenie a stihli sme spraviť len základy. Ale tento rok sem kúpili aj debniace tvárnice, kari siete a železo na základnú dosku. Ostatný materiál budeme kupovať na jar. Zisťovali sme si ceny, ktoré budú platné na jar 2012 a nemalo by sa nič meniť. Takže zbytočne by nám to stálo až do jari.
21. nov 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mslavik
Registroval sa 19. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 140 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
mslavik
Registroval sa 19. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 140 príspevkov.
 tazko to uplne presne predvidat. my ako stav.firma to riesime tak, ze si vyziadame ponuky uz teraz a ak sa nam pozdavju, tak zaplatime tovar s tym, ze nam bude dodany v 2012. v kupnej zmluve mame klauzulu, ze ak tovar zlacnie, mame pravo kupit ho v zlacnenej sume alebo od kup.zmluvy odstupit. vzdy na jar pred realnym odberom si preverime ceny a zatial len v 2008/2009 nastala taka situacia ze nam museli zlacnovat. myslim ze stavebniny budu na take nieco ochotne pristupit aj v pripade stavebnika - sukr. osoby.
21. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to