Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
tyaja....blahozelam....super...tak stavaniu zdar!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tyaja.. super.. tesim sa s vami... jaaj aj ja chcem... uz..
Odpovedať
paráda ta začínate aj vy ;-)
Odpovedať
inak ked vas tak citam tak vam vsetkym drzim palciska. niekedy je to na nervy. hlavne ked pocasie nieje dobre a neda sa nic robit. uz nech je teplo
Odpovedať
tak my sme dnes podali ziadost o stavebne povolenie, aj nam sa to uz blizi :-) ak mate kontakt na studniarov, dajte mi prosim tipy do IP, aj cenu za ktoru vam vyvrtali. vdaka :-)
Odpovedať
santana odkial si. nam tusim za 5000sk narazal jeden pan studnu. neviem isto tu cenu ale mam pocit ze tolko to bolo.
Odpovedať
ideme stavat v senci. mima dakujem, ak mozes posli mi ten kontakt prosim. skusime oslovit viacerych a porovnat ponuky. s tymto sa da hadam zacat uz pred stavebnym povolenim, hm :-|
Odpovedať
Profilova fotka
santana... skuste oslovit v bernolakove firmu hydrovrt... viem ze oni robia studne...
Odpovedať
Dakujem, že sa tešíte s nami :-) myslela som, že sa nedočkám ;-) už nech je len pekne a peniažky rýchlo nedôjdu :-D
Odpovedať
santana no tak kontakt ti asi neposlemlebo to bol taky ujko ze asi by nesiel len tak do senca. mal by to doooooooost daleko. a nerobi to ako povolanie alebo ako to napisat
Odpovedať
tyaja aj u nas to tak bolo. teda ja som uz mala penu okolo ust ze kedy zacneme. teraz by som bola rada keby uz bol koniec :-D :-D
Odpovedať
ahojte ;-) tyaja - blahoželám ;-) je to krásny pocit, že ...už, už sa to začne... :-D a potom už tých pocitov bude len a len viac :-D my našťastie studňu na pozemku máme - len ju dať po dostavbe preskúmať či je ok
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, pridavam sa do klubu, aj my zaciname tento rok stavat. zatial mame na pozemku stav. budu a vyhrnutu ornicu.... pred nami je vraj na dlhu dobu posledny volny vikend, na ten dalsi uz sa bude kopat pivnica....
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D my mame platnu....juchuuuu 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
certicazlv pockaj ako budes skakat ked budes moct nanu vyliest. mne sa to strasne pacilo... som to tam hned vsetko videla ako bude he he :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Certica, super :-D Kukala som vas podorys v albume... aky siroky mate domcek? je peknyyy
Odpovedať
ahojte, aj my sa chystáme tento rok stavať. teraz len vybavujeme všetky podklady na podanie staveného povolenia. Je to ale na nervy. Vždy, keď som zúfalá, tak si poviem, nevadí, budem si sedieť večer na terase s pohárom vínka. tak dúfam, že s toho terasového pobytu dočkám. Tiež sa pokúšame zohnať niekoho kto vŕta studne.
Odpovedať
vavrusa....vyborny pristup........aj ja sa tak utesujem...........na teraske pri zapade slnka.jaaaj tesim tesim
Odpovedať
aj my sa tešíme ako si na terase vyložíme nohy a pozrieme si v priamom prenose futbal ;-)
Odpovedať
ahojte, aj my sme sa rozhodli začať stavať túto jar. Máme všetko vybavené stavebné povolenie, materiál aj firmu. V piatok nám prišli geodeti zamerať dom a zistili, že v plánoch je zle zakreslený elektrický stĺp. Skoro ma porazilo, elektrické droty nám vedú tesne pri dome, takže momentálne nemožme stavať. Starosta povedal jedine posunút dom o dva metre. Keď si predstavím, že by sme mali opať začať - stavebný úrad, geodet...... tak je mi zle. :-| :-| :-| Čo by ste robili, riskli by ste a stavali o dva metre ďalej bez nového povolenia????? A následky????? :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
neviem ak nebude blizko sused a dodrzis stavebnu ciaru ci ako to nazvat asi by nemal byt problem. malo by sa dodrzat dva metre jeden sused 5metrov druhy sused. my sme to teda aspon takto mali. alebo sa skus opytat len na stavebnom urade u dakej tetusky ku ktorej patrite ako postupovat. neviem ale zda sa mi hovadina aby ste zas absolvovali cele stavebne povolenie.
Odpovedať
Ahoj,Samozrejme by som to riskol!!!ja som mal tiež podobný problem!!a nakoniec som ešte zvedšil dom o pol metra jak bolo planoch!!neboj nikdo ti to vimeriavať nebude!!!ja som mal viac problemov a všetko sa vyriešilo!!!neska sa da všetko!!!
Odpovedať
a kolaudácia v pohode????,
Odpovedať
my sme v povodnych planoch nemali ani komin a krb --- rozhodli sme sa za pochodu pri kolaudacii to pani dopisala k zmenam a hotovo
Odpovedať
lenoc....12x11...ale na jednom konci 12x10..........hih
Odpovedať
no my nemáme vôbec zakreslenú pivnicu a hop už je spravená pri kolaudácii sa dokreslí a hotovo ;-)
Odpovedať
no ja vam neviem... :-| :-| :-| ...my sme este sice nikdy nic nekolaudovali....ale dorobenie krbu alebo pivnice...to sa da...ale posunut dom o 2 metre je asi dost.....no neviem...asi podla toho aky su ludia na urade ktory bude kolaudovat.............. :-. asi si to radsej prezistite na stavebnom .....
Odpovedať
Nám povedali,aby sme pri kolaudácii predložili nový situačný plán osadenia na pozemok.Ale veľa závisí od človeka,ktorý vydáva stavebné povolenie.My máme teda perfektného :-) .Vo všetkom nám vyšiel v ústrety a poradil.
Odpovedať
aj nám to povedali ved pri kolaudácii sa dom znova zameriava
Odpovedať
Profilova fotka
kpilkova, ani mi nemame zakreslenu pivnicu, aj ked uz od zaciatku vieme, ze pivnica bude, dokonca mame suhlas od projektanta so touto zmenou (podpivnicenie casti domu). Ale pani na stavebnom by vyzadovala rcite komplet projektovu dokumentaciu k pivnici, tak sa tvarime, ze pivnica nie je v plane. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?