Kto z vás plánuje v roku 2011 stavať dom?

Ahojte kto z Vás plánuje v roku 2011 stavať dom ?
Odpovedať
no aj my plánujeme. uvidíme ako peniaze a veci okolo toho. teším sa a zároveň mám z toho strach.
Odpovedať
pridávam sa:) aj my plánujeme na jar začať
Odpovedať
Ahojte, aj my plánujeme,uvidí sa na jar, dovtedy ešte ...
Odpovedať
No ak do jari vybavíme všetky papiere ohľadom stavebného, tak začíname aj my :D
Odpovedať
tak aj my dufame ze na jar zacneme, len aby boli papiere v poriadku....
Odpovedať
No ak sa podarí všetky papiere vybaviť, tak na jar by som veru chcel začať tiež stavať..
Odpovedať
Profilova fotka
napodobne. začneme ak sa podari uver
Odpovedať
Profilova fotka
nooo aj my zaciname na jar a moc sa na to tesime :-)
Odpovedať
My sme chceli začať už tento rok,ale nepodarilo sa nám vybaviť všetky papiere na stavebné,takže tiež začíname na jar.aspoň máme celú zimu na to,aby sme sa rozhodli pre všetko na stavbu,takže nejakú výhodu to má.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze fakt perfektna tema z ktorej sa clovek vselicomu priuci :-(
Odpovedať
Vybavyť stavebko a chceme začať na jar
Odpovedať
Profilova fotka
Začneme stavať na jar,hned ako sa otepli. Ideme staviat bungalov, o zastavanej ploche 120m2.Povolenie a vsetko okolo toho sme vybavili za jeden mesiac, ale suhlas od obce nam dali skoro po deviatich mesiacoch , aj to na chatovy dom, nie rodinny dom. Aky je v tom rozdiel?Zistili sme az v banke. Hypouver bude schvaleny len na polovicu pozadovanej sumy. Nakolko vyrobcovia stavebnych materialov oznamili narast cien o 4 az 8 percent , bude to trochu tazsie, ale nie nemozne. Toto spolu s nasou malou dcerkou je nas najkrajsi darcek pod stromcek.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj my zaciname na jar ked budu papiere pokope ;-)
Odpovedať
my sa o dva tyzdne vraciame domov zo zahranicia a hned chceme zacat vybavovat projekt a ostatne papiere. Pozemok mame bez sieti, takze aj toto nas caka na zrealizovanie, ale tesime sa, ze na jar mozno zacneme :-)
Odpovedať
No aj my vybavujeme stavebne povolenie, len este dufam, ze do jari predame byt a moze sa zacat stavat.
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež začiname konečne po dlhom vybavovaní a čakaní.stavebko sa nam už začalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Na jar idem na to. Už sa neviem dočkať. Prípravné práce mám už za sebou – výrub stromov, čaká ma ešte plot....
Odpovedať
Profilova fotka
no a my sa chystame v roku 2011 nas domcek dokoncit.
Odpovedať
stavbar117neviem kam smeruje tvoja otázka, upresni bližšie, prečo ťa zaujíma, kto ide stavať na jar 2011?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?