Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
tak to je super donya :-D
Odpovedať
donya.....super....ticho zavidime... my dufam koncom tyzdna vytycenie a buduci kopat....uvidime.......ale firma ma konecny termin v zmluve,....tak by nam to malo byt jedno kedy zacnu..............ale pre ten pocit uz chcem aby kopali....
Odpovedať
Profilova fotka
certicazlv a kedy má konečný termín?
Odpovedať
30.jun.............inak su tam sankcie...............a je to na hrubu stavbu aj so strechov
Odpovedať
Profilova fotka
za 3 mesiace by to mal stihnúť :-)
Odpovedať
jojo aj ja si myslim..........vraveli ze aj skor...ale zmluvne radsej takto...... :-D
Odpovedať
aj my by sme mali mať hrubú stavbu do 3 mesiacov postavenú ved uvidíme a dnes sme predsa len izolovali pivnicu ;-)
Odpovedať
certicazlv koľko vás tá hrubá stavba vide ak môžem vedieť ;-)
Odpovedať
napisala som ti do rp......kpolkova
Odpovedať
..............hmmmm kde ste vsetci??? =-) na stavbe?? a kde su cakatelia na stavebne povolenie? ja som TUUU. :-D
Odpovedať
ahojte všetci, my sa tiež chystame tento rok stavať, ale tiež stavebné vybavujeme len teraz. dúfam, že je to tento rok reálne. zatiaľ som bola len na stavebnom úrade. a možem obehať všetky inštitúcie. Snáď to všetko zvládnem a potom uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
nám stavebné povolenie vybavovala firma ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
my stavebné vybavujeme sami, tak dúfam, že do mája to stíhame - teraz riešime projekty sietí - a už máme povolenie od elektrikárov, na ostatné čakáme - pre mňa je to hrozné, ale môj drahý tvrdí, že malina :-)
Odpovedať
dudiva...........tak rada by som bola na stavbe.........ale u nas bolo rano 10cm snehu........teraz uz sice neni ani stopy.....jaaaj to pocasie
Odpovedať
no nám sa podarilo dnes zabetónovať pásy pod kuchyňu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nám robili šalung na schody a strop
Odpovedať
no my sme sa tam ešte nedostali ale slubili námže do 3 mesiacov bude hrubá stavba hotová
Odpovedať
Profilova fotka
neboj to určite stihnú hrubá stavba ide rýchlo
Odpovedať
Profilova fotka
ivco.. nam to ponukal pan co nam robi osadenie ze nam vybavi stavebne povolenie.. a pytal za to 100 EUr... /tiez staviame okres GA/ a vahame ci si to dat alebo vybavime sami... /robil to ja susedovi za kolko neviem a odporucali nam ho priamo na stavebnom... tak ked vidim co iny pytaju tak mozno to aj dame si cez neho... ;-)
Odpovedať
My sme si to obehali sami... za dva dni.. a cakali sme 1.5 mes.. a prislo stavebko ;-)
Odpovedať
no my si vybavujeme stavebko tiez sami :-N . elektrarne, plynarne, vodarne, t/com vseeetko sme obehali. maly zdroj znecistenia, vyjadrenie obecneho uradu, ze suhlasi so stavbou a kooopec inych veci... teraz uz len cakame :-D . a neviete mi niekto poradit ako to je, ked uz mame elektricku skrinku, ale nemame este hodiny na odber, co treba robit... a aj kto robi vodovodnu sachtu? ci musim ist na vodarne alebo za nejakou firmou. suhlas vodarni na stavbu mame.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivco hej dame to tak urobit.. vlastne ked sme mu dnes volali tak uz sa to riesi cele a o tri tyzdne to bude dudiva.. my mame tu sachtu aj obecnu vodu... ale zasa budeme robit este jednu sachtu kvoli vodarnicke .. a vode zo studne.. lebo na polievanie je taka obecna voda / plus vodne stocne/ dost draha... akurat este zvazujeme ze sa da urobit aj do domu ta voda zo studne ze sa bude dat prepinat do wc ka a pracky a tak.. /samozrejme dame urobit rozbor najprv ale je to v dedine ziadne pole -pesticidy a pod./ k tzm hodinam.. tak nam boli elektrikari odpojit elektriku najprv jeden zobral hodiny potom dalsi o par dni odpojili kable... a cakame maju nam poslat zmluvu o pripojeni potom budeme volat revizaka.. a on nam to pripoji.. a samozrejme musime vykopat od stlpu k skrinke cca 2-3 metre kadial pojde kabel
Odpovedať
dakujem za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme dnes zajednali komplet tehlu na cely dom aj na priecky aj vyplatili ... vyslo nas to 3500 EUR :-p ale este nam cca 600 vratia lebo je v tom aj zaloha za palety a tak... a tiez sme kupili skrinku na elektriku 3 x 25 a vonku ma tu zastrcku taku na nozickach.. 190 Eur... momentalne cakame na stavebne povolenie do mesiaca ze bude.. do konca maja chceme kupit este aj kotol... lebo nam ponukaju taku sadu buderus aj zasobnik a nejake doplnky ci co to je /kondenzacny/ za 1200 Ecok.. takze to uz zacina.. pomooooooooooooooc
Odpovedať
Ahoj maznacik, ta cena za tehlu je dobra, aspon my mame zatial ovela vyssie ponuky, mozes napisat kde ste to kupili? ;-) Mozes aj IP...
Odpovedať
my sme dostali ponuku- pri odbere tehal na cely dom. tehla porotherm profi 38- 1,47e s DPH. Je to vela ci malo? k tomu zdarma valcek a murovacia malta. ponuka plati do konca aprila... nevieme sa rozhodnut ci to mame zobrat. stavebne povolenie dostaneme niekedy april, maj. museli by sme si ich uskladnit niekde na pozemku. ale oproti cene bez zlavy by sme usetrili 100000. celkovo by nas to vyslo na 5400 eur.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?