Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@pancake super, ja povodne som z Dca :) ... kde tam?
Odpovedať
@juska3 krov drevo máme 173 Eur/m3. Montáž počítaj strechy tak max 5 Eur krytina, 1 euro fólia, 2 eura laty za m2 = max 8-10 eur/m2
Odpovedať
@mk7 Celkom dobrá ponuka, môžeš mi dať prosím kontakt. Ďakujem
Odpovedať
@martinapvlv na dolnych kolonkách :-)
Odpovedať
no aj mi zaciname bingalov euroline 1280 ...v okrese kosice.....sokolany.... :)
Odpovedať
@mk7 Môžeš dať aj mne kontakt odkiaľ máte drevo? Do IP, ďakujem.
Odpovedať
....ja som dosiel dnes na pozemok ohladne zamerania telekomunikacnych kablov s panom s T-comu a pozeram ze bager bagruje zaklady.... tak sme uz zacali aj my a zakaldy su vykopane....
Odpovedať
po tyzdnoch tvrdej driny konecne dnes zalievame :-D
Odpovedať
Ahojte tak mi už máme múry vytiahnuté, dnes nabehli strechári ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My zasýpame....:)
Odpovedať
Aj my zasypame, strkujeme, zabujeme ;-)
Odpovedať
@takyna vy ste jaki sikovni :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@takyna @standa82 @juska3 a akú strešnú krytinu ste si vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
nám by mali v pondelok alebo v utorok zalievať strop :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka33 ...tondach mediterran
Odpovedať
@lucinka33 km Beta
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna @standa82 ďakujem
Odpovedať
my zajtra betónujeme základy
Odpovedať
@lucinka33 bramac klasik
Odpovedať
@lucinka33 creaton
Odpovedať
bramac clasik 8-)
Odpovedať
my budeme asi davat mediterran antik ale este nie sme na 100% rozhodnuty
Odpovedať
No tento rok zaciname aj my ale asi az v lete lebo sa nam ešte kresli projekt a chvilku to potrva.
Odpovedať
My sme už začali - 21.03.2012 :-) Doska hotová, Ytong navozený a v Pondelok sa začne murovať. ;-)
Odpovedať
@mom3 ahoj ako pokracujete ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao My sme sa zasekli na stavebnom povoleni. Uz to davno malo byt. Robotnici cakaju. s bankou sme uz dohodnuti, ze v stredu podpiseme zmluvu o uvere. Takze som sa rozhodol, ze tam nabehnem a bez papiera neodidem. :-) Radsej ty sa pochval. Ako ste pokrocili?
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 prosim ta, kasli na povolenie a stavaj...aj my sme tak robili, povolenie sme dostali teraz v zime a v juni sa stahujeme, kebyze mame cakat, tak aj zosediviem...platili sme akurat pokutu obci 500 eur-aj to len preto, ze sa zmenil starosta, inak by to bolo v poho...ale tie dva roky, co sme usetrili stali za to
Odpovedať
Profilova fotka
@kaiak ale my potrebujeme uver na to, aby sme mohli zacat stavat, a to bez povolenia nedostaneme.... :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 aha! a nemate nasetrene fakt vobec nic? aspon zaklady, platna, mury-strasne vela vec sa da urobit svojpomocne...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaiak Vsetky uspory isli do pozemku. :-). Este co-to mame, ale predpokladam, ze budu veci, ktore bude tazko vyfakturovat, tak si tie peniaze chcem nechat na to. A na pracu svojpomocne nemam cas, ani nikto z rodiny.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?