Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@mom3 my si vsetko robime samy takze sa nemame ani na koho stazovat, ano zatial ńam to ide rychlo pritel to nahana po velkej noci chceme zalievat platnu a potom v maji zacat uz tahat mury :-D no dufam ze uz coskoro zacnete aj ja som zvedava ako vam to pojde :-D
Odpovedať
ahojte, pripajam sa :) aj my zaciname :) v KE a bude to bungalovcek malicky :)) tak stavaniu zdar :)
Odpovedať
a ozaj ak mate nejaku dobru stavebnu firmou sem s nou:)))
Odpovedať
Profilova fotka
My sme včera poukladali DT, ale fúkal otrasný vietor a tak sa nezalievalo, bude sa až v utorok, ak bude vyhovovať počasie.....
Odpovedať
@adam_janka Hm vy máte 6000a píšeš , že strechu si budete robiť sami, takže aj tá strecha niečo stojí veru. Ja dal 4000 za robotu komplet strechu.
Odpovedať
@takyna Aké rozmery domu budete mať? Bungalov či podkrovný dom?
Odpovedať
@falco2007 budme mat bungalow oskar medium m4, rozmer 8x13,5m :-)
Odpovedať
... aj my sa pridávame ... resp. už sme tento týždeň začali ... :) .... lokalita: Trenčín
Odpovedať
@takyna Tak to ano lebo ja mám podkrovný 10x 17 a v tej cene ale len HS bez kúrenia a vody zatial čo máš ty ten rozpočet hm.
Odpovedať
@falco2007 tak vy staviate riadnu haciendu, proti nasemu malemu domcuriku :-) , ale tak hlavne , ze si budeme mat kde zrelaxovat kosti ;-)
Odpovedať
@falco2007 a akú máš komplikovanú tú strechu? maš vikiere, alebo strešné okná... to je také drahé ten krov za prácu a pokládka krytiny?
Odpovedať
@martinapvlv vitaj. my začíname v Dca :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pancake no strecha nie je komplikovaná plocha myslím 270m2 jeden víker, ale mám priznaný krov nie klasický tak to asi preto hm. Ked tak mrkni album hm
Odpovedať
@takyna Hm, že vraj haciendu to hádam nie, akurát že podkrovné hm.xixi
Odpovedať
Tak dnes sme začali.......to nie je 1. apríl:-)
Odpovedať
Pripájam sa aj my sme dnes začali x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dnes už začali ťahať obvodové múry, dúfam, že počasie bude pekné nech to ide rýchlo... :)
Odpovedať
Pripajam sa, aj my sme planovali zacat, len sa nam to nejako posuva a este stale nie je nakomplet dokonceny projekt.....Dufam, ze potom rychlo vybvime stavebne a vrhneme sa na zaklady. Kolko asi trva vybavenie povolenia?
Odpovedať
@juraj1974 prosim posles mi kontakt na ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivaha ... nám to trvalo od apríla do decembra.... :( A to sme mali všetky siete....ale územné rozhodnutie (prešetrenie) a až potom stavebné... Je to zdĺhavé
Odpovedať
@ivaha nam to trvalo 3 mesiace
Odpovedať
Profilova fotka
@ivaha no nám stavebné povolenie trvalo tak 4 mesiace... úrady sa veľmi neponáhľajú, majú čas... niečo sme mali hneď a na niektoré veci sme dosť dlho čakali.
Odpovedať
@ivaha my sme začali v januári a čakáme na plynárov a povolenie. reálne ak pôjde všetko podla plánu tak v juli začíname :-p
Odpovedať
dakujem, fuuha, tak to asi tento rok stihneme ozaj len tie zaklady? Budeme sice len pristavovat,pripojky mame, ale napr elektriku musime dat von,mame len staru-hodiny vo vnutri.A chodili ste na urady uz s hotovym projektom,lebo nam architekt vravel, ze staci vediet presne ako to bude vyzerat a zavazna studia a uz mozem ist vybavovat, kym sa dokonci nakomplet projekt.Mali ste v projekte aj zumpu alebo cisticku?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivaha tak snad stihnete aj viac ako len zaklady. tie su za 1-2 tyzdne hotove, a stavebna sezona v podstate len zacala - ved v nedelu este snezilo. :-)
Odpovedať
@ivaha ahoj. O akych ludi mas zaujem?
Odpovedať
@vlado2012 Najskor potrebujes suhlas od plynarov, ak teda budes mat plyn, elektrikarov, vodarov (plynari a elektrikari ti poslu aj zmluvu), dalej uzemne rozhodnutie, ak obec, v ktorej ides stavat, ma uzemny plan, suhlas od telekomunikacii (ze tam, kde chces kopat a stavat, nemaju natahane kable, a teda chcu vidiet katastralnu mapu a situaciu projektu). Ale to samozrejme vsetko az potom, ako mas vypracovanu dokumentaciu pre tieto urady. Suhlas od susedov, ak ich budes mat a podpis stavebneho dozoru.
Odpovedať
Profilova fotka
V utorok dokoncujeme odstranenie ornice a ideme kopat zaklady.V stredu armovanie,bleskozvod,docistenie dna zakladov a vo svrtok betooooooooon. :-D .Stavia este niekto Lagunu 47 od Promiprojektu?
Odpovedať
Ahojte, idem sa opytat, na kolko mate nacenenu montaz krovu a stresnej krytiny? Mame cenovu ponuku na 2 660 € na 170 m2 vratane odkvapu. A impregnovane rezivo 200 € na m3, vobec neviem co stoji drevo, tak sa pytam ci je to ok cena. Diky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?