Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@katarinka2010 môže byť, ale ja by som sa na to nespoliehala, lebo niečo ako neschopný úradník neovplivníš. Ja som všetko začala riešiť dopredu, a vyšlo mi to tak ako som to mala naplánované. V podstate sme nemali ani v pláne tento rok začať. Všetko som vybavila v pohode s kludom. :-D
Odpovedať
@adam_janka Trnava: môžem do IP adresy poslať dobrú cenu betónu a tvárnic. Aspoň podľa mňa dobrú z tohto roku, z okolia Trnavy.
Odpovedať
joj ale sa tu nazbieralo Kosicanov :-D My by sme tiez veeelmi chceli zacat na bud.rok, len nas developer este riesi elektrinu na pozemku. Ale v januari chceme zacat s papierovackami...
Odpovedať
@mg7711 aj my to tak mame v plane, do konca buduceho roka stavbu zastresit a dokoncit na jar 2013.
Odpovedať
Profilova fotka
@flow333 v Madarsku - znamena pri KE ?
Odpovedať
Profilova fotka
ak všetko dobre dopadne tak aj my začíname na jar alebo v lete 2012...:) okres DK
Odpovedať
@teressa1 hidasnemeti. Do ke to je 17 km
Odpovedať
@haronikova - mozes napisat aj sem... nech vedia aj ostatni... a napis aj presny typ :)
Odpovedať
Profilova fotka
@flow333 ani som si neuvedomila ze to je tak blízko ;-) A preco tam? Je to lacnejsie alebo tam mate pracu, či? Preco nie pri KE, je tu dost pozemkov na predaj...
Odpovedať
Profilova fotka
@haronikova ano, pripajam sa, mozes napisat aj sem... nech vieme vsetci...
Odpovedať
@teressa1 je to tam lacnejsie. A o dost. Tym ze sme nemali pozemok sme vela hladali. A tam sme kupili skoro zadarmo. Rovnako velky pri ke stoji 6x tolko
Odpovedať
Pocujte, a ako sa chystate stavat? Svojpomocne, majstri alebo sa tu najde kto bude stavat cez nejaku firmu, resp. na kluc?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tina1111 nam bude stavat madarska firma
Odpovedať
@flow333 a aky domcek mate vybraty? Mate uz projekt?
Odpovedať
@teressa1 @adam_janka Ok ja len že to je telefónne číslo, tak som to tu moc nechcela písať. Je to pán Deák 0905 612 220, spravil nám dobrú cenu na betón a má aj pumpu. Snažia sa šikovno zaliať aby sa zbytočne neplatila pumpa. Má 10kubíkové autá. Najskôr sme zalievali z Malženicami, čo za betón tiež dobrá cena, ale pumpa nás dosť vyšla, lebo tie autá nenadväzovali tak ako treba a majú len 5 a 6 kubíkové autá, čiže tie kým sa vymenia. Ale inak keď chce niekto bez pumpy a potrebuje menej betónu, tak tiež sa s nimi dalo dohodnúť. No ešte nás čaká nejaké zalievanie, a na 99% budem volať zasa p. Deáka. Potom DT tvárnice na základovku sme brali v stavebninách Špačince. Dá sa s nimi dohodnúť. Dali nám najlepšiu cenu na ne, aj keď sú len 200mm vysoké. Ale niekde som tu čítala že aj stavebniny Častkovce sú dobré a že sa dá s nimi dohodnúť. Dokonca tuším DT vyšli ešte o trošičku lacnejšie ako v Špačinciach. Na železo do základovky by som prijala aj lepšiu cenu, to si nechám rada poradiť od niekoho.
Odpovedať
@haronikova - aka bola cena za DT a beton? Viac menej je Trnava daleko od nas ale len pre info.
Odpovedať
@adam_janka DT sme mali za 1,10€/kus, a betón zhruba 1m3 za 55€ aj s dopravou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak vsetko pojde ako ma, zacneme stavat na jar v Rakusku. Pozemok uz mame, teraz finisujeme projekt. Snad buduci mesiac vybavime stavebne povolenie.
Odpovedať
@mom3 čo tam stoja pozemky???
Odpovedať
@tina1111 nam bude stavat madarska firma
Odpovedať
@tina1111 tak priblizne mame predstavu. To sme ukazali projektantovi. Urobi vizualizaciu. Musime stavat a orientovat vsetky okna na juh zapad. A takych projektov je malo. A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@haronikova podla toho kde. Cim blizsie k Bratislave tym drahsie. V Kittsee sa predavaju pozemky uz aj po 160 eur/m2. Nam sa podarilo kupit za 128 eur/m2. V Pame sa da kupit aj za 70-80 eur/m2 a dalej v Gattendorfe aj za 40-60 eur/m2.
Odpovedať
@mom3 huh to su strasne vysoke sumy. ;(
Odpovedať
@flow333 v Krasnej
Odpovedať
@losonka pozemok ste Mali,alebo ste kupovali?
Odpovedať
@flow333 my este projekt doma nemame, akurat sa na nom pracuje. zatial sme len v stadiu diskusii s projektantom, takze dufam, ze to vsetko pekne postihame.....
Odpovedať
@tina1111 svojpomocne a s pomocou šikovnych ludi v ramci rodiny..ktorí sa chvalabohu tým aj živia.. na kluč by som si nedala postavit..tým nechcem menit nikoho nazor..je to nas postoj ..určite veci si dame urobit ,v každom pripade treba natrafit na šikovnych a serioznych ludi..už aj tak budem splacat skoro raz tolko banke ..takže firme určite nie
Odpovedať
Profilova fotka
@flow333 vzhladom na to, ze Kittsee je svojou polohou v podstate mestskou castou Bratislavy, ktora sa akurat zhodou okolnosti nachadza v inom state, to nie je take zle. Zo ziadnych inych primestskych dedin sa do centra nedostanem za 10 minut, aj v rannej spicke. Dalsi dovod v nasom rozhodovani zohravala skutocnost, ze samotnu stavbu musime stavat na uver, a v tomto ohlade je to v Rakusku financne vyhodnejsie.
Odpovedať
my budeme nanovo rekonštruovať medzi Bardejovom a Presovom :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme stavat v Sebastovciach
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?