Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@lucinkao dajte si elektrikárovi hneď spojazdnit pár zásuviek v dome, je to super ked už nemusíš tahať z búdy alebo neviem odkiaľ káble
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dnes dokončili priečky. Zajtra, popr. v pondelok by mal prísť elektrikár poznačiť na sekanie elektriky. V utorok idem telefonovať kvôli vymeraniu okien a dverí. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte snad sa nam podari tento tyzden zaliat podlahu a do jesene chcem zakryt dnes nam prisla skridla bramac cierna juuj tesim sa nech je uz na strechce. okna budeme objednavat v januari budu akcie vraj.
Odpovedať
dnes som na seba velmi hrda sama som zakopala kanal s elektrinou pokial prisiel drahy z prace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Tak to si dobra! Blahozelam! Len aby ten kanal teraz niekto nasiel! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Najneskôr v piatok by mali prísť vymerať okná :))
Odpovedať
Profilova fotka
@standa82 Ake idete davat okna? My tiez teraz riesime podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 ... Od LMJ Salamander Nitra - 3-sklo.
Odpovedať
@mom3 neboj sa ti nic vsetko je zdokumentovane na fotkach :D
Odpovedať
ahojte stavitelia ako pokracujete my stojime cakame na vodara a este sa nacakame :-p
Odpovedať
...ja som si myslel ze do vianoc byvame v novom ale ....uz 4 den sa serinkam s ukladanim EPS....este chyba chodba a predsien, potom polozit kari rohoze a kable pre el. kurenie a poter..... ...za 9 dni mame svadbu takze do vianoc nebyvame....prekladame to na marec 2013....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme konecne dnes zaliali platnu hura na toto sme cakali strasne dlho uz len mury a strecha je objednana na november a mozmeme v klude zimovat do jari potom pokracujeme plan bude splneny na tento rok
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adam_janka ja som si myslela ze byvame v marci ale prekladame az na leto
Odpovedať
Ahoj jarni stavbari...ako pokracujete? My cca ku koncu oktobra koncime a zacne velke stahovanie...:-) zacali sme v maji
Odpovedať
konecne nam konecne pridu robit vodu dufam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame mury vytiahnute, 13.11 objednani krovari tak hadam december oddychujeme a v novom roku pokracujeme vnutri
Odpovedať
Profilova fotka
@flow333 , lucinkao ja budeme raka ak sa nastahujeme buduci rok na vianoce troska nam to ide pomaly ale manzel si vsetko robi sam..... :-S
Odpovedať
@aplless aha tak to jasne ked sami, ze to ide pomalsie....nam robi vsetko firma....ale hlavne ze budete byvat v domceku....nie?
Odpovedať
a my stojíme od konca augusta. došli peniaze a byt sa nám nedarí predať |-| |-|
Odpovedať
@aplless vsak aj my si vsetko robime sami ale vodu nam musi pomoct spravit kamarat.
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake no tohot sa aj ja obavam lebo tiez nam dochadzaju a bude nam este chybat na dokoncovacky vnutri musime nieco vymysliet cez zimu
Odpovedať
@pancake @aplless no to vam vobec nezavidim...:-( my sme byt predali skor nez sme zacali..inak by sme do toho nesli...nechceli sme hypoteku ani uver...len nech to uz je hotove....po garaziach mame nove nabytky:-) uz by som ich rada stahovala...
Odpovedať
Profilova fotka
@flow333 ahoj my sme mali tiez nieco nasporene ale to sa stratilo pri vybavovani papierov projekt a priprava pozemku na stavanie. predat nemame co nakolko sme v podnajme u svokrovcov. takze manzel bude musiet ist von aspon na par mesiacov, aj tak musi stavba vyzriet do jari
Odpovedať
@mom3 ahoj ako sa mas ako pokracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Uz som na teba myslel, ze ako postupujete! :-). My teraz dokoncujeme strechu a zaroven zateplujeme. O tri tyzdne budu aj okna, a hned nato budeme robit elektriku. Potom uz moze prist zima a budeme robit vnutri.
Odpovedať
my mame natiahnutu vodu dnes nam robili pripojku na plyn, asi spravime este stierky a na tento rok koncime uvidime ako sa bude drahemu chciet ..vy ste aky sikovny :-D my sme cca mesiac a pol cakali na vodara
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao No my mame este stale vela toho pred sebou - neboj! Nas stavby veduci je zaroven vodar, takze nanho cakat nebudeme musiet. :-) Ale zatial sa k tomu velmi nema... Teraz chcu hlavne stavbu uzavriet, aby sa potom dalo vnutri robit v pokoji. Aj schody nam pred 2 tyznami zacali salovat, ale nechali to teraz tak. Asi ich trochu to pocasie vystrasilo.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Ale vy ste inak tiez dost dobri... Ved ked spravite stierky, tak potom este co treba?
Odpovedať
@mom3 jo joooj zateplit strechu a vyrovnat a zateplit podlahy a potom asi este podlahove kurenie spravit neviem velmi vela toho este je stale vzdy sa potesim ze nieco mame spravenene a este toho je tolko vela
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao ahoj! co nove u vas? My mame dom uz skoro zatepleny. Este tu strechu... Buduci tyzden pride elektrikar vyfrezovat drazky na elektricke rozvody a v piatok okna! Hura! Len aby pocasie este tento mesiac aspon vydrzalo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?