Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake to fakt? a nebojite sa, ze to nebude dostatocne vytvrdnute?
Odpovedať
@mom3 nie. murár povedal že pokial sa budú robiť iba obvodové a nosné nie je problém. a palety ale nemôžu byť hore, ale si budú musieť vynášať tehly sami.
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake Tak to ano, palety v ziadnom pripade na dosku v tomto stadiu...
Odpovedať
@mom3 urcite ano my uz ideme robit dovnutra dnes nam dali okna
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Tak to blahozelam! My by sme koncom buduceho tyzdna radi davali strop.
Odpovedať
tak aj u nas sa pokrocilo a mame zateplene a omietku. Zacali sme v marci tak zatial sa firma drzi celkom presne casoveho planu. :) http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/i...
Odpovedať
@mom3 my uz dokoncujeme vnutro priecky a vy ste uz riadne pokrocili ked svetla a elektriku riesite
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao haha... tak to nie. Ale hruba stavba bude hotova relativne rychlo (mozno za mesiac a pol) a potom sa uz budu robit rozvody. Nechcem to nechat na poslednu chvilu. :-)
Odpovedať
@mom3 vsak vy nas zachvilku aj predbehnete :-D my sa motame a uz to ide pomalicky ..a ja by som uz tak isla byvat
Odpovedať
Ahojte tak my stojime na bode mrazu :-p , cakame kedy nam vyvoleny z elektrarni, prehodia stavebny prud na domacnosti, aby sme konecne mohli spustit podlahovku :-( :-( a dokoncit podlahy v dome a stahovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme v štádiu čakania na odpuľovanie z pod stropov ešte mesiac. Potom budeme sekať na elektriku a ešte by sme do zimy aj okná chceli. Ponáhľať sa nejdeme ;-)
Odpovedať
@standa82 ani my sa nechceme ponahlat..ale ked uz je to v takom stadiu , ze sa mozeme pomaly stahovat, tak to cloveka laka :-) ist do noveho...pekneho :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@takyna ... tak to je jasné a keď máte peniažky. My to staviame bez úveru, takže .... ;-) Dúfam, že sa Vám bude super bývať :)
Odpovedať
@standa82 nejaky financny zaklad bol.., ale musel prist aj uver, sice len 10 rocny ale uver :-p , cisticka nam trosku zavarila naklady.... dakujeme aj vam prajem nech sa vam splni sen podla predstav a pekne byva x-)
Odpovedať
jooj baby aj vy tak makate na stavbe ?? lebo moj frajer tvrdi ze to urcite vsetky baby robia s muzmi na domoch :-D
Odpovedať
@lucinkao ja tam chodím iba polievať. čiže základovú dosku, hornú a teraz veniec ;-) v utorok nám ho robili. ešte spravia schody a v pondelok idú dávať krov. jupííí
Odpovedať
@lucinkao ja bordel vynasam, davam do vriec, kamene prenasam :-p , malovala som s muzom, a samozrejme vsetky cistiace prace... okrem toho , ze sa staram o nas 2rocny zazrak... ale snazim sa mm pomoct, ako viem :-)
Odpovedať
@pancake super nato som sa aj ja najviac tesila ked nam daju krov a skridlu @takyna no musim aj ja povedat ze chcem take light pracicky robit :-D
Odpovedať
@lucinkao no mne tak az light nepripadaju..., lebo okolie domu je jeden velky vybuch po bombe.... ale tak my sme v stadiu, ze robime interier.... a okolie..., Hrubu stavbu nam robili kamarati zivnostnici
Odpovedať
@takyna bud rada my sme si to robili samy a ja ked vidim tehlu uz sa mi az plakat chce
Odpovedať
@lucinkao tak to ti verim, makacka to je riadna, ja by som si na to netrufla..., ani fyzicky, ani nemam znalosti v tom ziadne :-) , my sme to riesili odbornikmi, aj z casoveho hladiska, kedze sme s mm obidvaja zivnostnici a nechceli sme stavat par rokov, tak nam ine ani nezostavalo.. ale prajem vam nech cim skor sa vytesujete uz z interieru :-)
Odpovedať
@takyna my uz ideme robit do vnutra , elektrika, voda a na jar byvame :-D mozno aj skor
Odpovedať
@lucinkao to verim, nam za 5 dni zbuchali na komplet elektriku, za 2 dni vodu. Moj mm mam velmi fyzicky narocnu robotu, nemohla som si dovolit mu , este aj makat tak intentivne na dome, by som ho zodrala za ziva... :-S , staci , ze robi, kupelnu..maluje.., povalu.., kuchynu..., podlahy :-) okolie , atd, stale daco... @lucinkao vam prajem, nech ste tam najneskor na jar, a uzijete si domcek na plno, este som zvedava, co nas caka pri kolaudacii... :-p
Odpovedať
@takyna aj my sa narobime ako svine v robote ale co uz ked sme sa nato dali ... a mam to budu robit kamarati aj vodu aj elektriku takze to bude trosku dlhsie trvat nevadi aspon budem mat cas rozmysliet si kde co budme mata
Odpovedať
@lucinkao nam to tiez robili kamarati, cena bola tiez kamaratska co ma najviac tesi ;-)
Odpovedať
@lucinkao podobny domcek staviate ako my :-) som zvedava na finale :-)
Odpovedať
@takyna uz mame ako tak predstavu interieru uz len vyberat a nato sa najviac tesim ale my ideme z izieb len kuchynu a obyvacku zariadovat a do dvoch izieb davat lken podlahu
Odpovedať
@lucinkao interier je najkrajsia cast stavania domu aj u mna :-) , my prakticky uz mame vsetko pripravene.., teraz cakame na zapnutie podlahovky, a nasledne potom polozi mm podlahu a ideme dokoncovat inerier.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme uz nastastie vo finale. Zacali sme stavat 27.2.2012 a ideme sa stahovat v najblizsich 2 tyzdnoch. Domcek uz je hotovy, uz len ho postupne zariadit, to vsak budeme robit uz priebezne. Zahradu a okolie asi az o rok...na to uz nebude ani sil ani penazi tento rok. V septembri nas este ale caka pristupova cesta a oplotenie.
Odpovedať
@sidzej tak gratulujem :-) , u nas taktiez v septembri stahovanie a okolie na rok :-) prajem pekne pohodove byvanicko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?