Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@pancake nooooo, tak je mensi ako nas, ale asi ste si taky vybrali z nejakeho dovodu, nie? neboj, pockaj na mury, priecky a potom uvidis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake samozrejme, ze aj mne sa ten dom zdal maly. ale na to som bol pripraveny - vedel som uz od inych, ze ta doska klame. ;-)
Odpovedať
@pancake mne sa zda aj ked mame vytahane mury a priecky zvnutra porobene :-D
Odpovedať
@mom3 no super vam to teda ide ..mam robia strechu ale akosi sa im nechce strasne dlho im to trva 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao A to ako? Kazdy den 2 skridle?
Odpovedať
Ahojte tak mi uz mame kupelnu hotovu , kuchyna vrchna rada, fasada spravena..., este spodok na fasade doladit, ale dolezite je vnutro domu, musime makat, potrebujeme sa prestahovat cim skor, lebo sme v najme a k tomu uver pribudol , tak mame co platit :-) pozdravujem vsetkych stavitelom, nech sa dari :-)
Odpovedať
@mom3 joj keby uz davali skridlu tak sa asi opijem od stastia ..zatial len krov davaju v pondelok za cešly den dali 2 hrady a do stvrtku spravili trosku latovanie a piatok nerobili bo prsalo .....a dufam ze v pondelok to dokoncia ..sme si mysleli ze to za dva tyzdne bude hotovo ale ony robia este susedom nasim a ty nemaju este skridlu a pokial nedaju im nam nezacnu davat
Odpovedať
@lucinkao divne veru :-p no tak hlásim, že som sa rozhodla, že spojím kuchynu s obyvačkou a kde bola spálna, spravím kuchynu. ono ten náš dom je 8x12m ale je poschodovy. ale aj tak sa mi zdá obyvačka malá. má iba 20m2 a kuchyna 12m2. tak som sa rozhodla že to spojím a spravím jednu velkú obyvačku. a máme jednu spálnu dole na prízemí naviac /že pre návštevy chi chi/ a z tej spravím kuchynu. má 17m2 tak to bude už ok si myslím teraz. čo si myslíte vy???
Odpovedať
@pancake aj mne priatel vravi ze sa mi to iba zda ..ja mam zasa pocit ze sa mi do spalne nic nezmesti ani skrina :-D
Odpovedať
@lucinkao ani mne sa tam vela toho nezmesti. to uz neriešim. ale kuchyna 6m2 je fakt asi malá. a pri tom archtekt mi hovoril že bude ok. no neviem neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake 6m2 je asi naozaj na hrane noza...
Odpovedať
@mom3 dnes nam davaju skridlu a vyzera to vazne krasne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucinkao ....nám budú škridlu dávať zajtra :))
Odpovedať
@standa82 aku davate?
Odpovedať
luci daj fotky
Odpovedať
@pancake dam zajtra ked uz bude hotova alebo ked odidu majstri mozno behnem aj dnes fotit
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao uz som videl fotky - naozaj pekne. hned to vyzera ako skutocny dom! :-) nam tento tyzden zacali tahat mury.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao ... tondach mediteran antik.
Odpovedať
@mom3 len skoda ze nie je vidiet ako je tienovana .. no my uz pojdeme robit elektriku vodu ....
Odpovedať
my máme na oknách preklady. jupííí
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Pocuj, ved vy by ste v pohode mohli ten dom dokoncit este tento rok, nie?
Odpovedať
@mom3 keby sme velmi chceli asi aj ano ale neponahlame sa ked bude hotovy vtedy sa budeme stahovat dnes sme akurat riesili nejake zmeny trosicku zvnutra.mury vytahane mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Zatial mame vytiahnute len 4 rady tvarnic. Tento tyzden by sme prizemie mali dokoncit. Niekde v strede mame naprojektovany aj zelezo-betonovy stlp, takze si budeme musiet chvilu pockat, kym budeme moct spravit strop. No a este nas caka poschodie..
Odpovedať
@mom3 tak pekne pracujte konecne ma byt pekne pocasie ..my ideme dokoncovat nejake veci ..aj poschodie mate ? tak vam to trosku dlhsie potrva ozaj a kedy planujete byvat?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao No dufam, ze do konca roka tam budeme. :-)
Odpovedať
@mom3 tak vy sa ponahlate ... no musis majstrov ponahanat nech sa trosku poponahlaju
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Tak snad to stihame. Ked uz bude zle pocasie, bude sa robit vnutri...
Odpovedať
hlásim že sme predvčerom zaliali hornú deku, a pekne prší, netreba ani polievať chodiť. jupíí. uz sa to hýbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake budete cakat standardnych 28 dni na vytvrdnutie dosky?
Odpovedať
@mom3 isto nie. predvčerom zaliali a v pondelok sa začnú hore obvodové a nosné mury.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?