Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@takyna fiha a to ste kedy zacali stavat ? Robi Vam to firma ? Som chcela pozriet tvoj album a nic som nenasla ? Mas len pre priatelov ? V kazdom pripade zavidim ,ale aj gratulujem !
Odpovedať
@marush dakujem :-) , áno stavia nam to firma, zajtra zakladame okna, a uz sa robi elektrika zacali sme 2.4.2012 prvý výkop :-)
Odpovedať
@takyna dobre rozumiem, ze 2.4.2012 ste spravili prvy vykop a dnes 10.05.2012 mate mury, strechu a uz zakladate okna? Nie ze by sa to casovo nedalo, len ci ste nepodcenili dlzku casu na vyzretie platne.
Odpovedať
@danken234 tak stavia nam to profesionalna firma co stavia vela domov, tak snad vedia co robia
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Hura, mame stavebne povolenie.....V pondelok bude prvy vykop a podla zmluvy termin ukoncenia stavby 31.8. 2012 :-) :-) :-)
Odpovedať
@flow333 hrubá stavba lebo cely dom komplet? máte drevodom či murovaný?
Odpovedať
@marush myslim že to nieje až take neuveritelne..my keby sa dva mesiace nebabreme so zakladmi (bohužial nie našou vinou) tak tiež už objednavame okna a robime elektriku...a začali sme 9.3 prvy vykop.. Znamy začal v septembri a v aprili tohto roka byval..takže da sa...
Odpovedať
Ja tiez dufam, ze budeme okolo septembra sa uz stahovat do domu , ak nas peniaze nazaskocia... mame uz zalozene okna a dvere, cez tyzden ideme dorobit elektriku a vodu... este nas brzdi cisticka... no uvidime, ci to pojde ako do teraz, fy nam ma dostavat do juna omietky... :-)
Odpovedať
ahojte aj my sme začali včera uz mame vybagrovane zaklady tak sa tesime chceme stavat svojpomocne bungalov 10,5 x 14,5 tak sa nam to hadam podaríí do konca roka : )
Odpovedať
@pancake Staviame murovany..obvod bungalovu je 40cm a vo vnutri Su 3 stlpy..izby riesime Cez priecky, sadrokarton takze vnutro nemusi schnut
Odpovedať
@katarinka2010 Gratulujem tiez ,ste sikovni !
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte aj my sme zacali stavat teraz na jar 30.4 sme vykopali zaklady a uz to ide ....Sme z okoloa KE...Chcem sa opytat strasne mi to vrta hlavou planujete byvat do konca roka alebo nechavate prezimovat stavbu?Budem vdacna za kazdy nazor...Staviame z tehal a davame namiesto stierky sadrokarton....Dakujeeem
Odpovedať
@marush my nie..my sme slimaci..majstrom to ide odruky tí su šikovní :) dakujeme
Odpovedať
ahojte zostala nam tehla porotherm profi na vnutorne priecky hrubka 11,5 pocet cca 150 ks cena 1e za ks, nemal by niekto zaujem? okolie Ziliny
Odpovedať
@tinka072 my by sme chceli byvat do konca roka, ale vsetko zalezi od toho, kedy sa preda byt. Tiez staviame z tehly.
Odpovedať
@tinka072 my pojdeme byvat az buduci rok mozno na jar a ked nie tak na jesen uz urcite
Odpovedať
Profilova fotka
Od minulého týdžňa je platňa zabetónovaná, vypolievaná. Zajtra ideme odšalovať, natrieť penetrákom. Cez týždeň nalepíme IPU a koncom mesiaca idú makať murári.... My bývať možno až o dva roky. Podľa financií. Úver sme si nebrali a ani si neplánujeme, takže tento rok do konca júla zakryť. Do zimy ešte okná založiť, pomaličky sekať na elektriku a vodu. Na jar pokračovať s podlahovým kúrením,...... a tak.
Odpovedať
aj my začíname od nuly : ) ale tešíme sa že to bude naše hniezdočko .. :-)
Odpovedať
@flow333 my mame mat papier az 21.5 ale tešíme sa :-)
Odpovedať
my mame mury vytahane :-D ak sa podari nabuduci mesiac davame strechu @pancake nakoniec davame strechu tondach pieskova antik ani som nevedela ze je uz objednana drahy objednala rozhodola sa bez mna :-S
Odpovedať
ahojte :-) , tak my sme sa riadne pohli.., omietkovane prve 3 izby ;-) :-)
Odpovedať
@tinka072 My chceme byvat urcite na jesen. Tym ze vnutro su nemurovane pruecky nie je dovid cakat. Kde staviate. Son tiez z ke
Odpovedať
@flow333 staviame v Rozhanovicach a vy?
Odpovedať
my konečne od januára... máme komplet projekt, podané na MÚ a budúci pondelok máme na Mes.Úrade stavebné konanie, kde sú prizvaní susedia. tak hádam sa ľady pohnú :-)
Odpovedať
@tinka072 my staviame v madarsku - hidasnemeti
Odpovedať
Ideme podľa plánu. Je koniec mája a sme "vonku" zo zeme. Mám šikovných majstrov :)))
Odpovedať
Ahojte ako pokracujete?, my sme zaliali podlahovku :-) dnes
Odpovedať
@takyna my pomalicky my sme dnes salovali :-D
Odpovedať
Zatial vsetko ako po masle.:) Tu mam aktualny stav: http://idom.break.sk/tak-prve-profi-v... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?