Pozemok

Dobry den, chcel by som sa opytat či by sme mohli postavit dom na pozemku mojich rodicov zo zadnej strany, je tam aj pristupova cesta, myslite ze by nam to bolo umoznene? Pridam fotky z katastra , Uzemni Plan a Pozemok
Odpovedať
Dobrý deň, 1. kto je vlastníkom prístupovej cesty, ktorú ste dodali na fotkách? 2. hraničí táto prístupová cesta priamo s pozemkom, na ktorom chcete stavať? 3. máte v územnno-plánovacej informácii, že na pozemku je možné stavať? 4. ako sú na pozemku riešené inžinierske siete / je potrebné ich budovať, resp. cez parcely akých vlastníkov by mali viesť? Dodajte bližšie info. Základ je mať ÚPI, že na pozemku je možné stavať, od toho sa potom odvíja všetko ďalej.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od somecheck:

Dobrý deň, 1. kto je vlastníkom prístupovej ces…
@somecheck Obec a ano vedie až k pozemku po lavej strane Cesty su domy , na proti pozemku Obecný Urád . Uzemni plan Vid foto .
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tomas2020:

Dobry den, chcel by som sa opytat či by sme mohli…
@tomas2020 Zajdi na obec a vypýtaj si Územno plánovaciu informáciu, pokiaľ možno už s čo najpresnejšiu predstavou. Inak, v tom Územnom pláne je definovaná zóna RODINNE DOMY 1. etapa, tam hľadaj podrobnosti.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tomas2020:

Dobry den, chcel by som sa opytat či by sme mohli…
@tomas2020 predpokladám, že červená šrafovaná plocha v ÚP je určená na výstavbu RD..odlorúčam, aby ste si na prísl. obci vyžiadali ÚPI (územno plánovaciu informáciu). V žiadosti uveďte parc. č. Obec Vám to napíše či áno a budete to mať potvrdené na 100%.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tomas2020:

Dobry den, chcel by som sa opytat či by sme mohli…
@tomas2020 Však už si sa to raz pýtal, odpovede ti nestačili? https://www.modrastrecha.sk/forum/poz... Tam som ti vysvetlil, že tá šrafovaná plocha je určená na rodinné domy v 1. etape. A kedy je alebo bude tá prvá etapa, ti tu nikto nepovie. My to nevieme, treba sa spýtať na miestnom úrade, kedy začnú vydávať povolenia na tú 1. etapu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chrobak7:

@tomas2020 Však už si sa to raz pýtal, odpovede t…
Rodinné domy 1. etapa je definovaná v tom UP. Len treba čítať aj zvyšok UP. Či tam povolia výstavbu aj skôr je čisto na obci. @chrobak7 Lepšie a jednoduchšie je to riešiť mesiace na internete, než jedná 10 minútová návšteva.... Akurát že akákoľvek rada zbytočná, keďže ich ignoruje, takže aj táto téma je zbytočný odpad.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?