Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
dodog ty sa máš :-D :-D :-D my sme sa uskromnili aj z cca 600m2 ;-) ;-) ale búrať môžeš prísť aj k nám, je toho ešte dosť :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
no poslusne hlasim....2234m2...............tod nasa zem..........kusisko brutal
Odpovedať
zááááááávídíííííím :-( :-( :-( :-( :-( ale odkúpim aj ja susedov a aj ja budem mať 26 árov :-D :-D :-D :-D :-D ale musím vysťahovať najskôr strýka z pozemku :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, to sa mate.. 94 jeejda, tam sa bude skraslovat :) super.... my mame tiez len 7arov
Odpovedať
no je to velky kusisko............hih ale stacilo by mi aj 7 arov............to je uplne dost....
Odpovedať
no a keď to už budem mať celé takto ako na fotke tak budem mať srdiečko na pokoji.Zatiaľ mám asi dve tretiny pozemku upravené... to s tými stromkami je starkého a na to mám zálusk.No a za plotom krásna príroda.Takýto výhľad mám zatiaľ z terasy a neviem teraz či robiť podkrovie alebo nie... Máme cca 100 m2 čisto miestnosti myslím bez múrov.Katka by chcela hore izbu ja zase hovorím že to uplne stačí...Čo vy na to...
Odpovedať
Profilova fotka
a to mate 100m len dole??? to je riadne velke... my mame miestnosti 90m..ale izba hore sa moze zist.. nikdy nevies... ;-) trebars ako hostovska... Jozef a to je ten dedko, co si ho chcel uciit plavat v Ipli?? :-D
Odpovedať
100 štvorcov je úplne postačujúcich, neviem kolko máte rokov, ale opýtaj sa jej, kto tam bude chodiť, alebo upratovať za pár rokov.. :-) :-) my sme chceli najskôr poschodový, ale kvôli schodom a večnému prenášaniu sme to zrušili. niet nad krásnu záhradu a okolie okolo domčeka.... to hovorí za všetko ;-) ;-) Kati nám stačí aj málo,no nie??? :-D :-D :-D
Odpovedať
krasne to mate dodog..........hih metrov mate dost.......no ale hostovska nieje zla..... no ty budes asi velmoo sikovny..........uz som o tebe porozpravala aj manzelovy, hih aj poukazovala albumy............hih
Odpovedať
Katka nie dole máme 70m2 + pivnica 16 m2 okrem tých 100 m2 a hore jedna izba 4x4,2 + schodisko s galériou 4x 4 m .No a terasu 9 x 4,5 metra s tým výhľadom čo som dal... jaj a ešte kúpelňu cca 5,5 m2 k tomu takže spolu cca 120 m2 Ten dedko.Vidíš aké to má krásne...
Odpovedať
Profilova fotka
maska: jasne ze staci, ale mozno raz moze mat dieta svoje doupě :))) aj nam stacia 4 izby :) no tak dedka treba prehovorit... :)
Odpovedať
Deťúrence zatiaľ nie sú ale myslím že aj keď budú tak to stačí...Ja strašne chcem ešte takú vonkajšiu kuchynku s izbičkou kde môžem byť celú sezónu vonku...a tam pôjdem na starobu ak sa dožijeme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dodog: jak keby som svojho otca počula :-D :-D :-D ony majú takú letnú kuchynku na dvore a tiež sa tam chystá dožiť .. :-D :-D :-D ale on má 55 na krku, to hádam nieje tvoj prípad :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D ale nie. Jediné čo ma štve že na záhradku si nevidím z obyvačky.Máme tak blbo otočený dom. :-( Preto chcem na susedovom pozemku urobiť niečo také z francúzkymi oknami a keď budem vnútri aj tak sa budem môcť pozerať von...poznáte to? Liečime kľudom... tak asi tak .Pracujem už roky jednej doktorke a ona minule prišla ku mne zase niečo objednať .Sadla si k jazierku a hovorí.Koľko mám zaplatiť aby som si sem mohla prísť oddýchnuť keď to budem potrebovať? :-D :-D :-D Paradox je že má dom v naj centre mesta takmer na námestí ale kľud a ticho tam chýbajú.
Odpovedať
dodog, a sused vie, co uz planujes na jeho pozemku ? :-D :-D
Odpovedať
miesto na domček si musíš vedieť vybrať... my teraz bývame v činžáku blízko hlavnej, no nie až tak frekventovanej cesty a ide mi to na nervy... vkuse hluk z áut.. preto sme išli stavať a za záhradou budeme mať tiež kus pola a za ním hron.. ešte tam ostalo aj pár stromov a vtáčiky tak vkuse trilkujú.. radosť chodiť do záhrady okopávať.... tá doktorka má možno všetko a peňazí kolko chce, ale to čo najviac potrebuje nemá a mi to máme..... ja si to velmi cením, aj ked ešte vela vody pretečie, kým si sadnem k tomu svojmu jazierku.. ale raz bude :-) :-) :-)
Odpovedať
dodog: a nezamýšľal si sa nad tým - umiestniť niekde v tvojej záhrade veľké zrkadlá -na plot (niekde som to videla v realizáciách malých záhrad...vôbec to nebilo do očí, lebo okraje boli prekryté vistériami a ťahavými rastlanami) tak, že by si videl záhradu aj z obývačky? ...na princípe odrazu obrazu (fyzika, periskop, ....)..ja tak napríklad vidím v našom byte z kuchyne až do detskej - pomocou odrazu v zrkadlách na vstavaných skriniach v hale :-)
Odpovedať
Jasné. My sme prišli za ním keď sme kúpili ten náš...ponúkli sme slušnú cenu za pozemok aj s domom. Vtedy ešte stál. On že vraj deti prídu z Levíc sem bývať a blá blá. Nepredal.Sme tu štyri roky a dom je komplet zrútený už ho drží iba veľký komín kde kedysi údili pre dedinu mäso.Najlepšie je že vchod na pozemok má cez náš pozemok a my máme preto bránu posunutú dnu k nám o 2,5 metra... ]-(
Odpovedať
tinatin ja som celý rok vonku či už v dielni,kancli či na dvore.Dnu chodím ozaj len spať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tina: taky obraz mame na chodbe, vidiem v tom zkadle z vchodu az do jedalne :-D :-D sme to teraz zistili.. :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Ale má to aj tú výhodu že ak niekto otvorí dvere nemusíš tam bežať pozrieť že kto je to. Aspoň vás nevykradnú ako nás v predošlom byte. ]-(
Odpovedať
katrin: prsene tak, človek často nájde skryté výhody aj v krivosti steny :-) ...my sme vlastne museli dať posuvné dvere troška nakrivo..a tých cca 4-5 cm robí taký periskop, že decká, keď boli malé, nevedeli, ako ich ja môžem pozorovať ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jožko a vás vykradli keď ste boli doma?
Odpovedať
Profilova fotka
no... praveze , ja nechcem , aby mi niekto ked otvborim dvere cumel az za stol, co mame v tanieri :-D ale budu tam este dvere... tak sa to skoriguje ;-)
Odpovedať
No ano donya boli sme doma. poobede 15:30 . Ja na poschodí pri PC a katka prišla o tretej z práce a driemala v izbe z ktorej je ten chrapúň ukradol obrúčku a všetko zlato mobil a hotovosť. Nechcem si ani predstaviť čo keby sa prebrala... :-( ALe to už je za nami. Aj preto sme vypadli na dedinu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fúúúha tak to je sila ... ako sa ten zlodej odvážil vojsť dnu keď sú tam ľudia to fakt nechápem... a ako sa dostal dnu ... predpokladám že dvere ste mali zavreté ...
Odpovedať
nooo zavreté ale nie zamknuté- však Katka bola tam. AJ sme ho chytili u suseda dva dni na to .No zachránili ho predo mnou policajti.Ale ukradnuté veci nám nikto nevrátil. :-( On si odsedel asi pol roka a už behá po meste zase... a pokračuje v činnosti. ]-(
Odpovedať
ty kks.........ako v zlom filme.........
Odpovedať
Profilova fotka
a s tymi vecami uz co stihol spravit?? ze ich nevratil :(
Odpovedať
noo čo by si tipovala? Z mojích peňazí si zobral taxík a rýchlo do levíc do záložne. Aj som zistil kto ho bral ale on svedčiť nechcel že je to jeho džob. No a keď sme ho chytili oproti u suseda a povedal som mu že tak isto vykradol aj mňa...tak s úsmevom na ksichte mi povedal " v tom dome oproti som nikdy nebol" no ale odkiaľ vedel že aj dom oproti niekto vykradol a že práve ja tam bývam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?