Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna 2 70 ci kolko staci.. ved to mas na obidenie postele 70 cm... hovorim , ze sme to tak mali.. ide o to, co preferujes, ci vacsiu spalnu,alebo to druhe... je fakt ze bude malicka, ale potkynat sa o postel nebudes.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak mam pocit, ze presne tento projekt tu uz niekto ma... pamatam si , ze sa spekulovalo s oknom do kupelne kvoli vani a tiez so spajzou z kuchyne.. ;-) len si nepamatam ,koho projekt to bol.
Odpovedať
94: merala som ti to, a podla nášho to bude v pohode... stačí ak ti na prechod ostane 50 - 60 cm... :-) :-) :-) :-) ale ak by si to predsa len chcela vrátiť tak v pohode ti to vodár urobí, nie je v tom problém.. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maska: presne tak :) ako som aj ja pisala :)
Odpovedať
ano da sa to posunut, ved to je len vyvod a rurami sa to da dat tam, kde to chces, sikovny vodar ti to spravi raz dva :-) my mame tak tiez len vyvod z platne, ktory sa potom prisposobi.
Odpovedať
katrin to ja.......somnou ste spekulovali o okne v kupelke aj o spajze......hihi okno sme nechalia spajzu sme zrusili............hih a som rada ze sa mi to zmesti.......................zajtra to premeriam v reale napresno.......... maska: co ste porobili?..............boli aj klobasky?
Odpovedať
no jasne moja, len ty si chýbala .. :-D :-D chcela som aj odfotiť, len nejako mi došli baterky akurát v tom najlepšom, ked malá tlačila fúrik :-D :-D :-D som bola taká na.. tá, že som hned dnes išla kúpiť do nay druhé. zajtra pofotím, ale z 3/4 domu stojí už len jedna priečka :-) :-) :-) už nám ostala len jedna miestnost v komplete bez stropu a krovu... ide to pekne. s tou spálnou sme písali podobne, to myslela Katrin, lebo som to merala naživo a je to v pohode Zuzi ;-) ;-)
Odpovedať
asi by som to nepodávala, lebo v tej spálni budeš fakt len prespávať a kupelni možno sušiť aj prádlo cez zimu a vtedy budeš vďačná že si ju nechala vačšiu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to si bola teda ty?? to fakt? sa mi zdal nejaky iny nick... :-D
Odpovedať
jojo moja rec............zajtra to presne odmeriam .............poplasil ma brat so svagrinou ze to je male...........zajtra idu zas murovat.......ze dokonca tyzdna vytiahnu mury..............nemuselo by prsat...ale zajtra vecer hlasia............tak hadam len trosku a vam to ide super.........len tak dalej burajte burajte
Odpovedať
katrin...........predtym som bola certicazlv
Odpovedať
sme sa bavili aj o lipniku.......teda lipnicanoch.....pametas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
94 a preco si zmenila nick?
Odpovedať
no to je nadlksie............niekto ma sledoval teda moj album a potom ohovaral ze sa chvalim na nete....atd........myslim ze som sa dotycnej osoby zbavila............ale to som ti len velmi zhrnula
Odpovedať
aha. ja len ze ked si teraz napisala do fora ze aky nick si mala pred 94 ze aky to malo vyznam vies teraz ta osoba moze stopovat dalej. ale podla mna netreba si take osoby vsimat
Odpovedať
94 - hlavne že verejne ;-)
Odpovedať
to je clovek ktory sa tu nevyzna.........takze diskusie necita........ale nick certica poznal este z mojasvadba.sk.............tak preto...........no zavist je svina
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, tak preto mi to nesedelo.... he he
Odpovedať
jojo to su taky zaciatocnici na nete.......takze neverim ze by dosli na to ze mam novy nick..........preto nemam ani foto ani miesto stavby,..,,,,,,,,,,,hih takze tak
Odpovedať
Zuzi, kašli na nich.. lipničania boli a sú a vždy budú drblíííí.... teba a pár ludí nerátam :-D :-D :-D :-D kedy nás prídeš pozrieť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ale som rada teda, ze si to ty :) mila osobka, :_)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, z Lipnika poznam jedneho chalana, ale ten je super, a tusim som ti to aj pisala...a istatní? kasli na to.. neprajnici sa vzdy najdu.. viem o tom svoje, ale dolezite je , ze tych poitivnych je viac :)
Odpovedať
ahojte nám dnes idú robiť schody hurá ;-)
Odpovedať
katrin.......jojo o tom panovy sme sa bavili....hih maska......sala som vcera okolo lebo som sla normalne prvykrat behat na priehradu......dufam ze nie posledy..........hih a my murujeme a murujeme............juchuuuu
Odpovedať
no to by sa zišlo aj mne trochu si pobehať ... :-) daj potom fotečky sa teším s vami, nech vám to krásne rastie ..
Odpovedať
no co baby staviame?.....alebo burame?.... 8-)
Odpovedať
búrame, búrame aj dnes ideme nato :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no super...........mozno pridem kuknut........ :-p
Odpovedať
patirlo by sa ti, máš to len na skok :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Aj ja chcem niečo zbúrať... :-( chcel som susedov dom ale búrka ma predbehla...tak už len čakám kedy dom konečne padne a starý pán predá už len pozemok :-p lebo dom :-D :-D :-D už nebude. To by som mal ďalších cca 700 m2 ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?