Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
@gubiko da sa kupit za 93 http://parne-cistice.heureka.sk/karch...
Odpovedať
Profilova fotka
@evusaa dá sa s tým čistiť plávajúca podlaha?
Odpovedať
Profilova fotka
@fem dá sa s tým čistiť plávajúca podlaha?
Odpovedať
da sa, je to skvele inak by som necistila, ak sa rozhodnes kupit, dam aj tipy, zaklad je vacsia para, vacsia rychlost a trosku na zaciatku odstriekat tu prvu paru prec, lebo to je voda...handry mam aj dokupene to som pisala. daju sa pouzit aj stare. Pre mna okna s okennou hubicou, sklenene dvere a podlahy su top, kvoli rychlosti a pohodlnosti, ako to ide. okna genialny vysledok, ako nove, urcite aj podlaha znecistenie omnoho rychlejsie ide dole, ako klasickym cistenim. Potom ostatne veci ako umyvadlo, vana...tam sa viac treba kombinovat, ale vysledok je viditelne, na pohlad lepsi ako s klasickym cistenim
Odpovedať
Profilova fotka
@fem super, ďakujem. ešte musím prehovoriť manžela :)
Odpovedať
@gubiko ten bude rad, usetrite vela casu...
Odpovedať
Profilova fotka
@fem poviem mu! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fem no máme ho, ale vôbec s ním nejde žiadna špina dole. skúsila som dať dolu zájdené kúty v sprchovom kúte a nič. všade veľa pary, ale nič nevyčistil. robím niečo zle?
Odpovedať
Profilova fotka
v tescu v TT ho mali v akcii za 57€... ;-)
Odpovedať
@fem niesu tie sklenene plochy mokre?
Odpovedať
@gubiko to musis cistiaci prostriedok na zajdeniu spinu prasok, ktory pouzivas, nastriekat, skus aj ocot a tak prechadzat a normalne cistit s parou, skus menit nadstavce najprv trysku-kefku a potom nadstavec s handrou. A posledne stadium je zotriet tiez handrou. Mozno opakovat proces. http://www.youtube.com/watch?v=bStno0... Ja som si kupila aj turbotrysku, ktora je velmi silna, prave na taketo pripady, nadstavec na okna aj lepsie handry abrazivne a mikrovlaknove utierky. Treba skusat. Zoznamit sa s nim. Ak sa ti to podari vycistit, tak uz potom ti pojde lahko, ked to len udrziavas. Samozrejme je to lahsie s horucou parou, to potom cistit, ako len s handrou a rukou, ak ide o zajdenu spinu. @atlaska Nie, stahujes to s hubicou dole, to pretries tu vodu. A prelestim s ecoverom na okna. Vysledok je genialny. najprv som si myslela, ze objednam aj specialny cistic na baterky na okna, co vysava spat vodu dovnutra, lebo som sa bala tej vody. Ale s vysledkom som viac nez spokojna, takto som v zivote nevycistila okna, su ako zrkadla a velmi rychlo. Takze nedokupujem tu specialitu na okna, uz len z toho dovodu, ze ten vysavač na okna je malicky, vacsie plochy trva umyt dlhsie. Skusenosti su aj tu v diskusii s umyvanim okien a velmi podobne, ako mam ja. Urcite treba trosku sikovnosti, cviku. Najst spravnu rychlost, pevnu ruku, silnejsi stupen pary. Prvych 10 minut mozno aj viac s tym pristrojom clovek maturuje. ziskat cvik a automatiku vypnut a zapnut paru... pristroj je zazracny prave na okna tym, ze stahuje spinu dole ku kraju gumennou stierkou na hubici, kdezto pri cisteni s kefou a handrou, spina sa rozpusta a maze dalej, a potom sa pretiera handrou v ruke. ako to je na videu. Preto je u mna top umyvanie okien.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem počuj, ja tam nemám takú tú malú kefičku. to sa predáva zvlášť? hej, prišla som na to, že asi budem musieť tie dvierka vydržnúť alebo to opäť dať dole skalpelom a potom len s tým udržiavať. skúšala som a už sa aj zlepšujem, len teda som čakala, že mi to pôjde hneď šupšup a je to :) ale ja na to prídem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@fem neeeeeeee, už vidím, že tam mala byť, waaaa!!!! ja ju tam nemám!! :( ach jaj.. ani návod tam nebol, ono za tú cenu sa neni čomu diviť :(
Odpovedať
@gubiko k tej zakladnej sade by mala byt, ja som si to skontrolovala, co ich sada obsahuje a spocitala doplnky, kolko stoja osobitne tie, co su k tomu, co som chcela doobjednat osobitne, tie doplnky, co mi tu poradili. Kludne si precitaj celu diskusiu. Iba s tymi doplnkami s tym turbo-tryskacom aj s tou okennou hubicou je mozne vyuzit ten stroj naplno. Takze preto som objednala z netu, lebo doplnky by som objednavala, tak ci tak. Tak si dokup rovno tu turbotrysku s kartacom, obycajnu trysku sa ti neoplati kupovat.
Odpovedať
@gubiko reklamuj, kde si to kupovala? ten turbokartac stoji okolo 25 eur. tvoj kartac mozno trosku menej, ale hodnotu ma. skusim najst
Odpovedať
@gubiko aj ta tryska s kefkou, co mal byt pritom ma asi hodnotu 15 eur, drzim palce, aby si to vyreklamovala, keby si to objednavala osobitne zaplatis okolo 20 eur, za bodovu trysku a sadu kefiek, len jedna jedina sa neda objednat.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem pôjdeme to zajtra reklamovať, už som volala, že môžme. kupovali sme ho v tom baumaxe za 79. ktohovie odkiaľ to zvozili. celé to je nejaké čudné. zajtra pôjdeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinas sc1020 za 57 eur? to je super cena :-) nevies ci ho este maju ? diky :-)
Odpovedať
@gubiko drzim palce velmi, nech sa to vyriesi
Odpovedať
Profilova fotka
@ixike odporúčam zrátať príslušenstvo :)
Odpovedať
@katarinas a to kedy??? inac v Baumaxe dnes a zajtra -15% s Baumax kartou, cize 68,-
Odpovedať
Profilova fotka
@janga neplatí, skúšali sme. že na zlacnené neplatí.
Odpovedať
@gubiko plati, dnes sme ho kupili ;-) a kefky v nom mame 2...
Odpovedať
Profilova fotka
@janga jej to v kase nestiahlo. je to možné? takáto dvojitá smola, to je neuveriteľné. aké kefky? tie malé? nemáte aj našu? :-D
Odpovedať
@gubiko ani nam, ale dohadovali sme sa a oplatilo sa ;-) a ano tie male kefky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janga aha tak. a boli ste na hodoninskej? stavím sa, že áno! som zvedavá, ako nám zajtra tú kefku vykúzlia, keď ju máte vy. som fakt zvedavá, čo vymyslia.
Odpovedať
@gubiko nieeeeeeeeeeee, v NR...
Odpovedať
Profilova fotka
@janga MAJÚ V TOM BORDEL :-D haha, sa smejem. len nech mi to zreklamujú a budem spokojná :)
Odpovedať
@gubiko drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janga zídu sa, ďakujem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?