Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
Hlupe zaluzie.Urcite si ich do domu nedam. Ostara :-S
Odpovedať
@evica01 no a co si das to by ma zaujimalo
Odpovedať
Zavesy :)
Odpovedať
@chrustik83 ked umyvas okna zaluzie ti nezavadzaju
Odpovedať
@evica01 zavesy treba prat a zehlit,drzi sa v nich prach, urcite horsie ako zaluzie, navyse zaluzie viac ochrania pred teplom ako zavesy. mame strieborne a nevenujem im nijak zvlast pozornost. neumyvam ich. Raz sme ich vywapkovali za 3 roky.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v byte tiez zaluzie a urcite by som ich nevymenila za zavesy.. ved ked si mozme usetrit cas tak preco nie?
Odpovedať
@danka000 ahoj ja mam exterierove zaluzie, ked su zrolovane, tak hubicu nad okna musim opatrne pod ne vsunut aby som umyla okno, ale v pohode potom to ide jedna basen
Odpovedať
@atlaska Mám tak zaprášené žalúzie, nedajú sa dať dole a oprať. To je tá nevýhoda. Zišlo by sa ich podchvíľou každú jednu z každej strany umyť. A to sa mi fakt nechce. Veď to sú stovky lamiel. Poznám výhody žalúzií, závesy sa mi zdajú lepšie a čistejšie.
Odpovedať
interierove? @evica01
Odpovedať
@atlaska klasika hliníkové žalúzie na plastových oknách. V dome to nechcem. Nechce sa mi umývať každú jednu. Závesy sú ešte aj krásne. Dajú sa meniť podľa nálady :-) ;-) Ale aj žalúzie sú určite fajn. Doteraz mi boli dobré :-D
Odpovedať
@evica01 klassika hlinikove exterierove ci interierove? zavesy ti neodrazia slnko, je to nieco uplne ine ako exter.hlin.zaluzie - co sa tyka tienenia neda sa to porovnat.
Odpovedať
@evica01 JA SOM ICH ODMONTOVALA AVYMACHALA VO VANICKE SU AKO NOVE ALE ROBIT TO CASTO TO TEDA NIE RAZ A UZ MAM TOHO DOST
Odpovedať
Článok sa načítava...
@evica01 MAS PRAVDU UZ BY SOM TO NECHCELA ANI JA
Odpovedať
@atlaska interierove :)
Odpovedať
@evica01 no my sa bavime o exterierovych. A tie ziaden zaves co sa hlavnej funkcie /slnko=teplo/ nenahradi. Tie netreba kazdy tyzden utierat od prachu,kedze su vonku. Exterierove drevene sme mali,mas pravdu nikdy viac.
Odpovedať
@atlaska drevene exterierove?
Odpovedať
@evica01 teplo robi svoje :-D jasne interierove
Odpovedať
ahoj, na čo všetko používate mosadzné kruhové kefky ?
Odpovedať
@ineska123 ja osobne na ruru..obcas, a potom docistujem handrickou (ked necisitim pravidelnejsie ) na sanitu by som sa bala fakt je dost ostra, inde som ju zatial nevyuzila
Odpovedať
@chrustik83 dokúpila som si tie nástavce hlavne na mriežku od plynovej varnej dosky, hoci ma pani v špecializovanom obchode odhovárala, že na to je najlepšia silná chémia, potom ale priznala, že s tým čistí aj obkladačky a špáry...tak uvidím, cez víkend to otestujem :-) ešte sa chcem spýtať, čo mám dokúpiť, využijem viac tú parnú turbo kefu alebo parnú rotačnú trysku ?
Odpovedať
@ineska123 8-) to je mile, s tou pani.. no ked budem mat strasnu spinu doma na obkladackach tak skusim i ja (ale pri pravidelnom upratovani neviem neviem..najma s karcherom 8-) )..ja osobne mam turbo kefu, je super naozaj -ja s nou cistim ten uzulinky priestor medzi vylevkou v dreze a tym sitkom..a ide to super a to mam biely drez :-D ) myslim ze parna rotacna tryska je to iste len v ruzovom. ako parna turbo kefa je odporucana na tazsi kaliber spiny.. takze ci ti pojde para suvisle alebo ako rotujuci luc..je asi jedno..dolezity je tlak nie?
Odpovedať
@chrustik83 ďakujem za odpoveď, inak tá pani ma problém s plesňou v kupelni, tak preto používa silnejší kaliber :-) ja som z tohto parneho čističa nadšená, mala som ho pożičaný od priateľky a zamilovala som sa do neho :-) tak so si ho kupila a upratovanie ma začalo baviť...mam sc1.020 a dokupila som si tú stierku na okna s odsavanim, handričky sa chystám našiť zo starých uterákov ale tu turbo kefu si veru dokúpim
Odpovedať
@chrustik83 ahoj mohla by som sa opytat ci mas v kuchyni nerez? Ak ano ako to umyvas? Mam si dokupit tie handricky na kuchynu? Na kupelnu mam objednane...dik
Odpovedať
@sinqa75 ahoj, mam aj nerez ale minimalne - pouzivam na to tu zltu handricku zo sady do kupelne s tymi mikrovlaknami..prejdem iba tou rucnou hubicou s handrickou z mikrovlakien (je velmi jemna 0 to mi odstrani necistotu, a vytriem do sucha .ostane vsetko bez cmuh.. vlastne ked tak uvazujem tak tuto kombinaciu pouzivam na prac.dosku, kuchynske skrinky, uchytky a celu zastenu 8-)
Odpovedať
@chrustik83 dakujem takze s bielou z mikrovlakna umyjes a utries do sucha s tou zltou na lestenie, chapem to spravne? :)
Odpovedať
@sinqa75 spravne :-)
Odpovedať
@chrustik83 dakujem, no uz ho mam aj ja doma :) len mam taky problem ze som umyvala kachlicky v kupelni a ostali mi cmuhy, treba to este dolestovat handrickou?
Odpovedať
@sinqa75 noo skusila by som, ja po umyti kupelne zoberiem vysavac na vodu a vodu odsajem..takze neviem.. robila si to s tou malou frote handrickou?
Odpovedať
@chrustik83 no ja ten maly nemam, nevedela som ci budem potrebovat...ale asi ano, ano skusala na jednom mieste s bielou frote a inde s tou specialnou na kupelne a vysledok ten isty...a ked to odsajes tak nemas cmuhy? Ani na zrkadle?
Odpovedať
@sinqa75 na zrkadle nemam cmuhy ani na stole kuchynskom.. ked su zrkadla moc spinave tak prejdem s trubicou ako na obkladacky, potom vysavacom cmuhy nemam.. ak je zrkadlo alebo stol menej spinavy, dam roztok na umyvanie skiel od nich, a vysajem vysavacom.. tiez bez cmuh.. jedine kedy sa urobili cmuhy, bolo ze povrch kt.som vysavala bol uz takmer suchy.. :-| mohla som zacat odznova vcera som sa pozerala na obkladacky, ja mam matny povrch obzerala som z viacerych uhlov, ale cmuhy som nenasla.,. co som nasla boli niekde bodky z vody, ktore asi dobre neumylo, ale boli vidiet iba pod urcitym uhlom.. nic strasne... mas tu hubicu na okna? skus to na kusku obkladacky s tym..ja som to pouzila v kupelni ked sme sa nastahovali na celu kupelnu aby zisiel ten prvy prach a potom som dolestovala handrou.. skusim popozerat tu na fore, niekto mi to bud pisal do IP, alebo to bola taka diskusia.. ako to vyriesil @baby mate niektora skusenost ako @sinqa75?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?