Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@janga a preco nechceli uznat tu vikendovu zlavu? nevies ci ho este maju v NR na sklade, ci sa nam tam oplati zajtra ist? diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ixike @janga ...nedávno... asi pred týždňom... mali to v tých regáloch, kde majú výpredaj do 75%, ale len jednu krabicu, takže zrejme posledný... :-|
Odpovedať
@ixike lebo im to normaln nebrala pokladna, nakoniec uznali ze by to malo platit, tak tu zlavu nahadzovali nejako inak... a my sme si tam volali a dali si ho odlozit, takze skuste zavolat a spytat sa ci ho maju este...
Odpovedať
Profilova fotka
@janga @fem Ahojte, tak zreklamované. Zobrala som z regála nesprávne balenie, povedali, že to je zo servisu, že to v regáli ani nemalo byť. Dali nám nové a ešte dodatočne aj tú zľavu 15 percent, takže ho máme za 68 :) Veľmi sa teším, máme úplne nový doma a je v ňom všetko :) juchuu!
Odpovedať
@gubiko super
Odpovedať
@nedockava4 zdravim, neviem ci vam niekto odpisal alebo nie, ale pokusim sa ja.. mne sa cmuhy objavili pri prvych umyvaniach este novej dlazby ked sme sa nastahovali. Tiez obcas ked som nemala dobre povysavane..ale potom som nastavila paru na stredny stupen, a dala som si hrubsiu handru..nie tie originaly co su v baleni..pomohlo mi to, cmuhy som viac nemala.. este moze byt ze na povrchu dlazby su este pozostatky chemikalii.. (prostriedkov) takze sa casom vyzmyvaju.. daj vediet ci sa nieco zmenilo
Odpovedať
Zdravim vsetkych,chystam sa kupit kärcher sc 2500.Chcem sa spytat kde sa da dokupit ten nastavec na umyvanie okien a ake handricky pasuju na tie nastavce,prip.co vsetko mam dokupit.Da sa umyvat aj laminat.podlaha?Dakujem a prajem pekny den.
Odpovedať
@danielita111 vitajte vo fore.. vsetky vase otazky su tu uz peberane, skuste si precitat diskusiu. kazde prislusenstvo ku karcheru sa da kupit bud v orginil predajni Karcheru, alebo autorizovanych predajcov Karcheru
Odpovedať
ahojte poradte mi chcem kúpiť párny čistič karcher ale neviem ktorí typ či 1020 alebo 2550. cenový rozdiel je tam vidieť dosť ale neviem sa rozhodnut lebo je rozdiel v príslušenstve. neviem či by stačili len tie veci čo sú pri 1020. a je tam rozdiel v nadrzkach.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem prosim ta mam karcher sc1020,nemozes mi sem dat link kde najdem a mozem hned aj objednat ten nadstavec na okna a turbotrysku?ja som chcela hlavne na tie nase velke okna ,mame ich teda dost a pouzivam ho vsade no na okna nie:-( vcera sa na stavbe skončilo malovanie tak dnes som tam nabehla a čistila,mozem len a len odporucat,,, 8-) dlazba obklad krasne leskle len tie okna :-p potrebujem si aj objednat tu malu okruhlu kefku už som ju totiž zničila :-D ja som ju použivala ako kartač drhla som ostosest :-p
Odpovedať
@eliem skus dat do google heslo karcher prislusenstvo hubica na okna a potom heslo turbotryska, ono to vyhodi, skus vybrat, tam, kde som ja objednavala uz nie su, v levne elektro. nebudem radit obchod, ktory nepoznam, este viem, ze pred vianocami som pozerala mali nieco aj v nayke. nayka je tiez ok. drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem turbokefa alebo rotacna tryska? http://www.karcher-cleanstar.sk/sk/Pr...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@p_451 ahoj, myslim ze najdolezitejsi uhol pohladu je v tom na co ty primarne pristroj chces pouzivat.. niektore vyhody si spomenula, -ak mozem podotknut moj subjektivny nazor ked som sa rozhodovala 1. pre mna bola dolezita rozloha plochy ktoru chcem upratovat na jeden krat, resp bez chladnutia kotla - viac ako 40m2 uz by som volila vyssiu radu s dvoma kotlami 2. v povodnom prislusenstve k sc1020- mne pride vybava iba na jeden krat, - handricka na podlahu 1ks -to pre mna znamena prat rucne -a na to som uz leniva -radsej mat viac a dat do pracky :D a pripravit na dalsie pouzite, -prisl. k nakupu cca 19.90, -frote utierka na rucnu hubicu -1ks - -nie je tam ta hrubsia abrazivna utierka - ked je v kupelni zostatok samponu, alebo sprch.gelu - budes si to iba roztahovat po vani, alebo sprchovom kute- neda sa objednat zvlast -iba v baleni -cca 29.90 eur - jedna kefka - neviem ja musim mat aspon dve -minimalne jednu na WC a jednu na baterie , da sa kupit 4ks za cca 12.90 eur -parna -tubo kefa - pre mna na zazratu spinu a spary -nutnost - ta co je v baleni sc1020 -nema taky tlak aby to fakt porazilo mega spinu -cena 29.90 -dyza na okna - nutnost !!! - dokupenie cca za 19.90 eur-nema ani jeden stroj -samozrejme su rozne vyhodne balenia prislusnestva - kde si mozes dokupovat viac veci naraz a cena je vyhodnejsia... chcela som ti len ukazat, ze ak naozaj planujes medzi tymito dvoma, musis si povedat co s nim chces upratovat, ak len podlahy a obcas okna -chod do SC1020 a kup utierky na podlahu. ja napriklad mam osobne dva typy utierok - hrubsie na dlazbu - nasila som si tam gumicky a navliekam na hubicu, a jemnejsie z mikrovlakna -nie tie frote z balenia na laminat.. zda sa mi to krajsie umyte a este rychlejsie vyschnute..spolu s @fem sme si kupili sadu handriciek do kupelne a naozaj je super, sanita je s tou handrickou este lesklejsia..aj obkladacky.. verim ze som ti pomohla alebo aspon odpovedala ;-) , napr @fem ma sc1020 a nemam pocit ze by bola nespokojna..je to naozaj o subjektivnom pocite..
Odpovedať
@sjuzocka ahoj ja tu rotacnu nepoznam, ibna tu parnu turbo kefu.. myslim vsak ze efekt je rovnaky..
Odpovedať
Rozmyslam o kupe parneho cistica - akurat neviem vobec aky - chcela by som ho totiz len na kupelne - cize WC, umyvadla, obklady, mozno drez, pripadne este ramy okien. Dlazku neplanujem, mam vsade drevo. Ten SC 1020 sa mi tym padom zda zbytocne velky, tak neviem, ci ma zmysel si nieco take kupit (ide mi hlavne o spary na obkladoch).
Odpovedať
@moratibru Ahoj, plati take male pravidlo ak mas karcher, vzdy vymyslas co s nim mozes upratat.. aspon u mna to tak bolo, postupne som si nasla na co vsetko ho " potrebujem " :-D ale je pravda ze ak mas v plane tieto cinnosti myslim ze je velky kazdy karcher.. a na spary mne najlepsie isla este ta turbo kefa..co by bolo pre teba dalsie prislusenstvo navyse.. ramy ja osobne s karcherom neumyvam, ale okna ano.. ale tiez musis kupit hlavicu na okna nie je sucastou balenia.. skor by som mozno kupila len ten mensi ak iba na kuplenu chces http://www.karcher-montes.sk/kaercher...
Odpovedať
@chrustik83 Dakujem, toto by bolo pre mna asi fakt najpraktickejsie.
Odpovedať
@chrustik83 Prosim ta a na akom principe funguje ten SC 1020? Lebo stale rozmyslam, ci nekupit velky, najako napoly s rodicmi, cize by sa aj uzivil. Rozumiem, ze vytvara paru, ale tecie tam aj nejako voda, steka ta para, proste, nie je z toho viac bordelu nez osohu? Napr. tie spary to nejako parou vycisti a potom to treba este niecim prebehnut aby to uschlo? Jednoducho, ci s tym nie je viac roboty vsetko to nachystat, a potom poutierat nez to urobit manualne napr. zubnou kefkou.
Odpovedať
@moratibru noo technologicky ti nepoviem na com je to zalozene, ale prakticky vodu naplnas, - t.j. odsrobujes ten cierny uzaver na kolti a nalejes cistu vodu z vodovodu. pustis tlacidlo zapnutie a pokial bude blikat zelene svetielko tak znamena ze zohrieva vodu.. az ked prestane tak mozes zacat. ano ked upratujes parou tak sa para vyzraza na povrchu na vodu.. -ja osobne pustim paru s nadstavcom na miesto kde upratujem a nasledne utriem dosucha handrickou. najma na toalete a linke kuchynskej kde mi ide zo spar spina.. pri vani a umyvadle len oplachujem vodou nevytieram dosucha... uschne ti to same, len na tu spinu ktoru ti karcher umyje ..musis pouzit nejaku handru aby ti to tam opat neostalo.. nie je to pracne naozaj , naplnis, zapnes a umyvas.. neviem ja si z kefkou zubnou neviem predstavit .. tu iba taham tlakovu pistol v smere spary bez namahy..kdezto s kefkou drhnes ako blazon..
Odpovedať
@pami2 tak toto by aj mňa zaujímalo, rozhodujem sa medzi dvomi druhmi, 1020 a 2550 lebo je tam dosť vysoký cenový rozdiel, skúšali ste s ním tepovať sedačku? dá sa to? ja potrebuejm hlavne na žalúzie , kúpelku, dres a také drobnosti, na podlahu veľmi ani netreba, tak mi je ľúto vyhodiť 2 stovky, chcela by som sa zmestiť tak max do 100 eur, trošku sa obávam, lebo nie je to lacné a keď to nebude fungovať, tak ma si porazí :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzana030 ahoj, rozdiely v strojoch som uz pisala, naozaj je to na vas, k tomuto sa vracat nebudem..staci si pozriet diskusiu ohladom cistenia gauca, baby su velmi vynaliezave, je extra prislusenstvo na texitilie, ale niektore si poradili tak ze malu rucnu hubicu pouzili na koberce, aspon trosku prevonali povrch a zabili bakterie, tak isto si myslim ze bude fungovat aj ta hubica na gauc.. ak je tam textilia.. v kazdom pripade neviem ci je toto presne kriterium na rozhodujuce pre kupu... osobne gauc utieram od prachu a take vacsie upratovanie robim naozaj sporadicky..nie tyzdenne..
Odpovedať
@fem, ahoj, prosím ťa čistila si tým aj tie žalúzie???, lebo toto ma zaujíma viac ako okná :-D ďakujem
Odpovedať
@jankalin ahoj, ano umyvali sme, ako jednu plochu a potom prevratis (otocis zaluzie) a druhu plochu, samozrejme treba docistit este. Ale urcite to setri cas a je to silnejsie, ako len s rukou (nadstavec kefa a frote handricka). Necistila som po kazdej liste, alebo tak... @moratibru ahoj nechodim sem casto, ale som zhruba prebehla, co pises. Co sa tyka stroja a chces usetrit, je dobre kupit lacnejsi, pretoze treba investovat aj do prislusenstva napr. okenna hubica, ktora je skvela a tiez specialne handry napr. na kupelne sada. A to stoji dost. Radsej menej za pristroj, ktory je mensi a viac penazi do prislusenstva. Pre mna osobne si neviem predstavit plne vyuzivat ten pristroj bez tych specialnych handier, robia svoju pracu a to skvele. Pocase, co pristroj mame si neviem predstavit upratovanie bez karchera. Zeby som sla kupelnu len tak upratovat. Ani podlahu si neviem predstavit vybrat len tak "metlu". Nepredstavitelne. Na karcher treba zvyk a urcitu zrucnost. zalezi aj aky si typ cloveka. Treba sa trosku aj koncentrovat a neskakat z jedneho na druhe pri upratovani. Ale urobit si system a ide to dobre. Ja osobne som typ, co venujem malo casu tomuto, ale ked venujem, tak vidim, ze ta energia neide na nivoc, ze to ide lahsie, omnoho efektivnejsie, rychlejsie, a ze ma to aj bavi. Ostane to dlhsie v lepsom stave. Ale viem si predstavit ludi, ktori si na toto nezvyknu, mozno starsich a pod. Napr. ak by som si mala vybrat umyvat okna malym odsavacim karcherom alebo tymto velkym s velkou hubicou, tak beriem velky pristroj a velkou hubicou, spinu vobec nerozmazavam so ziadnou handrou ani nadstavocm, len stahujem prec s okennou hubicou dole ako prvy krok a potom ako druhy krok dolestim so specialnou handrou a ecoverom. A ta handra je skvela na to, lebo nezanechava tie latkove spinky, nerobi smuhy atd. Prejdem s nou aj kachlicky. Ale viem si predstavit ludi, co ich to s tym malym karcherom na okna aj bavi. Osobne si neviem predstavit cistit zrkadla, cokolvek sklenene teraz bez toho pristroja, ani by ma to nenapadlo. A ked sme prvykrat s tym umyvali okna, tak normalne nam bolo zvlastne, lebo take zrkadlove odrazy v oknach sme nemali. Technicka rada ohladom pustania pary je vzdy, ak opat uzivam pristroj po polozeni na zem, na cokolvek, tak vypustim tu prvu kondenzovanu vodu, ktora ostane na stenach v trubici, v hadici , niekde mimo do nadoby... A potom prikladam uz rovno paru, tiez je to len sila zvyku. Ono najlepsie je mat ten pristroj, ked tieto veci sa rozoberaju. Tak dobre rozhodnite. pa
Odpovedať
@fem Dakujem, najskor to vyzera na vianocny darcek (teda dufam), tak dovtedy sa este rozhodnem aky typ, ale urcite idem do toho, kedze budem mat na starosti dve domacnosti a hlavne vela kupelni.
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela by som kúpiť parný čistič Karcher, len neviem ktorý by bol pre mňa najideálnejší. Chcela by som s ním hlavne umývať interierové klasické horizontálne žalúzie a umývať okná a taktiež kúpelňu. Ide mi najmä o tie okná a žalúzie, pretože nechce sa mi utierať každú žalúziu. By ma porazilo, kým by som ich poumývala. Je aj nejaký nadstavec na žalúzie. Ďakujem :-)
Odpovedať
akurat ide cistit do akcie v baumaxe. 95 eur.
Odpovedať
@lubka1987 odpovedala fem na vsetko 8-)
Odpovedať
@micka21 vycisti
Odpovedať
@fem prosim ta podrobnejsie ako cistis tie zaluzie ktorvm nadstavcom dakujem
Odpovedať
@danka000 ohladom cistenia zaluzii, hned prvy odstavec prispevku vyssie, ze ide o zaluzie sa tam asi stratilo... @lubka1987
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?