Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
@fem ahoj toto som nerobila, priznam sa trosku sa bojim tej pary a plastu -najma ked v kupelni som si tak znicila sprchu.. robim to rucne, zaluzie..nviem aky je povrch ak je hlinikovy asi by som neskusala, predsa len to necha vodu. rucne pretriet hadnrickou bude bezpecnejsie.. ale gumicky na oknach a spary na oknach som s karcherom cistila.. silnejsiu spinu to vycisti kd nechas dlhsie posobit / urcite by som pouzila turbo trysku na najvyssi vykon,.. uvidis do nadrze davam iba cistu vodu, v navode neodporucali ziadne primesy a miesadla..
Odpovedať
@fem ano hubicu na okna som pouzivala na podlahu -bolo menej vody -ale ked som potiahla rychlejsia a nestalcila som trysku sucasne..ostala mi smuha a musela som potom nasadit handru na nadstavec a isla som znova.. vratila som sa teda original ku nadstavcu na podlahy a handricky pouzivam hrubsie -na dlazbu -(kupila som v LIDLI , taka mala handricka tusim to bola ako nahrada na taky nastroj na cistenie okien -nasila som tam gumicky a idem..) na laminat pouzivam tie original od Karchera, z povodneho balenia / ked ale nemam oprate idem aj s hrubymi len ju nesmies nechat vychladnut. to mi potom ostava viac vody na podlahe.. ale to je naozaj velmi individualne..kazdemu vyhovuje nieco ine.. naWV50 pouzivam stale iba tieto http://www.andreashop.sk/internetovy-... /-
Odpovedať
@chrustik83 dakujem velmi pekne za vycerpavajuco odpoved, odporucila by si mi kupit ten nadstavec na okna alebo rovno WV50, nekupovat uz ten nadstavec, co sa ti zda s odstupom casu. dakujem naozaj zo srdca, skusenosti su nadovsetko, aspon zbytocne neobjednam nieco, co nepotrebujem, popr. doobjednam, co potrebujem...lebo postovne 2x sa mi nechce platit, ak uz chcem teraz pouzivat
Odpovedať
@chrustik83 tie zaluzie asi risknem, aspon raz, skusim to na malom kusku a uvidim, dam vediet, lebo ani s handrickami to nie je ono, ked to dlhsie utieras, myslim roky, tak sa sem tam nieco, akoby prilepi k snurkam, nie je to dokonale...hlavne to trva neskutocne dlho. Po tych rokoch by som aspon raz skusila, ako taku generalku, urcite nie kazdy tyzden, pocitam s tym ze to bude tiect. mozno oziju, uvidime. Keby sa mi to podarilo, tak by som bola rada
Odpovedať
@miriem nemam drazky.. neviem, ostane voda ale minimalna..sko si myslim ze by ti "stala"voda kedy si bola s hlavicou na jednom mieste prilis dlho.. a budes mat handru je to to iste ako ked zmyvas mopom, tiez ti asi neostava vela vody ci ano?
Odpovedať
@fem s odstupom casu musim konstatovat ze hubica na okna bola pre mna nedostacujuca..a preto som hladala este nieco.. hubica je vacsia na malych plochach skor neprakticka -ale ja mam vsade velke francuzske okna takze pre mna nenahraditelna na okna rucny cistic na okna je pre mna cislo jeden pre domacnost.. pisala som to uz, su to skla, zrkadla, kachlicky, rura, roll door.. urcite je vhodny i na okna klasickych rozmerov.. pri vacsich oknach sa skor nadries.. musis si polozit otazku na svoj byt co potrebujes..podla toho vyber
Odpovedať
@chrustik83 dakujem za skusenost, velmi si mi pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
tak idem aj ja kupit nieco. ale mne bude okna umyvat pani aj bezne upratovanie. tak zvazujem, ze kupim len tu vec na okna aj s predlzujucou ruckou. my sme mali chvilu iny parny cistic (dar od mojich rodicov) a hned sa nam nejak pokazil a obaril mi ruku. tak som z toho trochu nervozna.
Odpovedať
@zuzca80 to co mas na okna, mas na vsetky plochy kachlicky, stol... na podlahy nechces?
Odpovedať
Profilova fotka
@fem nooooo...neviem. my tej dlazby nemame nejak vela. a na drevo paru nemozem dat.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem asi kupim zatial len to na okna a uvidim. dohodnem s pani, ze ci by chcela parny cistic. ale fakt, tym, ze mame tak malo tej dlazby a obkladu, tak sa mi to zda zbytocne. uvidim, ako sa jej budu darit umyvat spary. to je jedine, co sa bojim. pri bielom obklade mame biele a inde vsade jasmin, takze blede.
Odpovedať
@zuzca80 mozes si kupit len ten na spary a ten na okna W50 pre pani. Ten na spary to je len taky system do ruky
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzca80 myslim, ze to je toto. http://www.andreashop.sk/internetovy-... Potom su take pristroje na podlahu, co zaroven aj odsavaju, takze mozno by si sa mohla poradit s karcherom, ci ano, ci nie na to drevo, ktovie. Mozno sa ti oplati kupit uz ten a s tym prejst aj koberce.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem hej...ja som doteraz pouzivala na drevo ale len take speci pripravky s pridanim oleja. upratovacka povysavala a pretrela na mokro s tym. alebo si kupim tu bonu co mas v rucke ten ostrekovac a rovno to pretieras.
Odpovedať
@zuzca80 tie stroje su fakt genialne a velmi rychle, osetrit s olejom by so raz za cas mozno mala, to mas pravdu, to ano. Ja pouzivam ecover s olejom na podlahy, ten je super, podlahy su krasne. Ved uvidis, ale ten rucny karcher, co som ti dala link ma aj trubicu na okna, ako pozeram, ale spat nevysava. Zasa W50 na oknach ti uz aj vodu vysava, to by som mozno pouzila aj ty, ked ti niekto nieco rozleje a pod. Pozri si video na youtube.
Odpovedať
Profilova fotka
@fem ja kupim tu w50. casom mozno ten vacsi parny cistic. to ci dam 50 alebo 100 eur mi uz pride jedno. nech radsej tym cisti vsetko, aj podlahy. a na drevo som zatial pouzivala myslim bonu a este jeden, ale neviem ako sa vola. len podla balenia viem, ktore to je. teraz to mame osetrene osmo olejom, tak mozno osmo prostriedok na to kupim.
Odpovedať
baby predajca karcheru -montes ma akciu teraz na prislusenstvo ku karcheru.. urcite stoji za to pozriet handricky na podlahu a do kupelne cely set, tiez odvapnovacie tycinky.. sup sup.. 8-)
Odpovedať
Vraciam sa do diskusie velmi spokojna s parnym cisticom, sme nadseni, dakujem za rady, odporucam kazdemu, ide to od ruku, omnoho rychlejsie, co vycisti, je ako nove. K 1020 som si dokupila turbocistic, okennu hubicu, set handier do kupelne, co obsahuje 2 mikrovlaknove na podlahu . Podlaha vobec nie je mokra, okna su fakt nadherne, neskutocne. Dakujem @chrustik83 za rady a odporucania
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by mal niekto zaujem tak predavam Parny cistic Karcher 1020 - kupovany tento rok na jar. Cena 79eur, pri rychlom jednani sa vieme dohodnut.
Odpovedať
@fem dakujem, tu sadu do kupelne mam aj ja..ta handricka na nerez, a lestenie je neuveritelna inak k tym oknam, teraz som videla video, original sa to ma vraj robit s tou malou rucnou hubicou a na tom handricka s mikrovlakna + potom ten nadstavec na okna ... no neviem my zienky v domacnosti sme vynechali jeden krok a okna su ciste tak ci tak 8-) PS baby vsetko dobre do Noveho roku!
Odpovedať
@chrustik83 presne som to tak robila podla videa, ale napokon sme iba robili s okennou trubicou samotnou a spina lepsie stiekla dole, zasiahol chlap, ze treba zjednodusit. Takze ten prvy postup neodporucam, skor to bolo umazane. Staci len ta okenna hubica, je neskutocna, tak ciste okna sme fakt nemali, vyzeraju, ako nove. Dolestila som to aj s ecoprostriedkom, to je len tak ceresnicka. Umyvanie okien s karcherom plus vysledok a moje stare umyvanie, to je nebe a dudy. Ani mi nepride, ze mi treba tu W5.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....tak, dnes som si aj ja kupila Karcher 2550...a bud s nim neviem pracovat, alebo nechapem...ale mne na dlazbe ostaly šmuhy :( ako tomu predist?
Odpovedať
http://baumax.sk/flyer/2014/SK-Flyer-... uuuuzasna vecicka
Odpovedať
Profilova fotka
@evusaa WAAAAAAAAAAAA!!! Super cena, určite ideme do toho!
Odpovedať
@gubiko doslova utekaj ;-) manzel zobral vcera posledny kus v baumaxe pri pristavnom
Odpovedať
Profilova fotka
@evusaa vážne? no do kelu. ja som chorá, dostanem sa tam najskôr budúci týždeň. fuu.. je to také super, ako o tom všetky píšu?
Odpovedať
@gubiko akcia je uz od pondelka :-( ja som ho mala pozicany a robila som velke upratovanie v byte vycistil absolutne vsetko cez kuchynu komplet ruru, micro, toustovac, digestor... vsetko ako nove, kupelna uplne vsetko, tie kadejake drazky v kute co sa nedaju cistic, dokonca spary ruzove ktore uz boli tmavo sive ;-) su znova ruzove a tomu som teda neverila ze to zide, fakt uplne vsetko len sa s tym treba pohrat, dokonca sedacka z ekokoze ktora bola povodne kremova bola uz tiez sivasta hiih a je znova kremova
Odpovedať
@gubiko ja som kupovala levne elektro .cz za podobnu cenu, keby ze nestihate
Odpovedať
Profilova fotka
@fem teraz ho tam majú za viac ako 100 eur..
Odpovedať
Profilova fotka
@evusaa tak snáď bude ešte. ak nie, tak je to na mojich rukách :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?