Menu Forum

Parný čistič Karcher Sc1020

28. jan 2018  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
slnieckolu (34 r.)
11
Registrovala sa 30. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 99 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Už bývam v dome
    Stara Lubovna, okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
slnieckolu (34 r.)
11
Registrovala sa 30. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 99 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Už bývam v dome
    Stara Lubovna, okres Stará Ľubovňa
 @irise aj ja pouzivam stierku...ale najskor tu spinu z okien musim aspon 2umyt jarovou vodou... ramy detto a potom mozem stierkovat skla...aspon ja to takto robim, len okena mi nestaci...preto, aj ta para si myslim, ze pusti tu spinu lepsie a zostierkuje sa( nemusim tolko handier zmykat a menit tolko vodu)...
3. apr 2017 o 23:06  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maminecka2
2
Registrovala sa 27. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 791 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
maminecka2
2
Registrovala sa 27. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 791 príspevkov. Okres Bratislava.
 Ahojte, precitala som celu diskusiu a velmi zvazujem parny cistis, asi Karcher. Len potrebujem poradit.
Neviete ci je to vhodne aj na marmoleum (prirodne linoleum)?
A ake je to hlucne? Nezobudim tym spiace deti?
Ako bezpecne je pracovat s tou parou ked su v okoli rychlo, nekoordinovane sa pohybujuce, nie velmi posluchajuce drobne bytosti? Lebo mam take tri, tak ci ich ustriehnem...
Aby som nakoniec nezistila ze ho vlastne nemozem vobec pouzivat. Dakujem pekne.
28. jan o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš