Parný čistič Karcher Sc1020

Zobraz úvodný príspevok
Chela by som si kúpiť parný čistič karcher SC1020, máte niekto skúsenosti? Alebo vie ho niekto porovnať s H2O mopom? vyčistí aj špáry? ďakujem za každý názor.
Odpovedať
@chrustik83 ahoj dakujem, hej hej mam aj hubicu na okna, vyskusam s tym, ze co to spravi, a ked to nepojde bez cmuh tak si kupim aj ten odsavac na vodu, pochopila som spravne ze ty s tym umyvas aj obklady v kupelni, teda ze umyjes rucnou hubicou a potom odsajes?
Odpovedať
@sinqa75 ahoj, ano na obkladacky pouzivam rucnu hubicu s handrickou z frote + odsajem vodu na sanitu -pouzivam rucnu hubicu +frtote navlek, a pri odpade este docistujem malou kefkou baterie docistujem malou kefkou a dolestujem handrickou z mikrovlakna na kupelne zrkadla som uz opisovala :D kuchynu tiez :D skus tu rucnu hubicu len daj pozor aby si nesuchala "nasucho"..najprv si to poumyvaj z tou frote handrickou a potom prebehni hubicou - lebo kamen ti ta hubica nevezme iba rozmaze..aj to mozu byt tie cmuhy, inak..ci netreba dlhsie umyvat na mieste aby zmizli kvapocky..skus.. ja som tu hubicu davala iba pri tom stahovani..cize na povrchu bol prach a ine srandy nie kamen, tak preto ten rozdiel..
Odpovedať
@sinqa75 skus stiahnut obkladacky s hubicou na okna, nerozmazuj tu spinu s frote handrickou (s kefovym nadstavcom- to je dobre skor na umyvadlo atd.) . Kachlicky stiahni dole s hubicou. utri spodok, mozes viackrat a potom pekne dolesti s handrickou, ja napr. pouzivam ecover. Napr. si v pohode uz umyty vycisteny stol, povytierany, aj s kefkou akokolvek, este raz stiahnem s hubicou. Neverila by si, ze este mi pekne stiahne spinave kvapky. urobim parkrat, ked su ciste . Ja osobne nepouzivam odsavacku, nemala by som tolko casu. Kachlicky stiahnem s velkou hubicou, ten film (tie smuhy) ti pekne pojdu dole, dolesti si s kvalitnou handrickou napr. ecover na sklo, ten je best alebo rozriedenim octom v striekacej flasticke, to striedam obtyzden. Nebudes mat film. Dlhsie vydrzi upratane. Pre mna je ta velka hubica na okna top v domacnosti. Detto robim zrkadlove dvere, sklenene dvere, zrkadla, okna, spominany dlhy stol atd. Prave to, ze mi to odstrani aj ten jemne neviditelny film. A teraz mam okna ako zrkadla. Len predtym vypustim do vedierka prvu vodu, ktora skondenzovala v trubkach stroja a prikladam vzdy uz len paru, nie vodu. Drzim palce.
Odpovedať
@fem dakujem @fem.. vedela som ze sa niekto najde kto ma identicky povrch hubica na okna je nutnost, to je fakt.. mne sa len nepacilo na skle ked som stiahla ze som mala na konci vodu.. vysavacom nemam :-D tak som si zvykla na tuto kombinaciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prosím vas da sa s ním aj vytepovať napr gauč alebo koberec?
Odpovedať
Profilova fotka
@betuska22 tak to som s nim este neskusal :D ale dobry napad :)
Odpovedať
prosim vas SC 1020 mozem pouzit aj ako tepovac na sedacku?
Odpovedať
aj mna to zaujima,lebo si ho chcem kupit a potrebovala by som aj sedacku vycistit :)
Odpovedať
takze uz ho mam a skusala som sedacku a je krajsia :) a to sme ju mali teda od deti fest spinavu :) ani som to takto na prvy sup necakala :) ani to nebolo neak extra mokre .. za dve hodky suche .. skor som sklamana,ze mi to nevycistilo dvere na sprchovom kute :( ten kamen mi nejde dole s nicim a dufala,som ze parny cistic to da :) ani baterie mi nevycisti :(
Odpovedať
@miris333 na vodny kamen z Lidlu W5 oranzovy a zlty.parada.nastriekam, necham posobit a oplachnem
Odpovedať
@tatiana1978 dik,skusim,, teda hlavne na ten sprchac, ale pochybujem, bo pouizvam pulirapid a ten mi umyje vsetko vsetucko,len ten sprchac nie :)ale skusim samozrejme :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dievcata, otvaram nanovo Kärcher temu mate skusenosti s tymto cislom Kärcher SC 3.000 ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Uvažujem tiež nad Karcherom, lenže ktorý? Chcem niečo malé praktické, na čistenie okien, podlahy, kupelne..aby to nezanechávalo vela vody na predmetoch....či to zanecháva každý? Budem rada za rady, tipy čo kúpiť. Pozerala som aj iné diskusie tu na fore, ale čím viac čítam, tým viac som z toho jeleň:-/.
Odpovedať
Profilova fotka
chcela by som sa spitat ci niekto skusal cistit s parnym cisticom aj sedaciu supravu dakujem
Odpovedať
@alinko1555 mali sme pozicany Karcher Puzzi 100 od kamosa a neviem si to vynachvalit. Fantasticky vytepoval sedacku aj koberce ako nove, nech som predtym kupovala akykolvek tep na sedacky, stale bola flakata a este horsia. Do Karcheru sa oplati investovat urcite, naozaj vycistil uplne vsetko.Tento model je ale dost velky stroj, mslim ze na take domace pouzivanie maju aj zmensene modely za menej penazi. Skus si zavolat nejaku sluzbu tepovaciu, pracuju s tymto vsetci, vacsinou maju ceny 5 eur za jedno miesto na sedenie, pripadne su aj pozicovne a uvidis ten rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za odpoved ja rozmyslam nad karcher 1020 mam sedacku zacky phaze a povrch sedacky mozem cistit len vodou ziadny saponat a lebo mydlovou vodou dufam ze budem spokojna
Odpovedať
@alinko1555 my mame Phase tiez, latkovu olivovozelenu, je to material akoby vrecovina. raz jeden tepovac mi povedal, ze to je ta najhoria na usadzanie prachu a kedze je bleda, treba ju casto cistit a musim ju aj casto odzmolkovavat. Po jej kupe som bola zufala, male dieta, pooblievana cajom, s nicim to neslo dole, ale teraz uz je dobre, lebo viem, ze ten Karcher to ozaj zvladne. Ja som sa ani na predajni nepytala, cim cistit, riskla som to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer ja mam bielu ale material je nieco jak bruseny semis ja som sa bola pytat v predajne a tam mi povedali bud voda alebo mydlova voda mne sa da pekne utriet z mokru handru ked sa nieco kvacne ale pocula som ze sa da vycistit aj z parnym cisticom vyskusam na poduske a uvidim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak už aj ja mam doma oblubenca zaparkovaneho :-D hned som sa zalubila ako som vyčistila škary v podlahe do čista :-) no neverila som že toto da ale paradaaaa,laska na prvy pohlad.kupila som karcher sc 1020.zajtra sa chystam cely dom nim dat do pucu a skusim aj gauč teda ked pišete že pohoda,bo mame male dieta a vypada tak jak vypada a to ma len rok,verim karcheru že aj to da :-D no zaujima ma ten nastavec na okna,ako sa to vola a ako funguje??mam francuzske okna,radost umyvat ručne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobryy vecer chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s parnym cisticom cs3 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicka696 prosim ta, používaš ho aj na čistenie podlahy?? Mne konkrétne ide o porcelanovu podlahu, hrozne šmuhy na nej zostávajú :-( zaujimalo by ma ci karcher vyčistí bez šmúh ;-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nevesta_lucinka pouzivam ho hlavne na podlahu,v celom dome mame dlazbu ;-) zo zaciatku zostavsli cmuhy ale vycistila som.skary nim(objavila som povodnu farbu ) :-D a odvtedy mam.krasnu lesklu podlahu,radost umyvat :-D urcite ho kup,ja si ho neviem vynachvalit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicka696 naozaj??? :-) uz som mala 2 parne mopy, oba som vrátila lebo to bolo nieco hrozné :-( tolko vody to nechávalo a pary nikde, nebol to karcher...ufff preto sa pytam, lebo ja to chcem hlavne na tu našu bielu keramickú podlahu, aby som ju mohla čistiť kedykoľvek a aby aj po čistení vyzerala, ze je čistá a nie plná zaschnutych vodovych škvŕn :-( Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevesta_lucinka ja som mala tiež parny mop nie karcher ale mop ale to veru išlo hned preč,to bola hroza!karcher je kvalitna značka,do toho kludne chod ;-) ja som sa bala zo začiatku ale veru možem len odporučat,parí krasne,trocha vody ti vytečie samozrejme len na začiatku kym prejde para hadicou no to je nič ;-) tak ako mi karcher vyčisti podlahu tak nevypadala ani nova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicka696 dakujem :-) vkladam teda dôveru a pojdem si ho kupit....mas nejaky speci nastavec na tu podlahu? Lebo ako citam, kazdy nieco k tomu karcher-u dokupuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevesta_lucinka na podlahu nepotrebujes,to je k tomu.jedinu vec co som si kupila je dyza na umyvanie okien ale kedze mi kvapka voda dolu sklom ked to stieram mi to nepride moc praktice :-\ no handry na umyvanie som si nastrihala z frote uterakov ;-) ak budes chciet este nieco napis mi ip,spravu mi na mobile hned ukaze ;-)
Odpovedať
Pouzivate niekto karcher sc 1020 na kozenu sedacku? Da sa to?
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicka696 ahoj mne kamoška vrevela, že ona prv okno vyčistí od hrubej špiny handrou a potom to prejde karcherom, a nič už nedolešťuje, používaš aj na drevenú podlahu,resp laminátovú? dik za odpoved. rozhodujem sa, že si kúpim Karcher Sc 2500 .
Odpovedať
Profilova fotka
@kikata uz som sa to naucila,za hodku som mala vsetky okna umyte a taky lesk jak nikdy :-D davam si pod okno handru a nakvapka ak tak tak do nej :-) len prejdem dyzou ziadne umyvanie ;-) no na laminaz neviem ci to je vhodne,ja mam v celom dome dlazbu tak neporadim :-\ skus pozriet original stranku najdi si ten typ co chces kupit a pozri ci je tam vypisany aj laminat :-)
Odpovedať
@kikata ja umyvam aj laminat a v pohode. A ono vobec necistim od hrubej spiny.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?