Menu Forum

Parný čistič Karcher Sc1020

4. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sinqa75
Registrovala sa 23. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sinqa75
Registrovala sa 23. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 @chrustik83 ahoj dakujem, hej hej mam aj hubicu na okna, vyskusam s tym, ze co to spravi, a ked to nepojde bez cmuh tak si kupim aj ten odsavac na vodu, pochopila som spravne ze ty s tym umyvas aj obklady v kupelni, teda ze umyjes rucnou hubicou a potom odsajes?
11. sep 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chrustik83
3
Registrovala sa 19. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Dunajská Streda.
  • Už bývam v byte
    Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
chrustik83
3
Registrovala sa 19. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Dunajská Streda.
  • Už bývam v byte
 @sinqa75 ahoj, ano na obkladacky pouzivam rucnu hubicu s handrickou z frote + odsajem vodu
na sanitu -pouzivam rucnu hubicu +frtote navlek, a pri odpade este docistujem malou kefkou
baterie docistujem malou kefkou a dolestujem handrickou z mikrovlakna na kupelne

zrkadla som uz opisovala :D
kuchynu tiez :D

skus tu rucnu hubicu len daj pozor aby si nesuchala "nasucho"..najprv si to poumyvaj z tou frote handrickou a potom prebehni hubicou - lebo kamen ti ta hubica nevezme iba rozmaze..aj to mozu byt tie cmuhy, inak..ci netreba dlhsie umyvat na mieste aby zmizli kvapocky..skus..

ja som tu hubicu davala iba pri tom stahovani..cize na povrchu bol prach a ine srandy nie kamen, tak preto ten rozdiel..
11. sep 2014 o 10:21  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fem
163
Registrovala sa 10. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 114 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
fem
163
Registrovala sa 10. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 114 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Snívam o dome
 @sinqa75 skus stiahnut obkladacky s hubicou na okna, nerozmazuj tu spinu s frote handrickou (s kefovym nadstavcom- to je dobre skor na umyvadlo atd.) . Kachlicky stiahni dole s hubicou. utri spodok, mozes viackrat a potom pekne dolesti s handrickou, ja napr. pouzivam ecover. Napr. si v pohode uz umyty vycisteny stol, povytierany, aj s kefkou akokolvek, este raz stiahnem s hubicou. Neverila by si, ze este mi pekne stiahne spinave kvapky. urobim parkrat, ked su ciste . Ja osobne nepouzivam odsavacku, nemala by som tolko casu. Kachlicky stiahnem s velkou hubicou, ten film (tie smuhy) ti pekne pojdu dole, dolesti si s kvalitnou handrickou napr. ecover na sklo, ten je best alebo rozriedenim octom v striekacej flasticke, to striedam obtyzden. Nebudes mat film. Dlhsie vydrzi upratane. Pre mna je ta velka hubica na okna top v domacnosti. Detto robim zrkadlove dvere, sklenene dvere, zrkadla, okna, spominany dlhy stol atd. Prave to, ze mi to odstrani aj ten jemne neviditelny film. A teraz mam okna ako zrkadla. Len predtym vypustim do vedierka prvu vodu, ktora skondenzovala v trubkach stroja a prikladam vzdy uz len paru, nie vodu. Drzim palce.
11. sep 2014 o 11:24  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chrustik83
3
  • Už bývam v byte
fotoportrét
fotoportrét
chrustik83
3
  • Už bývam v byte
 @fem dakujem @fem..
vedela som ze sa niekto najde kto ma identicky povrch

hubica na okna je nutnost, to je fakt.. mne sa len nepacilo na skle ked som stiahla ze som mala na konci vodu.. vysavacom nemam emoticon tak som si zvykla na tuto kombinaciu emoticon
16. sep 2014 o 11:39  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
betuska22
4
Registrovala sa 22. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 54 príspevkov. Má 35 priateľov. Dolná breznica, okres Púchov.
fotoportrét
fotoportrét
betuska22
4
Registrovala sa 22. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 54 príspevkov. Má 35 priateľov. Dolná breznica, okres Púchov.
 prosím vas da sa s ním aj vytepovať napr gauč alebo koberec?
12. okt 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tibike1
Registroval sa 8. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 77 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
tibike1
Registroval sa 8. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 77 príspevkov. Okres Košice.
 @betuska22 tak to som s nim este neskusal :D ale dobry napad emoticon
12. okt 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pami2
2
Registrovala sa 13. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 144 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
pami2
2
Registrovala sa 13. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 144 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Nitra.
 prosim vas SC 1020 mozem pouzit aj ako tepovac na sedacku?
13. nov 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miris333
Registrovala sa 16. októbra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
miris333
Registrovala sa 16. októbra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Hlohovec.
 aj mna to zaujima,lebo si ho chcem kupit a potrebovala by som aj sedacku vycistit emoticon
14. nov 2014 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miris333
fotoportrét
fotoportrét
miris333
 takze uz ho mam a skusala som sedacku a je krajsia emoticon a to sme ju mali teda od deti fest spinavu emoticon ani som to takto na prvy sup necakala emoticon ani to nebolo neak extra mokre .. za dve hodky suche .. skor som sklamana,ze mi to nevycistilo dvere na sprchovom kute :( ten kamen mi nejde dole s nicim a dufala,som ze parny cistic to da emoticon ani baterie mi nevycisti :(
19. nov 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1978
45
Registrovala sa 10. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 562 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Svidník.
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1978
45
Registrovala sa 10. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 562 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Svidník.
 @miris333 na vodny kamen z Lidlu W5 oranzovy a zlty.parada.nastriekam, necham posobit a oplachnem
19. nov 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miris333
fotoportrét
fotoportrét
miris333
 @tatiana1978 dik,skusim,, teda hlavne na ten sprchac, ale pochybujem, bo pouizvam pulirapid a ten mi umyje vsetko vsetucko,len ten sprchac nie emoticonale skusim samozrejme emoticon
19. nov 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
murcos
1
Registrovala sa 28. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 28 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov. Wienerwald, Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
murcos
1
Registrovala sa 28. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 28 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov. Wienerwald, Rakúsko.
 Dievcata, otvaram nanovo Kärcher temu
mate skusenosti s tymto cislom Kärcher SC 3.000 ???
24. jan 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katty1
Registrovala sa 8. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
katty1
Registrovala sa 8. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 2 príspevky.
 Uvažujem tiež nad Karcherom, lenže ktorý? Chcem niečo malé praktické, na čistenie okien, podlahy, kupelne..aby to nezanechávalo vela vody na predmetoch....či to zanecháva každý? Budem rada za rady, tipy čo kúpiť. Pozerala som aj iné diskusie tu na fore, ale čím viac čítam, tým viac som z toho jeleň:-/.
1. feb 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
Registrovala sa 20. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky a 1 album. Má 5 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
Registrovala sa 20. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky a 1 album. Má 5 priateľov. Okres Trnava.
 chcela by som sa spitat ci niekto skusal cistit s parnym cisticom aj sedaciu supravu dakujem
9. feb 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
13
Registrovala sa 20. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
13
Registrovala sa 20. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 13 priateľov.
 @alinko1555 mali sme pozicany Karcher Puzzi 100 od kamosa a neviem si to vynachvalit. Fantasticky vytepoval sedacku aj koberce ako nove, nech som predtym kupovala akykolvek tep na sedacky, stale bola flakata a este horsia. Do Karcheru sa oplati investovat urcite, naozaj vycistil uplne vsetko.Tento model je ale dost velky stroj, mslim ze na take domace pouzivanie maju aj zmensene modely za menej penazi. Skus si zavolat nejaku sluzbu tepovaciu, pracuju s tymto vsetci, vacsinou maju ceny 5 eur za jedno miesto na sedenie, pripadne su aj pozicovne a uvidis ten rozdiel.
9. feb 2015 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
 dakujem za odpoved ja rozmyslam nad karcher 1020 mam sedacku zacky phaze a povrch sedacky mozem cistit len vodou ziadny saponat a lebo mydlovou vodou dufam ze budem spokojna
10. feb 2015 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
13
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
13
 @alinko1555 my mame Phase tiez, latkovu olivovozelenu, je to material akoby vrecovina. raz jeden tepovac mi povedal, ze to je ta najhoria na usadzanie prachu a kedze je bleda, treba ju casto cistit a musim ju aj casto odzmolkovavat. Po jej kupe som bola zufala, male dieta, pooblievana cajom, s nicim to neslo dole, ale teraz uz je dobre, lebo viem, ze ten Karcher to ozaj zvladne. Ja som sa ani na predajni nepytala, cim cistit, riskla som to emoticon
12. feb 2015 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
 dobry vecer ja mam bielu ale material je nieco jak bruseny semis ja som sa bola pytat v predajne a tam mi povedali bud voda alebo mydlova voda mne sa da pekne utriet z mokru handru ked sa nieco kvacne ale pocula som ze sa da vycistit aj z parnym cisticom vyskusam na poduske a uvidim
12. feb 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
Registrovala sa 8. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
Registrovala sa 8. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov. Má 24 priateľov. Okres Nitra.
 Ahojte,tak už aj ja mam doma oblubenca zaparkovaneho emoticon hned som sa zalubila ako som vyčistila škary v podlahe do čista emoticon no neverila som že toto da ale paradaaaa,laska na prvy pohlad.kupila som karcher sc 1020.zajtra sa chystam cely dom nim dat do pucu a skusim aj gauč teda ked pišete že pohoda,bo mame male dieta a vypada tak jak vypada a to ma len rok,verim karcheru že aj to da emoticon no zaujima ma ten nastavec na okna,ako sa to vola a ako funguje??mam francuzske okna,radost umyvat ručne... emoticon
13. feb 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
fotoportrét
fotoportrét
alinko1555
7
 dobryy vecer chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s parnym cisticom cs3 dakujem
15. feb 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_lucinka
Registrovala sa 11. marca 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 8 príspevkov. Má 1 priateľa. Birmingham, Veľká Británia.
  • Už bývam v dome
    Birmingham, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_lucinka
Registrovala sa 11. marca 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 8 príspevkov. Má 1 priateľa. Birmingham, Veľká Británia.
  • Už bývam v dome
 @tanicka696 prosim ta, používaš ho aj na čistenie podlahy?? Mne konkrétne ide o porcelanovu podlahu, hrozne šmuhy na nej zostávajú emoticon zaujimalo by ma ci karcher vyčistí bez šmúh emoticon dakujem
5. mar 2015 o 00:06  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
 @nevesta_lucinka pouzivam ho hlavne na podlahu,v celom dome mame dlazbu emoticon zo zaciatku zostavsli cmuhy ale vycistila som.skary nim(objavila som povodnu farbu ) emoticon a odvtedy mam.krasnu lesklu podlahu,radost umyvat emoticon urcite ho kup,ja si ho neviem vynachvalit emoticon
5. mar 2015 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_lucinka
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_lucinka
  • Už bývam v dome
 @tanicka696 naozaj??? emoticon uz som mala 2 parne mopy, oba som vrátila lebo to bolo nieco hrozné emoticon tolko vody to nechávalo a pary nikde, nebol to karcher...ufff preto sa pytam, lebo ja to chcem hlavne na tu našu bielu keramickú podlahu, aby som ju mohla čistiť kedykoľvek a aby aj po čistení vyzerala, ze je čistá a nie plná zaschnutych vodovych škvŕn emoticon
Dakujem emoticon
5. mar 2015 o 11:53  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
 @nevesta_lucinka ja som mala tiež parny mop nie karcher ale mop ale to veru išlo hned preč,to bola hroza!karcher je kvalitna značka,do toho kludne chod emoticon ja som sa bala zo začiatku ale veru možem len odporučat,parí krasne,trocha vody ti vytečie samozrejme len na začiatku kym prejde para hadicou no to je nič emoticon tak ako mi karcher vyčisti podlahu tak nevypadala ani nova emoticon
5. mar 2015 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_lucinka
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_lucinka
  • Už bývam v dome
 @tanicka696 dakujem emoticon vkladam teda dôveru a pojdem si ho kupit....mas nejaky speci nastavec na tu podlahu? Lebo ako citam, kazdy nieco k tomu karcher-u dokupuje emoticon
5. mar 2015 o 15:39  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
 @nevesta_lucinka na podlahu nepotrebujes,to je k tomu.jedinu vec co som si kupila je dyza na umyvanie okien ale kedze mi kvapka voda dolu sklom ked to stieram mi to nepride moc praktice :-\ no handry na umyvanie som si nastrihala z frote uterakov emoticon ak budes chciet este nieco napis mi ip,spravu mi na mobile hned ukaze emoticon
6. mar 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8801 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8798 príspevkov. Má 39 priateľov.
 Pouzivate niekto karcher sc 1020 na kozenu sedacku? Da sa to?
10. mar 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikata (29 r.)
Registrovala sa 14. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Svidník.
fotoportrét
fotoportrét
kikata (29 r.)
Registrovala sa 14. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Svidník.
 @tanicka696 ahoj mne kamoška vrevela, že ona prv okno vyčistí od hrubej špiny handrou a potom to prejde karcherom, a nič už nedolešťuje, používaš aj na drevenú podlahu,resp laminátovú? dik za odpoved. rozhodujem sa, že si kúpim Karcher Sc 2500 .
17. mar 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
fotoportrét
fotoportrét
tanicka696
23
 @kikata uz som sa to naucila,za hodku som mala vsetky okna umyte a taky lesk jak nikdy emoticon davam si pod okno handru a nakvapka ak tak tak do nej emoticon len prejdem dyzou ziadne umyvanie emoticon no na laminaz neviem ci to je vhodne,ja mam v celom dome dlazbu tak neporadim :-\ skus pozriet original stranku najdi si ten typ co chces kupit a pozri ci je tam vypisany aj laminat emoticon
17. mar 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima1
392
Registrovala sa 22. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 6981 príspevkov a 2 inzeráty. Má 34 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
mima1
392
Registrovala sa 22. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 6981 príspevkov a 2 inzeráty. Má 34 priateľov. Okres Trenčín.
 @kikata ja umyvam aj laminat a v pohode. A ono vobec necistim od hrubej spiny.
17. mar 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš