Aké zmeny by boli dobré v tomto projekte?

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim. Rada by som si vypocula nejake pripomienky,rady a tipy na predbezny projekt. Ide mi hlavne o vela svetla v obyvacke a detskych izbach. Izby budeme zrejme este trosku zvacsovat. Dakujem
Odpovedať
Neviem mozno to tu uz niekto pisal, necitala som vsetky prispevky. Mna rusi spalna, v obyvke bude tv na spolocnej stene. To podla mna klud pri spani neda. Deti budu cim dalej tym dlhsie hore, no neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Vstup z garaze na chodbu, resp do predsiene, nie do TM. S tym oddelenym satnikom rozumiem, tiez som chcela, ked jeden z nas opusti rano izbu, nech uz do nej nevchadza. Ked to chces, neupusti, lebo budes banovat. Povodne ta kuchyna nebola tak vystrcena, velmi ju zvacsil v poslednom nakrese.
Odpovedať
@lenkito10 dakujem,preco myslis,ze je lepsie z garaze do chodby a nie do TM?
Odpovedať
@kubejova len tym,ze tam chceme tolko izieb neviem kam by sme tu spalnu presunuli🤷‍♀️
Odpovedať
@franci1986 vymysliet to napr miesto kupelne a technickej, ved v spalni nemusi byt az tak svetlo. Resp nejak preusporiadat izby. Myslim zeto takto vam bude velmi vadit. Zariadit sa da vsetko, ale ak zle rozlozite izby....alebo aspon tv dat na inu stenu
Odpovedať
@franci1986 @kubejova na trhu je mnoho akusticko izolačných materiálov, aj tehly sa také vyrábajú. Netreba kvôli tomu meniť dispozíciu.
Odpovedať
@zltalienka ano to mi napadlo tiez ako druha moznost, ale otazka je ci to pomoze, kedze ta spalna je tak v priestore, okolo kuchyna/obyvacka/garaz/kupelna ...
Odpovedať
@franci1986 rozmyslam ci by sa aspon nedala vymenit s tou pracovnou, tam by to tak nevadilo
Odpovedať
@kubejova zial kvoli susedom nemozu byt izby s vacsimi oknami na druhej strane domu
Odpovedať
@kubejova vymenit by sa dala,ale zas by susedila s detskou izbou
Odpovedať
@franci1986 moznostou je aj svetlik ci svetlovod, resp porozmyslajte aspon nad zvukovou izolaciou, myslim ze projektant by nieco vymyslel - z coho bude dom
Odpovedať
@franci1986 tak pre a proti, ja by som vymenila s tou pracovnou
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kubejova ja som na to velmi citliva, nespim dobre, najmensi hluk ma zabudi a vela nocnych mam.
Odpovedať
Profilova fotka
Pretoze miesto popri stene v tm aj v garazi bude vyuzite na ulozny priestor/pristroje. Na chodbe tie dvere nebudu zavadzat. Daj si do garaze drez a teplu vodu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?