Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@mareko4 ...v rakusku zafuka a o dva dni je poupratovane --- lebo blbec Foxo sa nasral a trochu to poupratoval --- tak tu je ten rozdiel. :-) :-o
@tajomajo a tu je ďalší link : http://voyo.markiza.sk/produkt/relaci... tá skromnosť... :-)
@foxo hehe :-D dobre ze ta tam mame, toto je najvacsia pridana hodnota siroko daleko v okoli 8-)
@mongolisko a co take tam je?nic som nenasiel
all ....ma niekto vypnute to vetranie ??? |-|
@foxo vypnut uplne sa mi to nepodarilo, zda sa mi ze to hulaka najmenej ked nastavim len smer von a intenzitu na "A"
@bublifukk je to archiv TV-M, predstavujú tam súťažiacich včera v Reflexe...ale choď si kuknúť (aj ostatní, keď majú záujem) blog na linku : http://farma.markiza.sk/kto-zije-na-f..., stojí to za to...obraz si (vy) urob sám... :-) Dúfam, že dotyčný pán tam dostatočne vysvetlil aj fungovanie RK pri predaji družstevných a aj vašich bytov. :-(
vie mi niekto napisat aj do posty, kolko odpocital Pinetz za standartnu vanu, lebo mi tam dali odpocet za 170/75 vanu Prisma aj ked v planoch je zakreslena vana 180/80... celkova suma za odpocet je 393,66...vdaka
@paty_vinco tak to mam nastavene aj ja. Vypnut sa to da isticom "Lüftung", ale to by som nerobil, lebo to je tusim prepojene s termostatom a cerpadlom/el. ventilom kurenia. Takze, aby ste nakoniec kvoli tichu nemrzli. :-)
@martino1111 to nemyslis vazne ze sa to neda len same vypnut ...
@foxo ahoj my mame to vetranie vypnute a ked to chceš vypnúť tak musíš vypnúť istic luftung.
@shorty martino1111 pisal ze je to napojene na kurenie-je to pravda?dakujem za odpoved
Článok sa načítava...
@all bude niekto z prvej etapy RH taky dobry a zosumarizuje mesacne poplatky na "prevadzku" (elektro, kurenie, gis, voda, odpad, atd...) aspon priblizne - viem ze zatial este nemozete vediet presne, kedze zatial je velmi kratka doba na presnejsie sumy ...prosim cez IP. dakujem
@bublifukk nie nie je to pravda kúrenie nám ide ako má ked dám 30 tak mám 30 a ked dám 20 tak mám 20 ja luftung nepouzivam budem v lete ked budem chladit byt
@paty_vinco ...ked das len vetranie von,tak Ti to vytiahne teplo von. 8-) shorty mi hovoril,ze to ma vypnute,tak som to skusil aj ja a kurenie ide normalne./nejake prepojenie to s kurenim asi ma,da sa zohrievat vzduch co ide dnu ale ako je to presne netusim. :-)
....keby si chcel niekto zaclnkovat,prosim nech sa paci -- mam pred zahradkou mensie jazero,je aj dost hlboke skoro sa mi tam utopil pes.?!? 8-) Srdecne pozyvam aj elitu z EBSG a zastupcov miestnej samospravy. 8-(
@fetak44 .....noo my Ti to prezradime a potom sa nenastahujes,ze.........? tak to urcite ! :-) :-.
@foxo inac netreba to niekdy hlasit ? lebo jak stupne hladina v tom provizornom jazierku rozmerov futbaloveho ihriska tak neviem neviem ...
@ljboy ...neboj,hned ako to pocasie dovoli ideme sa kupat :-) prave som si v Tescu kupil plavecke tangace /vraj mi seknu a som v nich strasne sexi - hovorila pokladnicka - tak som musel urobit tri kolecka okolo pokladne aj mi bola trosku zima ale dostal som supernu zlavu 100%. :-p Dufam,ze sa pridate,voda sa casom urcite vycisti a ozaj to jazero sa vola TITI-KATA a vcera som nasadil aj prvu varku ryb,pangamius v tomate,dufam,ze sa uchytia ale uz koncim bo si skusam plutvy. 8-)
@fetak44 ak budes mat tie mesacne poplatky tak to posli aj mne na IP,dik
@foxo a nypytali od teba nejaky priplatok ku najomnemu za jazero priamo pri zahrade? byty hned pri pobrezi su drahsie :) ... my to mame az 15m k plazi
@kommo @fetak44 bewag (elektrina) = 65/mes begas (plyn)= 60/mes voda = 45/stvrtrok smeti= 13/mes gis= 22/mes co bude po vyuctovani netusim. Toto su platby pre 4cl rodinu s dvoma mini detmi
@all co mate zahradky. Ako sa vam pozdava travnik? Ujalo sa to? Mne sa zda nejaky divny, akoby sa zvlnil na niektorych miestach
@slummdog aj mne sa zda ze je dajako zvlneny ... ale to mozno nie je travnik ale cela zem, nehomlo to nerovnomerne sadnut?
aj ja sa hlásim k problémom s trávnikom ... dokonca už ani neviem poriadne otvoriť bránu na kôlničke ... čiže keď tá tráva trochu vyrastie neotvorím vôbec ... a na jednom mieste už mám úplnú istotu že to umrelo ... myslím trávu :(
@popismenku trava sa da dokopy, neboj, sice jej trochu budes muset pomoct, ale to kazda trava je po zime znicena. kup si vertikulacne hrable, potom v marci/aprili pohrabes ked sa otepli, budes asi musiet aj podsadit novu travu (travou nemyslim marihuanu!), zalejes, pohnojis a trava bude zelena a mozes zacat kosit...keby si potreboval s nou pomoct, napis mi...
@slummdog diky za info
@slummdog a to je všetko ??? vychádza to 162 € mesačne, toľko platím v petržke za 67 m2 3-izbák, bez UPC ! :-(
@mongolisko nic v zlom prosim ta ako si prisla na tych 162 ? Sak ked to zratas je to 205. @all bol by niekto taky ochotny a napisal by tie naklady aj na byt? taky trojizbak by bol fajn Dakujem
@ljboy ...nastastie zatial nie,ale boh vie co bude ,ked sa to dozvie frau Geppert ? :-o Inac je to super byvanie,citime sa ako v seriali Dva a pol chlapa 8-( No ale na tu bacorinu asi nikoho nezbalim,alebo .........???

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?