Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
ahojte decká, tu Vám posielam link, z ktorého je zrejmé, že "číslo 54 žije"...http://novebyvanie.joj.sk/nove-byvanie-novinky/nove-byvanie---nova-seria.html a dúfam, že Vás to poteší rovnako ako mňa + ďalších, ktorých herci v hlavnej úlohe poctili svojou ústretovosťou a preto sa s nimi súdime. decká, keď to niekoho z Vás "nakopne" a bude mať ešte chuť ísť s nami do boja, nech mi napíše cez IP, aby sme ostatných nezaťažovali....ďakujem za pochopenie :-)
@all @foxo prihlasenie auta. No konecne som spisala ten postup. Kedze nie je prave najkratsi, dovolila som si ho postnut na svoj blog. Drzim palce vsetkym, co vas to este len caka :-) Dufam, ze vam to pomoze. http://vaxjoexperiment.blogspot.com/2... Pekny vecer...
@mongolisko to je rok stare..... 7.marec 2011...
@kvetinkaseveru kolko ta vysla poistka? mas vollkasko alebo len teilkasko?
prepáčte, ospravedlňujem sa Vám, tá moja včerajšia správa s upútavkou bola stará, z roku 2010. poslal som ju ako som ju dostal...ale ostatné platí, bojujeme s nimi. :-)
:-) @kvetinkaseveru .....spisala si nam to priam profesionalne a fantasticky :-) :-) DAKUJEME 8-)/este tak mat tie evricka a idem do toho.
Profilova fotka
@all vie niekto nieco o garaziach v kittsee? su tam nejake? alebo neplanuju sa tam pri tom nasom sidlisku nejake postavit?
@pinpo ...pinpo Ty si velky srandista. :-) :-o
@ontaria to je dva roky stare, to viem vsak som tam hral :-) , ako to z okna sledujem u Vas sa zatial nic nove nedeje snad nebudu mat spaetung kvoli tej zime.
Profilova fotka
@foxo :-D jedine ze by sme tie strechy nejako zakrytovali
@korfi jj, od decembra sa tam nic nedeje:-( ale tak v takej zime... ani sa necudujem. Ked nam nahodou osadia okna, pisni mi pls. Pojdeme sa tam pozriet. Vy ako? Uz ste si zvykli:-)? ako si citam toto forum, obcas to vyzera na mierne hadky medzi susedmi.... hlavne s parkovanim.... vy a ti co maju po dve auta a su v byte kde zatial parkujete?
@ontaria @korfi ale pracuje sa aj v zime. Nahodou uz na bytovkach osadili prave okna a balkonove dvere. Sledujem to denne ako pokracuju. Je pravda, ze ked boli tie mega mrazy, tak nerobili, aspon nie vonku na stavbe, mozno max tak nejake veci dnu v RHckach, ale vela robotnikov sa tu nepotulovalo v tom case. A hadky nie su ziadne, mam dojem, ze vzdy ak sa cosi vyskytlo, tak prave medzi ludmi, co tu nebyvaju ani, len potrebuju vodu mutit
Článok sa načítava...
@slummdog ....aaalee minule bola velka hadka,zena na mna revala,ze kde som bol do pol noci ked som taky ozraty!!! 8-( :-p
Vcera nieco montovali z lampami a povedali ,ze svietit budu za 2 - 3 tyzdne 8-( Dobre je kazde euvri co na nas usetria :-o V Rakusku je system,ze robotnikov na zimu prepustia a poslu na podporu a na jar znova zamestnaju,taku maju dohodu s prac uradom, ktoremu garantuju prac miesta po zbytok roka. :-)
@foxo tak to uz neviem, co sa u koho doma deje, ale ak ste hukali na ulici, tak neboj, uz vas pretriasaju na Gemeindamte na podnet tuna jednej milej pani :-p |-| Ozaj vcera ma pobavil sposob, akym tu niektori robotnici pracuju. Tak ja som cely den doma, akurat som deti isla ukladat cez obed spat,....ked som sla roletu zatiahnut a vykukla z okna, tak na zahrade mi behali dvaja robosi a vrtali cosi na zahradnom domku. Vidiet ma videli, ale ani napad oznamit mi, co akoze robia. Nemala som cas hned vybehnut za nimi, ale ked sa mi dalo, tak som ich len zahliadla, ako rebrikom preliezaju plot z mojej zahrady 8-( Kks, to nemozu normalne zazvonit? Alebo aspon nejaky listok do schranky supnut, ze bol som tu fantomas? Ale rebrikom cez plot lezu?
@slummdog ...tak presne na taketo situacie mam doma jedno zariadenie ,ktore sa vola FOXTERIER !!! :-) Neviem preco,ale najviac mu chutia postarske gate a monterky. ]-(aj ujo od ORF by vedel podat svedectvo.
@all len tak btw je na bytovkach pocut moc cez steny alebo ani nie? To by ma celkom zaujimalo..
@todo328 co to je btw ?
@bublifukk By The Way - mimochodom ;-)
nevie nahodou niekto, ked chcem spravit murik vedla vane pri stene 12 cm siroky a do vysky vane, spravi mi to oppenheimer alebo kto? ma take niekto z 1. etapy?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte susedia, prosim vas, vzhladom na to, ze oranzove kontajnery su plne (dnes som poziadala druzstvo o vyprazdnenie) a silny vietor, odpadky hadzte do kontajnerov na to urcenych a odpad urceny do oranzoveho kontajnera balte do vriec, dakujem
@all par prispevkov dozadu ste uspesne vyriesili umiestnovanie skleneneho odpadu :) Ja by som sa rad opytal ci by bolo mozne neodkladat smeti pred velke oranzove kontajnery ked tie su plne. Nevadi ked sem tam odnesiem z predzahradky kus kartonu, alebo polystyrenu. Nevadi ak mi obcas pocas jazdy pristane na celnom skle folia z chladnicky alebo kuchynskej linky. Uz sa tam vsak povaluju aj uplne normalne vrecia so smetami a myslim si, ze ak by smeti neboli ukladane mimo kontajnerov tak by vietor nemal co rozfukovat. Verim ze nie som sam kto nie je spokojny s tym ako vyzera nase okolie a parkovisko, napriklad vcera vecer to bolo podla mna dost zle. Prosim vas preto o trocha ohladuplnosti pri ukladani kartonov a smeti. Dakujem :)
....prave idem z Fax-copy kde som dal vytlacit 10 000 letacikov "Kam patria smeti alebo hnupe co netrafis ku kyblom?!?"Letacik je v styroch jazykoch - blavacky,vychodnarsky,zahoracky a nemecky.Je pisany hravou a zabavnou formou,takze je velka sanca,ze ho pochopy aj 6-rocne dieta.Moj pes ma IQ ako sanky a trafil tam za 2 minuty ale on isiel asi podla smradu i ked na mapku v letaciku jednym okom mrkol. |-| :-) :-o
vie niekto ktora firma robi ten ohrievac v kupelke co je dole na bocnej stene? nemozem sa k tomu dopatrat...
@slummdog to iste to bolo aj u nas, bol pokazeny kabel na osvetlenie parkoviska, mohli slusne zazvonit a povedat, co idu robit, tiez sa mi to nepacilo, uz zhanam nejakeho foxteriera :-)
@diuska24 a @paty_vinco Ahoj, mate s tymi smetami pravdu. Ja mam na to vyhlad akurat zo spalne. Je to velmi neprijemne... Som par stran dozadu citala, ze mali byt tie oranzove smetiaky len do konca januara. Ma niekto potvrdenu takuto info? Som sa cudovala, ze uz to neodviezli davno. Uprimne cakala som, ze kazdym dnom, ked pridem z prace, tak uz budu prec :-S Diuska, dakujem ze si dala vediet na EBSG, ja mam trosku jazykovy problem na to...
@kvetinkaseveru ahoj na druzstvo som napisala po anglicky a pripojila k mailu par fotiek ;) niekto to vyupratoval neviem kto na uliciach je to teraz ciste
na slovensku zafuka a je vsade spina, v rakusku zafuka, je vsade spina, o 2 dni je vsetko poupratovane... nasiel niekto rozdiel?
caute ludia, nasa milovana pani H z realitky je sutaziacou vo farme.http://farma.markiza.sk/kto-zije-na-farme/monika-haklova?type=article_view....Nevahajte a pridajte komenty, lebo som presvedcena, ze jej drzime palce...takze je to sutaz - najhorsie ako vies :) yeah!

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?