Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
mamina sa mi tu akurat stazovala ze na zahrade maju taku zem ako beton.......ze nic nevidno ziadne rastliny iba rovna leskla zem................nevedia ci to aj kopat.........takze nedobrovolne betonovanie... :-(
Odpovedať
jááj Zuzi, nedám za nič tento relax... bol to hrozný zhon, ale stál zato :-) :-) :-) som spokojná, ale neboj už ma svrbia tehličky, už som bola dnes objednávať na budúci týždeň ich máme doma ako na koni .. :-D :-D :-D :-D Zuzi morí sa to takým zeleným smradlavým sajrajtom, ale je to dobré a nech to poriadne namoria... @dodog - Jožko malo by to byť vraj na cca 15 - 20 rokov a potom to stačí pretrieť jednou vrstvou, aspon tak vraveli švagrovi ked stavali on domček a moril poctivo.. :-D :-D :-D
Odpovedať
@94 Zuzi veru ani z mojej záhrady nič nebude.. :-( ja idem dnes vytrhať cibulu všetkú je zhnitá, Paprika obitá všetky listy čierne, uhorky tak isto, cesnak je už žltý... kašlem aj ja na ňu... akurát zemiaky a hrášok možno budú .. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ludia a co vy nemate co robit?...........ked tu tolko pisete?........hm @maska1105 hm @dodog
Odpovedať
hm ja by som aj len nejako príroda je proti...:-( tak chalani robia a ja si aspoň trošku oddýchnem
Odpovedať
@dodog..........to je pravda treba aj oddych...............ja som rano vseliako kukala s postele........ze keby sa tak dalo ostat v nej, hmmm................ale uz je ok uz som to rozchodila...teda rozsedela
Odpovedať
ja zase rozmýšľam že asi sa chytím robiť strechu pokiaľ neopadne voda...aspoň o to budeme dopredu... len keby som vedel že nazačne pršať...
Odpovedať
@94 - tak ok drahá idem si poliať deku a trošku do tej mojej úžasnej záhradky ... papa @dodog - večer ti píšem ip.. papa
Odpovedať
@maska1105 no to sa polieva co?....my sme nemuseli,hih mali sme dazde.....aj pri deke aj pri strope........aspon sa opalis........ozi dnes idem na lipnik do firmy co robia interieri, vies do ktorej......dat nacenit omietky a potery........cakam co to bude za supu
Odpovedať
no tak my sme dnes začali oficiálne s vodou a odpadom huráá už to pôjde elektrika už je v obývačke a v kuchyni natiahnutá :-)
Odpovedať
@kpilkova308 super....a kde mame fotecky?...........hih ako dlho ste robili strechu?............ja to vobec neviem odhadnut, vcera sme zacali........
Odpovedať
@kpilkova308 nemas niekoho na vodu? kontakt? by som potrebovala. dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@94 my sme strechu mali na komplet za 5 dni
Odpovedať
94 mali sme hotovú strechu za 4 dni bola to paráda krovy a podbitie sme si boli u nich sami natrieť sme s nimi veľmi spokojný
Odpovedať
@mima1 a odkiaľ si neviem či ti to bude niečo platné lebo mi máme firmu s Chocholnej
Odpovedať
@mima1 aha prepáč už som si všimla že si s Trenčína ak budeš chcieť pošlem ti kontakt robia vodu kúrenie a samozrejme odpad
Odpovedať
no baby..................super teda..................jaj ked tam nemozem ist pozriet.............ale manzela vyslem cestou do prace s fotakom,hih nech mi odfoti............som straaaasne zvedava.............
Odpovedať
@kpilkova308 ak by si mohla mozes do ip vopred dakujem. :-)
Odpovedať
nasi indiani uz dva dni robia strechu a poviem vam vela tam toho nevidno............vecer pridam foto............len par hranolov ci hrad ci coho............fnuk :-(
Odpovedať
baby kde ste?..............................jaaj na stavbe
Odpovedať
tak ako? krov už stojí... ;-)
Odpovedať
figu moja doma za pc, ved si s tebou píšem na facebooku :-D :-D :-D ... stavba ešte dva týždne musí počkať ... :-p :-p
Odpovedať
@dodog.....krov ano.....konecne...este skridlicky a juchuuu :-D :-D :-D
Odpovedať
@94 no vidíš ...zhruba tak ako sme aj predpokladali...
Odpovedať
94 daju laty foliu nahodia odkvapoved haky a skridla a ste v suchu. juchuu :-D :-D ja som sa prave vratila so stavby. myslim ze elektrika by bola skoro hotova. este kupeku a mame to. vcera sme vyrobili dva podhlady :-) celkom lahke to bolo :-) :-)
Odpovedať
@kpilkova308 zhanam kontakt na nejakych dobrych krovarov :-) my mame rozlohu strechy dost velku, bungalov, zatial sme dostali cenovu ponuku za robotu 120 tisic sk - skelet aj pokladku skridly... zda sa mi to vela.... hmmm
Odpovedať
kankulka odkial si?
Odpovedať
@mima1 Trnava, Hlohovec okolie
Odpovedať
aha ja by som vedela len TN a okolie a asi by nesli dalej ako je TN
Odpovedať
Aha nevadi, diky aj tak :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?