Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
ahojte, aj my máme zaliate základy, zatiaľ 2 rady DT-ide to pomaly kvôli počasiu-oproti plánu meškáme viac než mesiac. No čo už. Najhoršie je azda vyhrabať sa zo zeme - potom to už hádam pôjde rýchlejšie.
Odpovedať
@ryja - no aj ja som si to myslela, ale horšie je čakať kým platňa vyzrie. :-D :-D :-D mna už triafa, ale ak bude pekne, tak v sobotu začíname múry .. sa tešíííím už aj ja.. :-) :-)
Odpovedať
jojo baby urcite hej.....ani som sa nenazdala a robime strechu...potom to uz pojde cobydub 8-)
Odpovedať
@maska1105 a vy ste uz nebodaj dostali tie papiere
Odpovedať
@mima1 - myslíš stavebné povolenie??? :-) :-) :-) veru od 9.6. ich mám v rukách.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@94 - no vitaj drahá ... nespinkáš??? kde sú nové foto??? sem s nimi ... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@maska1105-tak to gratulujem a ticho závidím, že ste už tak ďaleko. My sa už bojíme robiť si nejaké plány, lebo vždy sa trafíme do toho najhoršieho času
Odpovedať
@maska1105 no dnes som nechcela pridavat....uz to prehanam.....ale uz mame pol komina a skridlu vsade okrem rohov... 8-)
Odpovedať
@ryja neplánuj :-D :-D :-D to ti hovorí tá, čo tlačí všetko očami a keď vidí vonku sychravé a upršané počasie, tak má tlak 200 a dáva si tabletky na nervy.. lebo sa nemôže nič robiť :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale neboj dočkáš sa.. je to potom také vzácne.. ja som sa chodila vyžívať na platňu 5 dní, lebo ju bolo treba zalievať a nepršalo a od vtedy sa leje a leje... ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
@94 no davaj foto šikovnoooooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@maska1105 aaa dnes nie...neni velmi co....zajtra dolozim hadam bude komin hotovy....... :-D :-D :-D
Odpovedať
@94 - nezabudni mi vypítať 20ks dosiek na môj kvetináč :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maska1105 jaaaj moja ved vyckaj aj z vasej strechy bude odpad.....ale bavila som sa so stavby veducim ze nech nam tie odrezky nechaju :-p
Odpovedať
@94 - no ved ti potom vrátim :-D :-D :-D :-D dovtedy môžem mať už kvetináče aj s tujkami nasadené ešte pri nepostavenom dome :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
@maska1105 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
maska ved uz mozete aj ukladat nie? dosku uz mate dlhsie. mame suseda co zalial zaklady a na druhy den alebo treti uz tam mal tehly nastavane nanej a hned nato mu vytiahli za den mury. a ake kvetinace aj ja scem vediet?
Odpovedať
no neviem, neviem, či je dobré dať na taký surový betón múry
Odpovedať
@ryja ja osobne si myslim ze nieje. :-p :-p
Odpovedať
@mima1 - my sa držíme trošku iných pomerov... nech všetko krásne vyzrie. múry ťaháme tento víkend, ale hlavne sme nechceli ťahať skôr ako nebudem mať právoplatné stavebné povolenie a to po 15 dňoch je akurát dnes :-D :-D :-D nikto sa neodvolal a na okne už mám nacapenú tabuľku :-D :-D :-D :-D mima sú to kvetináče z dreva z dosák, videla som to v mercury markete, ale chcú za jeden 600sk, to je vela a spravím si to aj sama, len potrebujem dosky :-D :-D :-D :-D @94 - moja a kde sú dalšie fotky????? ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@maska1105 uz aj idem na to :-p
Odpovedať
@94 - no tak šup šup :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maska1105 mala by si dať foto kvetináča pre inšpiráciu, ale kedže je to z dreva asi dlho nevydržia že? Aj my ideme konečne na strechu, tak budeme mat tiež odpad :-))
Odpovedať
Ahojte, prosím Vás neviete niekto dohodiť murára - rov na dokončenie základov???Tvárnice sú vytiahnuté, treba zašalovať na deku, zaliať deku a zamurovať a vytiahnúť pätky - stĺpiky na terasu a pri vchod. Je možnosť i ďalšej spolupráce. Sme od NR. Ďakujeme ;-)
Odpovedať
Ahojte, vidim ze napredujete, aj to pocasie sa nam umudrilo konecne. My mame vytiahnuty komin do 1. poschodia a polozeny a dnes aj osalovany strop - davali sme keramicke Heluz miaka, nakolko panely nam nevedeli zlozit - a v piatok pride beton pumpa na zabetonovanie stropu a buduci tyzden sa zacnu tahat horne mury a cakame na cenovu ponuku od krovarov, uz aby to bolo aspon nam uz nebude prsat a musim sa priznat ze az ten strop zvacsil izby a uz to vyzera opat inak, este ked budu podlahy a 1. potery na stenach, no ale to uz trosku moc predbieham. :-D
Odpovedať
@maska1105 hod foto kvetinaca. :-) som zvedava
Odpovedať
:-) :-) :-) šak som ho ešte nevyrolila @mima1 :-D :-D :-D :-D nemám latky.. teda dodávateľa :-p :-p
Odpovedať
jaj ja som pochopila ze uz daky mas a dodavatel ti ma dat este dalsie latky aby si vyrobila aj jemu :-D
Odpovedať
@maska1105 ale mas..................... :-D :-D :-D
Odpovedať
@mima1 jojo ja som dodavatel a mne aj vyrobi.....teda spolu si vyrobime...sak sme sikulky 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@maska1105 ocuj a dnes idem kupit farbu na hojdacku....to by som tym mohla natriet aj kvetinac?!...len kedy, hmm
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?