Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
nám akurát doviezly stavebnú búdu na pozemok ... tak si viete predstaviť čo tam ostalo po 22 tonovom žeriave :-| :-| :-| ešte deň dažda a máme aj vybágrované :-D :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
mám sa to stalo minulý rok, vykopali sme základy, urobili štrkové lôžko a prsalo 3 tyždne, takže sme museli cakat. Chvalabohu už to mame pod strechou a teraz zateplujeme a tiež prsi a nemožeme nic robit len cakat a nobasil nam pekne mokne a budeme musiet pockat kym to uschne. Sice sme to pozakryvali foliou co sa dalo ale aj ten vzduch je vlhky, tak neviem. Dufam, že už nie dlho.
Odpovedať
Profilova fotka
nám v tomto daždivom počasí robili priečky... no aspoň niečo...
Odpovedať
Profilova fotka
siska nestraš, že tri týždne =-) vám tie výkopy vydržali? ak nie, ako ste to riešili? ja mám z toho strašnú moru, šak základy sú dôležitá vec :-|
Odpovedať
uz dlho prsat nebude. teraz hlasia este na piatok trosku a potom slnecno a v buduci tyzden stredu prehanky inak slnecno by malo byt tak snad vsetci pohnete a budete zo zeme vonku :-) ale je to urcite na nervy siska co zateplujete? neda sa material nanosit dnu do domu kde neprsi?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.accuweather.com/world-fore... počasie na 15 dní :-) :-) :-)
Odpovedať
Aj ja sa pridavam k nastvanym stavbarom :-( Objednali sme beton na dosku na zajtra a teraz mozme vsetko rusit ]-( Kvoli tomu hroznemu pocasiu sa vsetko natahuje a uz davno sme chceli tehly objednat, ale ked nemame dokoncenu dosku, tak nemame kam ulozit tie palety, hlavne ked je cele okolie rozbombardovane a rozmocene :-(
Odpovedať
treba to brat s rezervou. myslite optimisticky vazne to pomaha. lebo inak sa stale budete hnevat ze nieco nejde tak ako ma a slak vas picne. este bude tolko toho kym sa dostanete aspon pod strechu ze az. niekedy je to fakt na nervy a neviete ze co a ako bude ale dako sa to vyriesi. ingeborg tehly aj tak este budu trvat kym objednate a dovezu. cize objednajte a stavebniny vam ich daku chvilu podrzia aj na sklade len sa dohodnite. to sa da
Odpovedať
mima - neda sa už je ten nobasil nalepeny na vonkajšej stene a vraj može navlhnut ked je take pocasie, lebo este na nom nie je sietka a lepidlo a asi bude musiet trosku preschnut a až tak sa bude pokracovat.
Odpovedať
ups - no nic važne sa nestalo, pretože pokial len tak prsi a neleje je to este v norme. Keby strasne lialo mohlo by to tu hlinu asi pozmývať do ložka. Možno, že islo viac betonu. S tým nic nenarobiš. My ked niečo take ideme robit vždy je počasie proti nám.
Odpovedať
:-( :-( ;-( :-(
Odpovedať
My sme chceli mynuli tyzden kopat pivnice, ale bagrista to nestihol(chvala bohu) lebo po tychto dazdoch by sme mali kupalisko a nie pivnice!!! a teraz zaz nemiem kedy budeme bagrovat......Rad by som mal zakl.dosku hotovu a potom to bude super ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
donya: díky aspon jedna optimistická správa v tom to chmúrnom počasí :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mima 1,dávame strop premac.Aj nám sa všetko kôli počasiu odsúva.Každý deň chodíme vymetať zo stavby vodu s tým,že sa už počasie zlepší...Aj včera poobede vykukalo slniečko a pokiaľ som vymietla,začalo pršať,skoro ma vystrelo.
Odpovedať
ten strop sme ukladali aj my. voda tiez na nervy asi ako u vas ale uz je pokoj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidím, že ani u vás všetkých nechce pršať..... :-( My sme minulý víkend vykopali pivnicu, poviazali železo, .... a v pondelok stihli ešte pred dažďom zaliať pivničnú deku. :-) Tak aspoň dačo. ale keby nepršalo, tento víkend by sme už robili ďalej s pivnicou :-( Tamnicek, aj ja som sa včera vytešovala, že prestalo pršať a viíš ho, dva dni pršalo, potom prestalo a od včera večera neprší ale leje.
Odpovedať
aj my sme mali tento týždeň ukladať strop ale čo už tak nekdy príšte :-)
Odpovedať
oznam....baby niekto z mojho okolia mal problem s tym ze som tu....tak ho trosku oblbnem a tak teda: certicazlv=94 certicazlv...uz neexistuje
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
certica to vazne... inak mne sa tento tyzden tiez potvrdyuje ze niektori su schopni zavidiet aj vred na r.i.ti s prepacenim.. co uz.. |-|
Odpovedať
mrzi ma to....a stale to este rozdychavam............................ ja neviem podla vas nieje normalne ze rodic da dietatu peniaze??? lebo podla mna je to normalne............no niektory to zavidia.... 8-(
Odpovedať
niektori.........................boze
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa je to normálne ... ale nie každý má takú možnosť že od rodiča peniaze dostane ... a niektorí ľudia sa s tým asi vyrovnávajú po svojom ...
Odpovedať
To je obyčajná ľudská hlúposť. Ja som od nikoho nič nedostal. v roku 97 som začal s 5000 korunami podnikať. Už keď som mal dom aj dielňu a posplácané všetky pôžičky tak ma moja rodina obrala takmer o všetko. A ja som povedal že začnem odznova. Svokrovci nevedeli pomôcť aj keď chceli... A aj napriek tomu po štyroch rokoch driny máme s priateľkou a hypotékou na krku vlastný dom záhradu obidvaja autá a ešte väčšiu dielňu. A just. A keď niekto závidí tak nech za mňa spláca hypotéku. :-p Takže nad tým že mi závidí niekto cudzí sa ani len nepousmejem. Hlavu hore a chodte si za svojím cielom tak ako ja. :-)
Odpovedať
dakujem,,,..............a dlzim vysvetlenie....ale je to nadlho.... tak len v skratke.......... nejedna sa o ludi z modrej strechy......praveze su to ludia mne blizky (aspon som si to myslela) chodia sem a kukaju album a potom rozpravaju po znamych ze sa chvalime na internete....a podobne veci.... a ze sme si na to aj tak nezarobili sami...atd............... to len uplne v mini skratke...
Odpovedať
94: veď si si mohla upraviť nastavenia pristunosti na tvoj fotoblog-aby to nevideli neregistrovaní :-S
Odpovedať
94 mal si im povedať nech si vyberú iných rodičov... :-D A im to nie je jedno ?Teda odkiaľ na to máš...A keď sa niekto podelí s ostatnými o skúsenosti a radosti pri stavbe či zariaďovaní tak čo. :-p Môžte mi veriť že tým čo by stálo za to závidieť na MS sú, ale albumy nemajú. ;-) A ani sa im nečudujem.Keď som videl niektoré ich "domčeky", tak som pochopil prečo nepridajú fotky.
Odpovedať
...mala... :-)
Odpovedať
tinatin.....myslim ze su zaregistrovanii dodog....ved ja som sa tolko dozvedela z tejto stranky.....bola som uplne stratena nevedela som nic aky papier ake potvrdenie aky postup aky material....a ked uz trosku viem tak chcem tiez poradit resp. prediskutovat.....a vidis niektori to chapu ako vychvalovanie
Odpovedať
Ver mi že ja viem ako to chodí...vieš podnikateľ v malej dedine, ktorému každé dva tri dni nosí náklaďák tovar, priateľka má butik, majú dve autá, a ešte aj dávajú do poriadku dom :-D :-D :-D to je pre niekoho veeeeeeľmi ťažko stráviteľné. Bývame tak trošku od ruky, však v albume to mám.No a niektorí chodia po hrádzi na konci záhrady akože na prechádzku (vyobliekaní a v lodičkách) po blate len aby mohli potom rozoberať čo už zase majú tí noví mladí nového. :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?