Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
no ja som chcela muža presvedčiť na mačku asi persku ale tiež sa my nedarí :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no na mačku by som ho už vôbec nevedela presvedčiť ...
Odpovedať
No môj muž nahovoril našim deťom že budeme chovať kozičku kravičku prasiatka kačičky :-D :-D a naše deti to teraz všade rozprávajú ;-)
Odpovedať
ajajaaj ina farma bude u vas. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
no ciaooo......mame tehly :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...teda este som ich nevidela....ale verim manzelovy...hih :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
certicazlv ... gratulujem :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si u nas macicku presadila,akurat mi nepreslo, ze bude vnutri...cize bude vonku
Odpovedať
mňa by prehovorila na všetko okrem jedného zvieratka , to už má dávno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela aj zajačika :-)
Odpovedať
certicazlv: suepr, teším sa s vami, a akú ste kupovali, nevieš? my zoberieme asi to leire.. dúfam,že sa nesklameme.. :-p
Odpovedať
Maska, dnes som bola v stavebninach a ze od 1.aprila maju na Leier akciu 30%...tak vela zdaru pri vybere predajcu a nakupovani x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
áno, aj my máme super cenu na Leier, dokonca aj u unimaltom... až nám je to divné a vela ludí ked povieme cenu nám povie, že to musí byť kradnutá tehla, no ale papier nepustí... dúfam.. nerada by som niekoho okrádala.. :-(
Odpovedať
tak nikomu nehovor... ;-) a nebudes mat zly pocit z nich, ale dobry zo seba, ze si usetrila... drzim prsteky, nech vam vyjdu vsetky sny :-)
Odpovedať
Pridám sa do debaty.... zatiaľ čakáme na územné dnes je práve 30 dní od podania tak dúfam že čoskoro budeme dávať aj návrh na stavebko, ale chcela som o tehlách. Porotherm má do konca mája akciu 33% zľavu. tak tá cena určite bude vyzerať zaujímalo ale neviem lebo my máme projekt urobený na Heluz 49 má lepšie hodnotenia aj tepelnoizolačné vlastnosti ale ešte uvidíme možno tá cena nakonie urobí svoje a predveči moju polovičku. Možno aj Heluz ešte upaví cenu :-N Mohli by nie? Neviete ako je to na výstave v Nitre DOMEXPO dávajú tam nejaké zľavy pokiaľ by sme tam urobili objednávku?
Odpovedať
a yase do práce :-( nech už je páteček ;-)
Odpovedať
maska....britterm mame....na to dali najlepsiu cenu.....musim ich dnes ist kuknut....vcera stale prsalooo ]-(
Odpovedať
prší,prší len sa leje :-(
Odpovedať
veru a my už nemáme ani okná, ani dvere :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ten dazd bol zatial asi najhorsie na stavbe. ked sme nemali strop a strechu vzdy ked lialo tak sme potom zametali vodu z domu von. to som mala fakt nervy nato. maska neboj budu aj okna aj dvere :-) :-) :-)
Odpovedať
Aj my sme sa dnes dosť navymetali ]-( Dúfam,že tento týždeň nejako ešte zvládneme stropy ,lebo od pondelku máme objednaných tasárov na krov.aA to sa tiež bojíme dažďov...
Odpovedať
tami aky robite strop?
Odpovedať
a nezaprší a nezapršííí........... 8-( ;-( :-S ]-( :-|
Odpovedať
my sme robili zaklady minuly rok a ked sme dorobili tak som aj chcela aby prsalo ze by sme nepolievali dosku a prd... kazdy den sme skoro polievali.
Odpovedať
Ahojte, to je na porazenie len leje a leje ]-( Základy máme vykopané aj niečo spadnuté od lejaku :-( ale chlapci museli ísť do práce - zahraničie a čakáme aj putzmajstra tak sme nestihli zaliať :-( ale na piatok sme dohodli konečne putzmajstra aj domiešavače - iný termín nebol - len chlapci sa ťažko zháňajú :-( Odkedy sme začali len sa to ser...takto základy dokončíme na jeseň ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no naši toho tiež asi veľa neporobili v takomto upršanom počasí... no veď uvidím cez víkend či vôbec niečo pokročili :-( :-(
Odpovedať
Jani, to je asi zakon schvalnosti :-) U nas plati tiez a minimalne dvojnasobne...ked sme konecne vykopali, zistili sme ze mame vela piesku, zohnat geologa na vrt, cakat na spravu, poslat statikovi, cakart na spravu..objednat makadam, zhutniit, objednat a dat naviazat zelezo, dat to tam...medzi tym dazde jak svina...som myslela, ze snad ani nezalejeme...teraz ked uz sme mali davat debniace tvarnice od dnes, tak zasa leje...no hruza...sa snad ani nevyhrabeme zo zeme do leta ani my :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani, to si môžme podať ruky. ja už ani neviem či plakať alebo sa smiať nad tým ako sa nám "darí". my budeme musieť pravdepodobne zašalovať celý výkop kým zalejeme. toto je jak nekonečný príbeh... koľko zbytočnej roboty... a to som si myslela, že základové pásy pôjdu najrýchlejšie a najjednoduchšie... každý deň dúfam, že už by mohlo prestať pršať a... navyše z toho dažďa je všetko také rozmočené, že ani nemôžme ísť niečo robiť keby hneď aj prestalo, lebo by sa zosunulo ešte viacej...
Odpovedať
nezaprší a nezapršíí..........my uz mame aj bazen zachvilku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
certica tych bazenov bude o chvílu asi viac. K nam sa tak lahko auto s tehlou nedostane. Jedine plus že sme nemuseli dosku polievať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?