Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milí Strecháči, mnohí z vás si v hlavičke stránky určite všimli novinku. Len pred pár dňami vznikol Magazín, v ktorom nájdete články na všetky témy, ktoré sa na našej/vašej Modrej streche riešia. Ak ste v ňom ešte nezačali "listovať", určite tak urobte: http://www.modrastrecha.sk/magazine/ 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť aj skvelú súťaž! Zapojte sa a vyhrajte robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR! Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, aké témy článkov by ste uvítali v našom novom Magazíne? Riešite aktuálne témy o stavbe, kúpe či rekonštrukcii? Hľadáte inšpirácie pre zariadenie interiéru a možnosti, ako vo svojej domácnosti ušetriť? Zaujímajú vás tipy na chutné recepty, rozhovory s odborníkmi či návody na výrobu vychytávok do domácnosti? Napíšte nám priamo v tejto diskusii. Radi vám prinesieme články, ktoré poradia i inšpirujú. Píšte a vyhrajte. Jeden z vás získa robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR, ktorý nám do súťaže venovalo Planeo Elektro. Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Aké články, témy či rozhovory by ste si chceli prečítať v novom Magazíne na Modrej streche? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 12.5. do 19.5. 2022 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro.
Téma okrasná záhrada 😊
Ocenil by som aktuálne témy ohľadom zvyšovania cien materiálov, ohľadom možností ušetriť popri stavbe domu (tipy), ohľadom dobrých rád pri jednotlivých krokoch stavby.
prijala by som inšpirácie ohľadom zariaďovania interiéru, rady a tipy ako si veci spraviť samy, kde nájsť kvalitné materiály zariadenia..
Profilova fotka
Dobrý deň.Mňa by zaujímalo porovnať jednotlivé možnosti vykurovania rodinných domov ich výhody a nevýhody finančná náročnosť zriadenia, návratnosť vstupných výdajov.
Profilova fotka
"Modrá strecha" mi pripomína pobyt v prírode pod modrou strechou (oblohou), len tak na divoko alebo pod stanom, hlavne že je to v prírode. Takže niečo o "modrej streche", kempovaní, pobyte v prírode, turistike, cykloturistike, niečo o pobyte v prírode.
Mňa zaujímaju články zo sekcie záhrada,inšpirácie,rady a skusenosti pestovatelov.
Mňa by zaujímali témy o úspore energie, alternatívne zdroje vykurovania rodinných domov
Profilova fotka
Veľmi rada by som uvítala prekrytie balkóna 6m dĺžka a 1 m šírka. Nie presklievat,len nejakú striešky a prednú časť miesto latiek.Dakujem
Zaujímalo by ma aký je najvhodnejší materiál na zateplenie rodinného domu a rekuperácia.
možno nejaké praktické seriály a typy na témy , ktoré sa vo fóre dookola opakujú.
Mne by sa páčili témy ohľadom zelených striech-vhodnosti rastlín,dalej ohľadom vhodnosti kameňa do záhrad na našlapné plochy,ale aj na tvorbu okrasných oddelovacích nízkych múrikov.
zaujímala by ma téma exteriér - záhrada, terasa
Článok sa načítava...
Zaujímali by ma články ohľadne obnoviteľných zdrojov energie, triedenie odpadov v domoch a bytoch( uskladňovanie odpadu po dobu vývozu - námety, možnosti)
Mňa by zaujal článok o vhodnom oplotení domu, nejaké tipy, čomu sa vyhnúť. Ako riešiť svahovitú záhradu, jej oplotenie a úpravy, odvodnenie pozemku, výber v dlažby okolo domu, riešenia, ktoré nezruinujú peňaženku 🙂
Zaujímal by ma článok o rastlinách, kríkoch, ktoré sú vhodné na výsadbu v tesnej blízkosti domu.
Zaujímali by ma všetky novinky, ktoré prichádzajú na trh, nové technológie.
Exteriér, záhrada, nové technológie, v podstate vsetko 🙂 dobra iniciativa
Mňa by potešil článok o tom ako sa zbaviť plesní v dome a prečo sa vytvára, niekedy aj opakovane. Čo si všímať na starých domoch (mám na mysli stav domu - statika, vady...), ktoré chceme kúpiť, aby sme nekúpili mačku vo vreci. Aké vykurovanie domu zvoliť, aby sme čo najviac ušetrili.
Profilova fotka
Potešilo by ma porovnanie vlastností/cien v podlahách. Lamino, vinyl, drevo...
Mňa zaujímajú články, rady a námety k budovaniu záhrady a okolia domu.
kedže sme pred stavbou domu, zaujímaju ma témy ohľadne financovania, vychytávok a zlepšovákov pri stavbe. Nie reklamy, na stavebné materiály, ale skusenosti s nimi. Skúsenosti tých, čo už možno stavajú druhý dom. Čo sa im osvedčilo a čo nie. Zaujíma ma bytový dizajn.
Uvitala by som clanky na temy prirodneho stavitelstva, stavby alebo rekonstrukcie domov s nizkou uhlikovou stopou. Rozhovory s odbornikmi na tuto temu a kontakty.
mozno dost od veci 😀ale mna by velmi zaujimali recenzie na cistiace veci, resp. ak ma clovek vinyl cim ho umyvat, ak je spinava stena( sadrova omietka) cim ju vycistit atd atd…🙏🏻a samozrejme tipy do zahrady☀️
Mňa by zaujímali články a fotky o rekonštrukciách starých chalúp a domčekov.
Profilova fotka
Dobry den Prerabame starsi dom(cca 65r) Riešime momentálne ešte stále interiér, kde budeme uz tento rok v lete pokladať dlažbu (cize ten vysávač by bola super vec😄) Mna veľmi zaujíma téma tepelné čerpadlo /solárne panely, ako najlepšie ohrievat vodu, možno aj taky ,,cenový,, odhad/rozpočet a ,,návratnosť,, a predsa v tejto dobe kde všetko ide hore ma zaujíma co sa oplatí.
Profilova fotka
Clanky na temu zelena strecha, rekonstrukcie domov typu ´´ kocka ´´.
Profilova fotka
mňa by strasne potešil članok s nejakým prehladom byrokracie ohladne stavby domy aj s vysvetlenim, kedy čo aka je suvislost, kde sa co vybavuje tak vo všeobecnosti, čo su nutnosti, ktoré musia byť a podobne... taktiež aj polopate zhrnute a vysvetlene ako je to s dotaciami na tepelne cerpadlo, solarne panely,...
Profilova fotka
Ladenie interiéru a exteriéru do farieb 🙂
Ja by som prijal články a rady, ako sa ekologicky zbaviť škodcov na stromoch a drobnom ovocí. Niesom zástancom chémie v záhrade.
Ja by som mozno uvital clanky ohladom vyroby nabytkov alebo iných doplnkov na byvanie z dreva, kovu a podobnych materialov. Niečo na inšpiráciu, prípadne presny postup s rozmermi a rozpisom materialu a podobne.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?