Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milí Strecháči, mnohí z vás si v hlavičke stránky určite všimli novinku. Len pred pár dňami vznikol Magazín, v ktorom nájdete články na všetky témy, ktoré sa na našej/vašej Modrej streche riešia. Ak ste v ňom ešte nezačali "listovať", určite tak urobte: http://www.modrastrecha.sk/magazine/ 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť aj skvelú súťaž! Zapojte sa a vyhrajte robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR! Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, aké témy článkov by ste uvítali v našom novom Magazíne? Riešite aktuálne témy o stavbe, kúpe či rekonštrukcii? Hľadáte inšpirácie pre zariadenie interiéru a možnosti, ako vo svojej domácnosti ušetriť? Zaujímajú vás tipy na chutné recepty, rozhovory s odborníkmi či návody na výrobu vychytávok do domácnosti? Napíšte nám priamo v tejto diskusii. Radi vám prinesieme články, ktoré poradia i inšpirujú. Píšte a vyhrajte. Jeden z vás získa robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR, ktorý nám do súťaže venovalo Planeo Elektro. Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Aké články, témy či rozhovory by ste si chceli prečítať v novom Magazíne na Modrej streche? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 12.5. do 19.5. 2022 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro.
Ja by som uvital clanky tykajuce sa lacnejsich alternativ/nahrad k stavebnym materialom pouzitym na stavbe domu z dovodu inflacie a zdrazovania materialov a ceny prace.
Profilova fotka
Mna by zaujimalo prakticke rozmiestnenie nabytku, ako zutulnit vacsie priestory, nieco o textiliach ako zaclony zavesy,koberce... Ako riešiť malé izby aby boli praktické. A tiez by som si rada precitala clanok o vhodnom rozdeleni exterieru, ako vytvorit zaujimave zakutia v zahrade, aké rastliny pouzit.
My by sme veľmi uvítali tému Moderná kuchyňa v paneláku. Už niekoľko rokov sa chystáme prerobiť kuchyňu a stále sa nevieme rozhodnúť ako v tej malej panelákovej kuchyni poriešiť všetko tak aby tam bolo radosť variť.
Mňa momentálne najviac zaujíma všetko ohľadom tienenia a prestrešenia terasy, materiály konštrukcií pergol a výhody - nevýhody jednotlivých riešeni. Tiež ma zaujíma téma tienenia okien z exteriéru.
Potešila by ma téma o stavebnej chémii a jej vplyvov na alergiu u ľudí. .
Ja by som chcela článok určený na motiváciu vysádzania čo najviac zelene v záhradkách, namiesto vybetónovaných záhrad. Tak značne pomôžeme našej klíme, ale aj to bude krajšie vyzerať 🙂 V niektorých štátoch je povinné mat niekoľko stromov v záhrade inak neskolauduju dom👍 Potom niečo o ekologickejšom kúrení. Zachytávaní dažďovej vody na ďalšie použitie a ďalšie podobné témy😊
1.) Rozdielne podmienky na Stavebných úradoch v rôznym okresoch 2.) Pozemkový úrad a jeho nekonečne naťahovačky 3.) Porovnanie stavebných materiálov pri stavbe domu murovaneho,montovaného, keramické ho,...... 4.) Inšpirácie domov,interiéru,exteriéru 5.) Zaujímavé nápady na stavbu ekologickeho domu,napr z hliny 6.) Zeleň.. výsadba stromov, kríkov,kvetín.... 🙂🙂🙂
keďže sme už v novopostavenom RD a potrebujeme ešte upraviť okolie a záhradu, tak by som rád uvítal rady na túto tému
Profilova fotka
Rady a tipy ako v dnešnej dobe ušetriť na EE, PHM a pod.
Profilova fotka
Niečo viac o spôsoboch vykurovania napr.tepelnych cerpadlach,energetickej nakladnosti a pod.
Profilova fotka
Zdravím všetkých 😊, kúpili sme domček pred 4 rokmi a odvtedy je vlastne stále prerábaný, keďže peniažky nedovolia všetko naraz, momentálne prerábame svojpomocne kúpeľňu, takže nejaké typy by sa zišli a ďalší projekt máme prístrešok, možno s terasou na streche, tak aj na to by som uvítala nejaké inšpirujúce články 🤗 a prerábanie starých vecí na nové Prajem pekný deň 😊
Tiez by ma momentlane zaujimali hlavne clanky a fotky o vysadbe zahrady, o kompostovani, zahonoch, inspiracie tykajuce sa altankov, miest na grilovanie.
Článok sa načítava...
Rozne triky a rady ako si urychlit a ulahcit domace prace. Ja ich vyhladavam vsade a vdaka tomu je moja domacnost bez vacsej namahy stale tip top. Daniela Mytna
Obnovitelne zdroje energie, ako ziskat dotacie, vypocet navratnosti atd....
Prijal by som z každej témy napr. záhrada, stavba, legislatíva a pod., článok. Možno by bolo vhodné hlasovanie vždy mesiac vopred, kde by ste dali na výber a ľudia by hlasovali za tému. Niektoré témy sa často rozoberajú vo fóre, takže slovo odborníka, nie predajcu, určite poteší 😉
Profilova fotka
Diy napady, navody, praktické rady zo skúsenosti, a samozrejme vsetko co sa týka záhrad, stromy v záhrade....
Ja "hlasujem" za cokolvek tykajuce sa zahrady - sadenie, skodcovia, choroby, a pod. Dobre zahradne forum tu chyba, tak tieto temy by potesili. Mozno aj nejaka taka poradna. Vdaka 🙂
Keďže sa práve chystáme stavať dom, zaujímalo by nás všetko o výstavbe domu, vhodných typoch vykurovania pasívnych domov. Vplyv rekuperácie, kolektorov na úsporu domácnosti oproti nákladom.
Obnoviteľné zdroje, úspora energií, efektívne využite odkladacích priestorov, pestovanie ( aj na balkóne) 😍😍🥰
Zaujímal by ma materiál ohľadom zateplenia domu a úprava okrasnej záhrady. Ďalej informácie pri starostlivosti o ovocné stromy. Ďakujem.
Uvítala by som rady ohľadom prenájmu nehnuteľnosti, bytu. Na čo si dať pozor ako prenajímateľ, aj ako nájomca.
Profilova fotka
Veľmi by ma zaujímalo všetko ohľadne sadenia kvetov, stromov, zeleniny v záhrade. Ako ich udržiavať celoročne v dobrom stave, orezávanie atd.
Profilova fotka
Niečo ohladom kvetin alebo zahrad rastliniek
Uvítal by som výpočty koľko stojí montáž kúrenia ako plynový kotol, elektrické podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo, infrapanely, klimatizácia. A následne výdavky na energie podľa tepelných strát domu. Aká je optimálna hrúbka izolácie. Chyby projektantov, napr. aký presah strechy,veľkosť okien...
Klady, zápory roznych typov strešných krytín, dalej tepelne čerpadla, fotofoltaika, klimy a ich návratnost, vhodnost použitia atd
Určite tipy a rady pri rekonštrukcii a prerabke staršieho domu, aby to viac ludi inšpirovalo prerábať a neburat 🍀
Profilova fotka
Ja mám najradšej príspevky o totálnej prestavbe domu/bytu/chalupy a ich rekonštrukcii. Úplne som očarená riešeniami, ktoré by ma asi nikdy v živote nenapadli a hovorím si, že ľudia plný lásky, snahy a cieľa dosiahnu všetko. A čo môže byť viac ako vysnívaný domov, či chalupa. Naozaj klobúk dolu pred niektorými riešeniami ❤️🧡💚
Ocenila by som napady, ako naplanovat zahradu, aby bola ucelna, ako rozmiestnit rastliny v zahrade v spojeni s inymi rastlinkami a s ohladom na poveternostne podmienky. Z interieru - ako znovuobnovit, pretvorit nabytok a tiez tipy od citatelov, ake vychytavky, produkty ci zariadenia povazuju doma za najlepsi napad.
Informácie o oprave kúpelne a najvhodnejších moderných materiáloch a postupoch
Profilova fotka
Uvitala by som porovnanie, zlepsenie materialov, ktore sa pouzivali kedysi a dnes. Ako hlinene omietky, zateplenie slamou, zlozenie farby na steny... - ako zariadit babatkovsku, detsku, studentsku izbu, co v nej mat, kde svetlo, kde zastrcky, ako ju transformovat rastom dietata, ako ju udrziavat upratanu. - Na co hlavne mysliet pre bezbarierovy dom, sirka dveri, otocenie sa na vozicku, prechody miestnosti. - ako udrziavat uz postaveny dom, zoznam co kedy skontrolovat, (vybrat listie z odkvapov, kontrola studne, vymena filtrov, rozmrazenie mrazaku, revizia komina) - urcite by sa nasiel zoznam zbytocnosti ktore nekupovat -ako obnovit, zrenovovat nabytok - nieco o griloch, ich funkcnost a porovnanie - co pestovat v malej zeleninovej zahradke, kedy zacat, co obmienat. - ktore kvety do zahonu, aby kvitol takmer stale a bezstarostne. - vyuzitie dazdovej vody.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?