Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milí Strecháči, mnohí z vás si v hlavičke stránky určite všimli novinku. Len pred pár dňami vznikol Magazín, v ktorom nájdete články na všetky témy, ktoré sa na našej/vašej Modrej streche riešia. Ak ste v ňom ešte nezačali "listovať", určite tak urobte: http://www.modrastrecha.sk/magazine/ 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť aj skvelú súťaž! Zapojte sa a vyhrajte robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR! Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, aké témy článkov by ste uvítali v našom novom Magazíne? Riešite aktuálne témy o stavbe, kúpe či rekonštrukcii? Hľadáte inšpirácie pre zariadenie interiéru a možnosti, ako vo svojej domácnosti ušetriť? Zaujímajú vás tipy na chutné recepty, rozhovory s odborníkmi či návody na výrobu vychytávok do domácnosti? Napíšte nám priamo v tejto diskusii. Radi vám prinesieme články, ktoré poradia i inšpirujú. Píšte a vyhrajte. Jeden z vás získa robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR, ktorý nám do súťaže venovalo Planeo Elektro. Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Aké články, témy či rozhovory by ste si chceli prečítať v novom Magazíne na Modrej streche? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 12.5. do 19.5. 2022 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro.
1
17
18
Profilova fotka
Mňa by zaujímalo viac inšpirácií pre prerábku domu a nápady na detskú izbu pre dve deti chlapca a dievča aby mali na 20m2 každý svoj súkromný kútik.
No mňa by najviac zaujímali otázky ohľadom kúrenia starších domov. Kotle na pevné palivo sú zatracované kôli znečisteniu ovzdušia. Elektrické kúrenie je drahé a kúrenie na peletky na ktoré štát dával aj dotácie je tiež už také drahé, že nežný smrteľník má čo robiť aby našetril za rok na peletky na zimu. Plyn nie je dostupný všade a je tiež drahý. Tie nové druhy vykurovania ako tepelné čerpadlá sa do starších domov nehodia. Takže čo by nám poradili odborníci???
Profilova fotka
Rada by som uvítala nápady na zariadenie malých priestorov, ako efektivne zariadiť jednoizbový byt, potom nejaké nápady na predelenie priestoru na spaciu a dennú časť v byte.
Usporiadanie roznych veci.Ako mat stale poriadok.
Zaujímala by ma téma fotovoltaika
Profilova fotka
Keďže tento rok chceme riešiť zimnú záhradu veľmi by ma potešili inšpirácie, rady, skúsenosti. Človek to robí na celý život tak by sme to chceli urobiť čo najlepšie. Ďakujem
Profilova fotka
Uvítala by som témy, ako upraviť malý pozemok, aby bol využitý čo najefektívejšie, ako zvoliť chodník, z akých materiálov. Riešime aj zastrešenie terasy, aké sú možnosti, ktoré sú odporúčané, aby neubudlo svetlo v obývačke, ale uchránilo by to pred slnkom a dažďom... Momentálne riešime hlavne terénne úpravy, takže všetky témy si rada prečítam. A takisto rady, ako bojovať so sliziakmi a inými škodcami v záhrade.
Jednoznačne témy ohľadom vecí, ktoré si ľudia dokážu urobiť doma aj osamote. Myslím niečo ako napr. triky pri maľovaní, pokládke plávajúcej podlahy, záhradné práce, závlaha a podobne. Nakoľko som si všetky tieto práce robil na dome sám aby sme nemuseli všetko zbytočne preplácať. 😉
Uvítal by som články zamerané na nové vychytávky ohľadom smart riešení v domacnoati. Zaujímam sa aj o rubriku DIY, kde by ste sa mohli aj zamerať na vytvorenie si vlastných poličiek na autíčka pre otcov a synov. Toť reálne absentuje aj v online svete. Som presvedčený, že tieto rubriky by si našli svojich fanúšikov.
Mňa by momentálne zaujímali inšpirácie na kuchynské zásteny a inšpirácie obkladov, ale neskôr aj inšpirácie na zariadenie interiéru a tiež by ma zaujímali typy na balkónove kvietky alebo kríky stromčeky, ktoré vydržia aj dlho bez vody 😄
Kedze rada nieco vyrabam, prerabam, tak rôzne napady ako upcyklovat, renovovat nabytok, prerabat nepouzivane veci DIY, vyroba z betonu a materialov dostupnych doma, ci na zahrade.
Ja by som uvítal odborné články na rôzne témy: od výberu pozemku, vybavenie stavebného povolenia, výberu materiálu atď...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja by som uvítala články o ,,urob si sam,, tipy.
Profilova fotka
Ja by som uvítal vo Vašom novom magazíne témy ako: kutilské rady ako svojpomocne pretvoriť veci na vyhodenie na niečo nové do domácnosti, ako postupovať pri stavbe domu svojpomocne (aké úrady treba obehať, aké dokumenty potrebujem).
Mňa by zaujímali články napr. stavba domu: ako vybrať pozemok, výber materiálu na stavbu,... a rady od odborníkov.
Profilova fotka
Ahojte Strecháči! Ďakujem všetkým zapojeným za skvelé nápady, tipy a témy, ktoré by ste si radi prečítali v našom novom Magazíne. Súťaž je ukončená. Nateraz ju uzamykám. Výhercu vyžrebujeme a oznámime v pondelok, 23.5.2022 🙂 Držím všetkým palce!
Profilova fotka
Ahojte, ďakujeme všetkým strecháčom, ktorí sa zapojili do súťaže s Modrou strechou & Planeo Elektro.🙂 Zo všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výherkyňu - @aisulka 🙂 Výhercu budeme v priebehu dňa kontaktovať do súkromnej správy. Už teraz sa môžete tešiť na ďalšiu super súťaž o hodnotného pomocníka do domácnosti. 🙂 Srdečne blahoželáme! Tím Modrastrecha.sk
Mna by zaujimali posuvne dvere. Dakujem
Profilova fotka
@michaelarecht boooze...ja som fak vyhrala... 😆🤣Moooc ďakujem
@aisulka Gratulujem, nech dobre slúži. ;)
1
17
18

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?