Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!

Profilova fotka
Milí Strecháči, mnohí z vás si v hlavičke stránky určite všimli novinku. Len pred pár dňami vznikol Magazín, v ktorom nájdete články na všetky témy, ktoré sa na našej/vašej Modrej streche riešia. Ak ste v ňom ešte nezačali "listovať", určite tak urobte: http://www.modrastrecha.sk/magazine/ 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť aj skvelú súťaž! Zapojte sa a vyhrajte robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR! Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, aké témy článkov by ste uvítali v našom novom Magazíne? Riešite aktuálne témy o stavbe, kúpe či rekonštrukcii? Hľadáte inšpirácie pre zariadenie interiéru a možnosti, ako vo svojej domácnosti ušetriť? Zaujímajú vás tipy na chutné recepty, rozhovory s odborníkmi či návody na výrobu vychytávok do domácnosti? Napíšte nám priamo v tejto diskusii. Radi vám prinesieme články, ktoré poradia i inšpirujú. Píšte a vyhrajte. Jeden z vás získa robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR, ktorý nám do súťaže venovalo Planeo Elektro. Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Aké články, témy či rozhovory by ste si chceli prečítať v novom Magazíne na Modrej streche? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 12.5. do 19.5. 2022 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro.
1
2
18
Kedze momentalne davame dokopy zahradu, tak asi z tejto oblasti - ohladom pestovania ovocia, odporucanie na konkretne odrody a pod. 🙂
Mna by zaujimal clanok, v ktorom by boli zhrnute rady, co si vsimat pri odovzdavani domu od developera😉
Kedze staviam tak ma zaujimaju vsetky temy ohladom stavby domu. najviac sa zaujimam o technicke temy ohladom tepelnych cerpadiel, rekuperacie, chladenia atd.
Zaujímali by ma rôzne nevšedné nápady pre domácich kutilov.
Napadla ma tema "Technicke detaily". Zamerane by to bolo na rozne detaily ohladom stavby ci uz hrubej stavby alebo prac vo vnutri. Zopar tipov: ako spravne prevezovat zelezo pre zaklady v rohoch, ako sa spaja priecka/mur, ako na rovnu zakladovu dosku, spravne salovanie vencov, ako vyzeraju spravne osadne okna, veci okolo hydroizolacie, SDK konstrukcie... Je toho pomerne vela. Co ma k takejto teme vedie? Na fore je plno albumov s fotografiami ale niekedy chybaju detaily konkretnych veci. Vsetko toto by mohlo pripadne byt aj spojene s vyrobcami materialov (napr, vyrobcovia tehal/porobetonu by sa mohli povenovat otazkam/navodom okolo murovania, vyrobcovia okien ohladom spravnosti osadenia a pod...) Vela veci sa da najst na webe ale niektore sa hladaju tazko, tu by to mohlo byt (casom) pekne pokope.
Mňa by zaujímal článok ako efektívne využiť každý voľný priestor v malom byte.
Mne by sa páčila téma o sedacích súpravách na vyšších nožičkách, ktoré sú vhodné na robotický vysávač.
Tema obnovitelne zdroje, zelena energia a pod.
Mozno niečo viac písať o smart home veciach a možnostiach co všetko a ako automatizovat
Mna by zaujímali najnovsie technologické vychytavky pre smart home.
Technické vybavenie budov. Rekuperácie, kúrenie, tepelné čerpadlá, smarthome.... Možno nejaké porovnanie, určenie "kvality za ľudovú cenu", možno formou spotrebiteľského testu...
Profilova fotka
Uvítala by som tému o výhodách / nevýhodách jednotlivých stavebných materiálov, strešnej krytiny a pod.
Článok sa načítava...
Mne by sa pacili clanky kde by sa venovalo jednotlivym technickym detailom... spolu s odovodnenim preco sa to ma robit tak ako je to nakreslene napr. skladba zelenej strechy skladba izolacie zakladovej dosky
Úprava exteriéru, skĺbenie estetickej a úžitkovej časti záhrady.
Mna by zaujimalo prakticke rozmiestnenie nabytku, ako zutulnit vacsie priestory, nieco o textiliach ako zaclony zavesy,koberce... A tiez by som si rada precitala clanok o vhodnom rozdeleni exterieru, ako vytvorit zaujimave zakutia v zahrade, aké rastliny pouzit. A z receptov teraz aktualne recepty na gril.
Profilova fotka
Pracujeme na vytvoreni velkeho jazierka, v lete by sluzilo ako nadrz na dazdovu vodu a v zime ako klzisko pre deti, nejake rady a triky by ma potesili
V novom Magazíne na Modrej streche by som si chcela prečítať viac a bytových interiéroch a prerábkach a o záhradkárčení na balkónoch 🙂
Prispevky o interierovych doplnkoch (a kde je mozne ich zakupit), rady a postupy napr. pri rekonstrukcii bytu, domu, mozno aj nejake rozhovory s profesionalmi - rady a tipy pre ludi, ktori nevedia, kde a ako zacat 🙂
Profilova fotka
Mna by pri stavbe domu potesil clanok s "vychytavkami" v interieri. Napr. - nedavat vodovodne trubky na stenu susediacu s izbou alebo nezabudnut pri elektrike, kde budu vstavane skrine, aby bol kabel na vhodnom mieste v strope.
Exteriér, terasy, prístrešky atď..
Niečo na štýl "boriči mýtov", kde by sa vyvracali bludy ohľadom nových technológií, ako napr. "rekuperácia znižuje imunitu", alebo "mne stačí 3x denne vetrať", atď. 😄
zaujímavé pre mňa by bolo čítanie o rekonstrukciach kúpelní o novych trendoch ,použitých materialoch atď....
Uvítala by som články o zahradných kvetoch: sadenie a starostlivosť na základe ročného obdobia.
Mňa by zaujímalo všetko okolo úspore a ekológii, také osvedčené metódy, nie len reklama na niečo overené ...
Mna by zaujímala téma exteriér, úžitková a okrasná záhrada, terasy . 🙂 🙂
Uvitala by som clanky o alternativnych zdrojoch elektriny, veterne, solarne pre domace pouzitie. Tiez clanky o zachytavani a vyuzivani dazdovej vody (preco je to dolezite a preco sa s tym nic nerobi??, preco nepocujeme o zelenych strechach? co s takou vodou ked ju mam?), clanok o ne/modernych sposoboch kurenia a jeho dopade na zivotne prostredie (spalovanie dreva, anyone?). Ako uz zaznelo, zacnite burat stare myty o dobrom byvani (vetranie, kurenie, dispozicia, materialy). Ako vyberat interierove vybavenie, a kedy na to zacat mysliet pri stavbe.
zaujímali by ma články o exteriéroch rodinných domov, nakoľko sa konečne dostávame do fázy úprav exteriéru. Rada by som sa tak inšpirovala 🙂
Keďže kupujem starý domček , tak ma zaujímajú články o rekonštrukcii . Ale všetky články sú zaujímavé . Rád si pozriem stavbu domu , záhradu a veľmi sa mi páčia technické veci .
Momentálne pracujeme na terénnych úpravách okolo domu tak by ma potešil článok o radách, vychytávkach, prípadne čo nezabudnúť pri zakladaní trvávnika, okrasných záhonov, sadení okrasných stromov a pod. Takisto aj rady ohľadom kosenia a údržby trvávnika
Ja by som sa potešila téme "ako rýchlo odhadnúť neserióznu firmu pri stavbe na kľúč"
1
2
18

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?