Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milí Strecháči, mnohí z vás si v hlavičke stránky určite všimli novinku. Len pred pár dňami vznikol Magazín, v ktorom nájdete články na všetky témy, ktoré sa na našej/vašej Modrej streche riešia. Ak ste v ňom ešte nezačali "listovať", určite tak urobte: http://www.modrastrecha.sk/magazine/ 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť aj skvelú súťaž! Zapojte sa a vyhrajte robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR! Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, aké témy článkov by ste uvítali v našom novom Magazíne? Riešite aktuálne témy o stavbe, kúpe či rekonštrukcii? Hľadáte inšpirácie pre zariadenie interiéru a možnosti, ako vo svojej domácnosti ušetriť? Zaujímajú vás tipy na chutné recepty, rozhovory s odborníkmi či návody na výrobu vychytávok do domácnosti? Napíšte nám priamo v tejto diskusii. Radi vám prinesieme články, ktoré poradia i inšpirujú. Píšte a vyhrajte. Jeden z vás získa robotický vysávač s mopom iRobot Roomba Combo v hodnote 269 EUR, ktorý nám do súťaže venovalo Planeo Elektro. Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Aké články, témy či rozhovory by ste si chceli prečítať v novom Magazíne na Modrej streche? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 12.5. do 19.5. 2022 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre s názvom "Súťaž: Vyhraj robotický vysávač s mopom iRobot Roomba v hodnote 269 EUR!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro.
Bolo by skvelé mať viac informácií o zaujímavostiach zo sveta zimných záhrad. Od samotnej realizácie až po konečné funkcie, estetiku a povelenia pri jej realizácii . 🙂 :
Kedze situacia je aka je, tak su asi tepelne cerpadla dobra tema.
Zaujala by ma tému o vonkajších terasách. V lete si chystáme dokončiť tú našu vysnívanú, ale stále nie sme rozhodnutí aký materiál na to zvoliť. Zatiaľ preferujeme drevo.
Pre zahradu by boli dobre informacie a skusenosti o svojpomocne stavanych bazenoch.
Mna by zaujimal clanok o dekorativnych profiloch ako su rozety, ozdobne kazety, interierove svetelne rampy a pod.
Zaujímalo by ma aký je najvhodnejší materiál na zateplenie domu.
Profilova fotka
Uvítala by som článok o palmách a exotických rastlinách, ktoré sú vhodné na pestovanie v záhrade hlavne na západe Slovenska.
Mňa by zaujali témy, ktoré by sa týkali rekuperácie, tepelného čerpadla a solárnych kolektoroch
Uvítal by som témy, články kde by boli prezentované pracovné postupy v rámci rôznych profesií pri stavbách. Od základov cez murovanie, inštalácie až po napr. trávnik záhradka atď. Je síce veľa takých videí, ale keď sa človek chystá niečo robiť nikdy nie je priveľa videí alebo priveľa rád.
Tiež si zakladáme záhradku, tak všetko okolo toho
Zaujímalo by ma napríklad: -Dodatočné namontovanie balkóna v paneláku (povolenia, ceny, možnosti, tipy /myslieť na prípravu s radiátormi/, -Ako efektívne využiť prízemný byt -Výber vonkajších bezpečnostných dverí - šmrncovné zakrytie stupačiek v byte - klimatizácia v bytoch - súrodenecká izba v paneláku -efektívne využitie dvoch veľkých izieb (6x4m) Keďže máme celkom veľký byt, ktorý ideme komplet prerábať, vysávač by sa mi nesmierne hodil 🙂
uvítal by som zhodnotenie kedy je výhodnejšie VB od ktorého dodávateľa el. energie, kedy je výhodnejšie pre úsporu vykurovania a ohrevu vody TC a typ
Článok sa načítava...
Zaujímala by ma téma "Vírivky", vychytávky, celková starostlivosť.
Profilova fotka
V novom Magazíne na Modrej streche by som si rada prečítala o domácich vychytávkach ktoré sú krásne a zároveň praktické. Čo sa týka exteriéru, potešilo by ma keby sa v magazíne nachádzajú nejaké návrhy záhrad spolu s popismi novovysadených kvetov, stromkov, krov 🙂
Mňa by potešilo ako si svojpomocne vytvoriť okrasnú výsadbu v záhrade tak, ako od záhradného architekta. Jednoduché rady čomu sa vyhnúť na čo si dať pozor, ako postupovať od nuly. veci, ktoré sú pre študovaného projektanta záhrady samozrejmosťou, no my, ostatní, o nich nevieme a preto robíme chyby.
Profilova fotka
Mňa by zaujímalo rôzne témy na bytoví design, rôzne štýly, doplnky, farby k rôznym štýlom.
My prerábame starší dom + pracujeme na kvetinovej a ovocnej záhrade, tak by som uvítala tieto témy. Ale budem vďačná za čokoľvek zaujímavé 🙂
Ja rada sledujem spotrebitelske testy, objektivne, nie zaplatene danou firmou, porovnavanie materialov, produktov, kvality a ceny, vyuzitelnosti v domacnosti. Fotografie pred a po - zmeny v interieroch aj exterieroch.
Profilova fotka
ekonomika fotovoltaiky
Detailné pracovné postupy pri stavbe a rekonštrukciách sú veľmi zaujímavá téma. Hlavne čo sa týka výberu materiálov (výhody, nevýhody, ceny).
Ja by som uvítal databázu technologických postupov od jednotlivých výrobcov materiálov na jednom mieste.
Ahojte, mňa by určite potešil článok, ktorý sa bude venovať možnostiam vykurovania rodinných domov. Výhody, nevýhody, názory odborníkov atď... vďaka 😉
Mňa by zaujímalo všetko ohľadom záhrady, som začínajúci záhradkár 😍. A zároveň aj o šetrení energie
problematika zimných záhrad - možnosti z pohľadu samotnej stavby/dostavby, ako využiť priestor a možnosti čo všetko je možné v nej pestovať 🙂
Mňa by zaujal článok ohľadom záhrady - druhy živých plotov - výhody, nevýhody, pestovanie ovocných stromov - aké odrody, či sú nejaké zásady pri ich sadení, ...
Keďže práve riešime terasu uvítal by som nejaké dobré nápady ako ju skomletizovať , kde spraviť schody aj vyvíšené záhony. Ďakujem .
@michaelarecht Mna by zaujimalo ako efektivne vyuzit priestory bytu, malej pivnice v obytnom dome - rozmiestnit ulozne priestory. .. aktuálne trendy a moznosti v uloznych priestoroch..
Mna by zaujimali témy o permakulture a všetko okolo udržateľných trendov, či už v tej záhrade, ale aj take veci, ako zelené strechy, korenove čističky odpadových vôd. Resp. nejaké eko riesenia odpadov. Tak isto ma zaujímajú stavby z prírodných materiálov, montované domy z prírodných materiálov a pod.
Profilova fotka
Dobrý deň, mňa by zaujímala téma týkajúca sa moderného masívneho nábytku, prehľad producentov kvalitného nábytku, a odporúčaná údržba.
Velmi aktualna situacia ako optimalizovat naklady na energiu. Novinky z oblasti stavebnych materialov. Seria DIY clankov na stavebne/zahradne cinnosti.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?