Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • bre ranko

za hodku mi pridu vymerat skrine... dufam, ze to aj urobia co najskor, lebo uz fakt neviem, kam s oblecenim ...

gabi pripajam sa aj ja ku gratulacii 🙂 vsetko najsamlepsie, hlavne zdravicko a vela vela lasky 😶

• Vsetko najlepsie Gabriele k meninkám!!
    Idem este jednej Gabine volat, moja kamka zo ZA- tiez Gabca.

Ake je tam počko?

• vio: teraz krasne svieti slniecko, ale vonku sto pro mrzne...

• Sponzor fóra
  • hej?? tu hlasia ze dazd so snehom, ale svietilo tiez slnko..stupne neviem..ale asi kosa tiez😞disappointed:
    Boze, nech uz pride jar..

• vio: ani nevrav... ale zase som rada ze je takato zima... bez snehu...

• evi obkladacky su super🙂
    ja dufam ze neumrznem mame desnu zimu v kancli 😠

• Lindus diky..obklad sme zvladli v ramci nasich moznosti..lepsie sme to asi nemohli urobit. Na to, ze to manzo robil vlastne prvy krat.
    a co nekurite?
    Kde ty teraz vlastne si- v akom meste?

Sharin- kvoli soferovaniu, ci preco?

• v ziline v praci...kuria ale sme rohovy kancel posledne poschodie 🙂
    zima v zime
    hic v lete 😃

• vio: veru aj kvoli soferovaniu ale skor koli parkovaniu... lebo uz teraz je problem parkovat a nechcem vidiet, kde vsade by boli auta, keby poriadne nasnezilo...

• muma ja som to tiez tak mavala..a byvame aj teraz pod strechou- takze je to to iste.

nechce sa mi ani ist von s malou.

• ahojte kočky 🙂
    ďakujem vám všetkym za prianie, ste skvele 😵 dúfam, že to čoskoro na stretku aj zapijeme 😉

• cafte, gabi vsetko najlepsie

• bell, dakujem pekne 🙂
    riško ti poslal kontakt na tu pani...

• povedz ze diky, ze uz som jej napisala, nechcela som jej hned volat ak je v praci

• gabi a pocuj a aj ten vas byt uz musime dokoncit - teda tu vizku

• Sponzor fóra
  • poviem 😎
    no môžeme... záleží ako si aj ty na tom s prácou 😉

• no ja mam plne kecky, ale vy ste VIP klienti 😉

• jeeej, ja mam dnes krasny deň 😵 😵

• gabi a coze riso ta zasypal ruzami? 😉

• nooo isteže 😃
    ja nie som naročna na taketo veci, mna poteší že si niekto spomenie 🙂

• haloo ja to tu sledujem aj na obede
    Bell: este som sa k tomu nedostal

• a čo si vysledoval? 😎 😃

• nic len tak

• 😃 😃

• no co ste sa sli vsetky lyzovat, ci sankovat? Mne je akosi zle..uz som si logla Fatry.

• ja som sa akurat zobudila... na chvilu som zazmurila oci... este by bodlo pospat... ale mala som ist k nasim aj pracovne aj s mamou dosit tu moju zavesozaclonu 🙂 ale volali ze nemusim... chvalabohu... lebo vonku sa asi certi zenia...

a este mam prerobit texty z wordu do tabulky v exceli... vrrr... onicom robota, ale aj to je moja najnovsia napln prace...

• ahojte..tak ja som uz doma..ale len na chvilku,kedze za pol hodinky palim naspat do skoly 🤔 moc sa mi nechce..no vonku aspon neprsi..
    a urobim cosi pre seba,lebo je to so mnou cim dalej,tym horsie..ale hadam dalsi tyzden sa donutim viac toho spravit..

gabi..vsetko naj k dnesnym meninam 😉

• ahojte babuľky 🙂

Gabika všeeetko len to NAJ... NAJ... NAJ k Tvojim dnešným meninkám... nech sa Ti splnia všetky sníčky moja 😵
    A pekne to oslávte s Ricim 😉
    Potom sa dúfam pochváliš...
    Jasné, že na stretku zapijeme 😃 len ešte nikto nedal tip na dátum 😒

Bell do Habany sa teda oplatí ísť... Gabika to má tiež za rohom, hm? Možno sa tam stretneme 😉

Inak my sme si s manželíkom otvorili vínko... mňam 😛 ešte kým môžem 🤔 a je to vraj nejaké so zlatou medailou za rok 2008 - takže asi najlepšie... a fakt je vynikajúce!

Baby neviete čo je s Peťou (petapalko)? Už som ju straaaašne dávano nevidela ani na mojasvadba.sk 🤔
    Asi napíšem IP aby vedela o stretku...

😃

• bam..ahoj..

no vy si takto planujete stretko..ale hadam sa podari..ak nie,tak ja v maji urcite zorganizujem..len este netusim,kedy mame tie prazdniny..a to mam kalendar v sufliku..

• ahoj Kati 🙂
    no jasné, že si spravíme stretko aj s tebou... veď vieš že nám nikdy nie je dosť 😃

a na ako dlho plánuješ prísť v máji?
    vy sa s manželom tak nejak striedate, hm? 😉
    raz prídeš ty, raz on...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém