Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
bre ranko za hodku mi pridu vymerat skrine... dufam, ze to aj urobia co najskor, lebo uz fakt neviem, kam s oblecenim ... gabi pripajam sa aj ja ku gratulacii :-) vsetko najsamlepsie, hlavne zdravicko a vela vela lasky :-x
Odpovedať
Vsetko najlepsie Gabriele k meninkám!! Idem este jednej Gabine volat, moja kamka zo ZA- tiez Gabca. Ake je tam počko?
Odpovedať
vio: teraz krasne svieti slniecko, ale vonku sto pro mrzne...
Odpovedať
hej?? tu hlasia ze dazd so snehom, ale svietilo tiez slnko..stupne neviem..ale asi kosa tiez:-(( Boze, nech uz pride jar..
Odpovedať
vio: ani nevrav... ale zase som rada ze je takato zima... bez snehu...
Odpovedať
Profilova fotka
evi obkladacky su super:) ja dufam ze neumrznem mame desnu zimu v kancli ]-(
Odpovedať
Lindus diky..obklad sme zvladli v ramci nasich moznosti..lepsie sme to asi nemohli urobit. Na to, ze to manzo robil vlastne prvy krat. a co nekurite? Kde ty teraz vlastne si- v akom meste? Sharin- kvoli soferovaniu, ci preco?
Odpovedať
Profilova fotka
v ziline v praci...kuria ale sme rohovy kancel posledne poschodie :-) zima v zime hic v lete :-D
Odpovedať
vio: veru aj kvoli soferovaniu ale skor koli parkovaniu... lebo uz teraz je problem parkovat a nechcem vidiet, kde vsade by boli auta, keby poriadne nasnezilo...
Odpovedať
muma ja som to tiez tak mavala..a byvame aj teraz pod strechou- takze je to to iste. nechce sa mi ani ist von s malou.
Odpovedať
ahojte kočky :-) ďakujem vám všetkym za prianie, ste skvele x-) dúfam, že to čoskoro na stretku aj zapijeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, gabi vsetko najlepsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
bell, dakujem pekne :-) riško ti poslal kontakt na tu pani...
Odpovedať
Profilova fotka
povedz ze diky, ze uz som jej napisala, nechcela som jej hned volat ak je v praci
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a pocuj a aj ten vas byt uz musime dokoncit - teda tu vizku
Odpovedať
poviem 8-) no môžeme... záleží ako si aj ty na tom s prácou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam plne kecky, ale vy ste VIP klienti ;-)
Odpovedať
jeeej, ja mam dnes krasny deň x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a coze riso ta zasypal ruzami? ;-)
Odpovedať
nooo isteže :-D ja nie som naročna na taketo veci, mna poteší že si niekto spomenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo ja to tu sledujem aj na obede Bell: este som sa k tomu nedostal
Odpovedať
a čo si vysledoval? 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nic len tak
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
no co ste sa sli vsetky lyzovat, ci sankovat? Mne je akosi zle..uz som si logla Fatry.
Odpovedať
ja som sa akurat zobudila... na chvilu som zazmurila oci... este by bodlo pospat... ale mala som ist k nasim aj pracovne aj s mamou dosit tu moju zavesozaclonu :-) ale volali ze nemusim... chvalabohu... lebo vonku sa asi certi zenia... a este mam prerobit texty z wordu do tabulky v exceli... vrrr... onicom robota, ale aj to je moja najnovsia napln prace...
Odpovedať
ahojte..tak ja som uz doma..ale len na chvilku,kedze za pol hodinky palim naspat do skoly =-) moc sa mi nechce..no vonku aspon neprsi.. a urobim cosi pre seba,lebo je to so mnou cim dalej,tym horsie..ale hadam dalsi tyzden sa donutim viac toho spravit.. gabi..vsetko naj k dnesnym meninam ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky :-) Gabika všeeetko len to NAJ... NAJ... NAJ k Tvojim dnešným meninkám... nech sa Ti splnia všetky sníčky moja x-) A pekne to oslávte s Ricim ;-) Potom sa dúfam pochváliš... Jasné, že na stretku zapijeme :-D len ešte nikto nedal tip na dátum :-S Bell do Habany sa teda oplatí ísť... Gabika to má tiež za rohom, hm? Možno sa tam stretneme ;-) Inak my sme si s manželíkom otvorili vínko... mňam :-p ešte kým môžem =-) a je to vraj nejaké so zlatou medailou za rok 2008 - takže asi najlepšie... a fakt je vynikajúce! Baby neviete čo je s Peťou (petapalko)? Už som ju straaaašne dávano nevidela ani na mojasvadba.sk =-) Asi napíšem IP aby vedela o stretku... :-D
Odpovedať
bam..ahoj.. no vy si takto planujete stretko..ale hadam sa podari..ak nie,tak ja v maji urcite zorganizujem..len este netusim,kedy mame tie prazdniny..a to mam kalendar v sufliku..
Odpovedať
ahoj Kati :-) no jasné, že si spravíme stretko aj s tebou... veď vieš že nám nikdy nie je dosť :-D a na ako dlho plánuješ prísť v máji? vy sa s manželom tak nejak striedate, hm? ;-) raz prídeš ty, raz on...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?