Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • jej ahojte, moja sesterka bývala na solinkách-na gaštanovej. ale už sú odtiaľ asi 7 rokov preč. ale žilina sa mi veľmi páči. už keď by som si mala vybrať iné mesto, ako to naše, tak by som šla do žiliny. 😉

• ahoj..Mama pochadza z Očovej🙂

• ja mám len jednu kamošku v očovej. 😉 na ten smer moc nechodím. 🙂 pozerám, že bývaš v senci. pekne tam je?

• Sponzor fóra
  • ahojte kočky 🙂
    sharin, tak si sa rozhodla pre novu pracu?
    anjelik a ty kde bývaš?

• hej byvam v SC..je tu dobre hlavne v lete a na jar..
    inak som zilincanka

• som zo zv, ale už 3 roky bývame 13km od zv.

• vio, ale čoskoro budeš medzi nami v ZA 😉

• hej hej..coskoro..gabi..
    Inak, co ste jazdili v sobotu really s autom Licitor? 🙂)) Okolo 10tej ste odchadzali spred domu..po chodniku (!!!) z travnika..auto spinave ako cert, heheh

• evik!!! ty a nevieš po nas zarevať?? si bola u rodičov?
    chceli sme ho aj umyť ale to počasie nas odradilo... a z tej nalepky sa to docela hrozne umyva.. resp. už sa to ani neda dočista umyť 😞 a po travniku sme nešli,ale po chodníku.. 😉

• kym som si uvedomila vsetky fakty..to ze si spominala, ze pred domom stava firmne auto..a to ze pracujes s realitach..musela som spojit jedno s druhym..to nie je take lahke 😃 , ked prave prechadzas cez prechod z tunela s kocikom a oproti tebe vylezie spinave zelene auto na opacnu stranu chodnika! 😃
    a co by si si aj myslela, ze kto tam na vas mava??
    nestihla som si ani vsimnut posadku auta..

• si si skladala puzzle? 😃 😃
    no ono to nie je firemne auto ale naše len sme ho dali polepiť ... a mne sa nezda (aspon si nespomínam) že sme išli rýchlo.. či ano? ale mohla si mavať 🙂
    ale sama vieš,že na vlkoch je to otras s parkovaním... my aspon neparkujeme na trave alebo neprechadzame cez nu ako niekto...

• a este som si spojila vasu ECV s miestom, odkial pochadzate- takze fakt puzzle..🙂
    Takze ste si dali polepit vlastne auto firemnym logom??
    Nesli ste rychlo..asi tak, ako ja s tym kocarom 😃

A mavala by som a vy by ste na mna kukali ako na sibnutu🙂
    hehe..

• si sa zabavila 😃
    ano, dali sme si firemne logo a reklamu si vlastne robíme na predaj riškovho projektu 😉
    to sme mali dobru rýchlosť.. nie nemysleli by sme si že si šiši, kukali by sme ale potom by sme sa opytali, že "čo je??" 😃 😃 nie srandujem, zastavili by sme a pokecali 🙂

• vies Gabi..raz som sla v BA z prace peso na skusku z angliny a v zapche stalo auto policie..ja som telefonovala. Na streche mali polozenu velku 1,5 litrovu flasu Fanty + obusok😃D..
    Zacala som im rukouukazovat na ich strechu, ze tam akoze nieco maju..nemohla som hovorit, lebo na druhej strane telefonu bol moj sef.
    No a tito milí policajti v ramci svojho povolania a chyre o ich IQ🙂, vobec nechapali o co ide..najprv sa obzerali, ze niekam ukazujem, aby niekoho chytili🙂, vykrucali krky v aute na opacnu strenu..po case to uz nevydrzali zacali sa medzi sebou bavit a usmievat, potom rehotat..ze som asi nejake slahnuta, co berie asi tabletky na hlavu..nakoniec ot jeden z nich nevydrzal a vysiel von..
    a pyta sa ma- no co, slecna...ja uz som nemohla aj od smiechu aj od nervov..a kricim mu: Mate vonku obusok a Fantu!!!
    a moj sef do telefonu..."co prosim? to je nejaky dvojzmysel?" 😃😃😃

• evik 😃 😃 😃
    krásny príbeh... aspon vidieť čím sa zaoberaju v pracovnom čase a ako im chýba "pracovný nástroj" ked si ho kludne nechali na streche auta!

• Sponzor fóra
  • no men by to bolo inak jedno, len si viem zivo predstavit, ako pri naskoceni zelenej pridaju a jedno ci druhe slahne do celneho skla inemu autu..
    toto by som nevymyslela..to je zivot🙂
    Najlepsi bol chudak moj sef..myslel, ze ma vonku "obusok" 😃D

• ale vieš ako to je s policajtmi.. aj ked oni urobia chybu tak to pripíšu tomu druhemu..
    šef musel byť pekne mimo že o čom ty točíš 😃 😃

• vsak ostal taky v pomykove..ze co mu akoze naznacujem..hehe..

Mnam- urobila som si zelene rezance s brokolicou a mrkvou na pare, smotanka, cesnacik, trosku syrokremu..aj mala sa najedla vynimocne!

• zažitok maš super 😃
    mnamky cestoviny.. a cesnak môžeš ked si tehu? či v malom množstve nevadia? 🙂

• cesnak snad mozem..ci mas nejaku inu vedomost?
    tak nech nie je upir, treba ho ocesnakovat langosa, ci langosku jednu malu🙂

• no ja neviem ... v tomto až taku vedomosť nemám len som sa pýtala 😬
    ale tak doprajme jej/mu nech sa potom moc neupíri.. 🙂

• a nech mi nepije krv, ked bude vacsie🙂

• tak tak presne 🙂

• ty mas zenskeho v ZA? akeho? ja som u Laniho najnovsie.

• ano v ZA.. doktorku oravcovu..

• JOJ!!!..Nie neprosim🙂

• prečo? ja zatial nemam zle skusenosti.. ale čo viem isto tak na pôrod radšej chlapa 🙂

• vsak tam asi chodis iba pre recepty..takze ti to staci- aj pani Oravcova

• si to tak napísala akoby si mala zlu skusenosť..

• je to ta p. Dr., co ma ordinaciu vedla Medovarskeho v nemocke?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Archív článkov od partnerov