Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
jej ahojte, moja sesterka bývala na solinkách-na gaštanovej. ale už sú odtiaľ asi 7 rokov preč. ale žilina sa mi veľmi páči. už keď by som si mala vybrať iné mesto, ako to naše, tak by som šla do žiliny. ;-)
Odpovedať
ahoj..Mama pochadza z Očovej:)
Odpovedať
ja mám len jednu kamošku v očovej. ;-) na ten smer moc nechodím. :-) pozerám, že bývaš v senci. pekne tam je?
Odpovedať
ahojte kočky :-) sharin, tak si sa rozhodla pre novu pracu? anjelik a ty kde bývaš?
Odpovedať
hej byvam v SC..je tu dobre hlavne v lete a na jar.. inak som zilincanka
Odpovedať
som zo zv, ale už 3 roky bývame 13km od zv.
Odpovedať
vio, ale čoskoro budeš medzi nami v ZA ;-)
Odpovedať
hej hej..coskoro..gabi.. Inak, co ste jazdili v sobotu really s autom Licitor? :-))) Okolo 10tej ste odchadzali spred domu..po chodniku (!!!) z travnika..auto spinave ako cert, heheh
Odpovedať
evik!!! ty a nevieš po nas zarevať?? si bola u rodičov? chceli sme ho aj umyť ale to počasie nas odradilo... a z tej nalepky sa to docela hrozne umyva.. resp. už sa to ani neda dočista umyť :-( a po travniku sme nešli,ale po chodníku.. ;-)
Odpovedať
kym som si uvedomila vsetky fakty..to ze si spominala, ze pred domom stava firmne auto..a to ze pracujes s realitach..musela som spojit jedno s druhym..to nie je take lahke :-D , ked prave prechadzas cez prechod z tunela s kocikom a oproti tebe vylezie spinave zelene auto na opacnu stranu chodnika! :-D a co by si si aj myslela, ze kto tam na vas mava?? nestihla som si ani vsimnut posadku auta..
Odpovedať
si si skladala puzzle? :-D :-D no ono to nie je firemne auto ale naše len sme ho dali polepiť ... a mne sa nezda (aspon si nespomínam) že sme išli rýchlo.. či ano? ale mohla si mavať :-) ale sama vieš,že na vlkoch je to otras s parkovaním... my aspon neparkujeme na trave alebo neprechadzame cez nu ako niekto...
Odpovedať
a este som si spojila vasu ECV s miestom, odkial pochadzate- takze fakt puzzle..:-) Takze ste si dali polepit vlastne auto firemnym logom?? Nesli ste rychlo..asi tak, ako ja s tym kocarom :-D A mavala by som a vy by ste na mna kukali ako na sibnutu:-) hehe..
Odpovedať
Článok sa načítava...
si sa zabavila :-D ano, dali sme si firemne logo a reklamu si vlastne robíme na predaj riškovho projektu ;-) to sme mali dobru rýchlosť.. nie nemysleli by sme si že si šiši, kukali by sme ale potom by sme sa opytali, že "čo je??" :-D :-D nie srandujem, zastavili by sme a pokecali :-)
Odpovedať
vies Gabi..raz som sla v BA z prace peso na skusku z angliny a v zapche stalo auto policie..ja som telefonovala. Na streche mali polozenu velku 1,5 litrovu flasu Fanty + obusok:-DD.. Zacala som im rukouukazovat na ich strechu, ze tam akoze nieco maju..nemohla som hovorit, lebo na druhej strane telefonu bol moj sef. No a tito milí policajti v ramci svojho povolania a chyre o ich IQ:-), vobec nechapali o co ide..najprv sa obzerali, ze niekam ukazujem, aby niekoho chytili:-), vykrucali krky v aute na opacnu strenu..po case to uz nevydrzali zacali sa medzi sebou bavit a usmievat, potom rehotat..ze som asi nejake slahnuta, co berie asi tabletky na hlavu..nakoniec ot jeden z nich nevydrzal a vysiel von.. a pyta sa ma- no co, slecna...ja uz som nemohla aj od smiechu aj od nervov..a kricim mu: Mate vonku obusok a Fantu!!! a moj sef do telefonu..."co prosim? to je nejaky dvojzmysel?" :-D:-D:-D
Odpovedať
evik :-D :-D :-D krásny príbeh... aspon vidieť čím sa zaoberaju v pracovnom čase a ako im chýba "pracovný nástroj" ked si ho kludne nechali na streche auta!
Odpovedať
no men by to bolo inak jedno, len si viem zivo predstavit, ako pri naskoceni zelenej pridaju a jedno ci druhe slahne do celneho skla inemu autu.. toto by som nevymyslela..to je zivot:-) Najlepsi bol chudak moj sef..myslel, ze ma vonku "obusok" :-DD
Odpovedať
ale vieš ako to je s policajtmi.. aj ked oni urobia chybu tak to pripíšu tomu druhemu.. šef musel byť pekne mimo že o čom ty točíš :-D :-D
Odpovedať
vsak ostal taky v pomykove..ze co mu akoze naznacujem..hehe.. Mnam- urobila som si zelene rezance s brokolicou a mrkvou na pare, smotanka, cesnacik, trosku syrokremu..aj mala sa najedla vynimocne!
Odpovedať
zažitok maš super :-D mnamky cestoviny.. a cesnak môžeš ked si tehu? či v malom množstve nevadia? :-)
Odpovedať
cesnak snad mozem..ci mas nejaku inu vedomost? tak nech nie je upir, treba ho ocesnakovat langosa, ci langosku jednu malu:-)
Odpovedať
no ja neviem ... v tomto až taku vedomosť nemám len som sa pýtala :-N ale tak doprajme jej/mu nech sa potom moc neupíri.. :-)
Odpovedať
a nech mi nepije krv, ked bude vacsie:-)
Odpovedať
tak tak presne :-)
Odpovedať
ty mas zenskeho v ZA? akeho? ja som u Laniho najnovsie.
Odpovedať
ano v ZA.. doktorku oravcovu..
Odpovedať
JOJ!!!..Nie neprosim:-)
Odpovedať
prečo? ja zatial nemam zle skusenosti.. ale čo viem isto tak na pôrod radšej chlapa :-)
Odpovedať
vsak tam asi chodis iba pre recepty..takze ti to staci- aj pani Oravcova
Odpovedať
si to tak napísala akoby si mala zlu skusenosť..
Odpovedať
je to ta p. Dr., co ma ordinaciu vedla Medovarskeho v nemocke?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?