Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
ona ma ord. v nemocnici,ale to či vedla medovarskeho to neviem.. ordinacia je posledna na lavo ...
Odpovedať
tak je to ona :-)) Ozaj, nie si nahodou na Facebooku?
Odpovedať
evik nie,ja disponujem len s icq a skype .. a ešte msn :-)
Odpovedať
no skoda jeeej- vsak ja musim ist dole do kocikarne..som bola na nakupe tu v Outlete a zabudla som si dole v kocari nohavky..
Odpovedať
uz som aj tu..nacase by bolo aj fotky stiahnut z fotaku, ked Kika spinka.. je tu este niekto?
Odpovedať
ahojte..taka som rada,ze mame tento den za sebou..bola to hotova nocna mora pre nas..hadam,zajtra bude lepsie.. ale uz len dva dni so ziakmi..
Odpovedať
a co sa dialo Kati?
Odpovedať
tu na chodia ucitelia na interview o pracu..a my sme absolutne nic netusili,takze bordel ako fras..a ani sme nevedeli,kolki pridu..len zrazu na nas kazdy vyhrkol,ze cosi o chvilku potrebuje..no hotovy blazinec ]-( inac,na tom tvojom zazitku s fantou a obuskom som sa riadne zasmiala..poar minut na to dosla sefka..esteze nevie po slovensky :-D
Odpovedať
a ta vasa kuchyna sa pekne vykresluje..za chvilku bdue aj plne funkcna :-)
Odpovedať
hehe..veru Kati..ja to dost casto rozpravam ked to este niekto nepocul..je to take vdacne- a ja som taky typ cloveka, ja pritahujem trapasy na ktorych sa potom iní smeju:-D Uz si stihla kuknut album? Teraz som to tam dala..no najhorsiu pracu mame za sebou dufam, co sa kuchyne týka
Odpovedať
no ale je dobre,ked sa clovek dokaze zasmiat na sebe..druhi si ho viac vazia.. uz poznam tvoj uvodny obrazok,tak hned pozeram :-D
Odpovedať
konecne doma... rozhodla som sa zobrat tu ponuku... mesiac potiahnem obe roboty a potom sa rozhodnem ci to beriem nastalo... snad to nebude dake vrazedne tempo.... medovarsky bol moj prvy gyndak... nikdy viac v zivote ma ku nemu nikto nedostane... teraz mam sukromnika hned pri bamulke :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sharin no konecne :) som sa ta nevedela dockat pocuj ked som na MD a zalozim si zivnost, ostava mi tych 4600? co maminy dostavaju?
Odpovedať
ahoj Bell..prakticke otazky:-) Uz sa ti hlasia ludia o tvoje vytvory? Medovarskeho som aj ja mala..tiez prveho..byval fajn, no potom sa popsul a stale krical na pacientky z mne neznamych dovodov..tak som odisla zaroven aj so stahovanim sa do BA: Sharin, neviem, kde byva Bam..ale moze to byt Hartel? :-)
Odpovedať
ja mam este kopec doktorov na vychode :-D takze ja tak viac cestujem potom :-D sharin..no tak dufam,ze sa ti bude pacit v novej praci :-)
Odpovedať
bell: fuuha... toto ma blizsie ku mzdam (tie nerobim) ale viem ti to prezistit... pripadne ak pojdes mestom okolo socialnej poistovni, tak sa opytaj... zatial idem pokukat daky ten zakon, ci to tam neni uvedene :-) vio: hej, mam hartela lea: aj ja dufam...
Odpovedať
Hartel je super..teraz operoval s obrovitanskou- az raritnou cystou na vajecniku jednu znamu..vraj v hodine dvanastej. A si s nim spokojna? Najviac mi baby odporucali Hartela a Laniho..som u toho druheho.
Odpovedať
vio: som velmi spokojna, hlavne co sa teraz prestahoval... lebo parkovat v centre mesta bola galiba... mne na tom vyhovuje to, ze frci na objednavkovom systeme... maximalne sa tam stretnem s kockou pred a kockou za mnou :-) jedine co sa mi nelubilo bol odber krvi...
Odpovedať
sharin, ja som to mala tak v BA- celu poradnu u mojho doktora-vlastne som u neho aj rodila. Tiez som sa objednala an konkretnu hodinu a minutu a maximalne co som cakala raz bolo 15min. Sestricky vzdy mile, usmiate...ziaden stres, pohodicka..pol prace robili za lekara- vratane napr. cytologie..s odberom krvi som bola tam max. spokojna, lebo u doktorky predtym (tiez v BA) ma sestricka dopichala ako sitko , nenabrala nic az mi musela brat z prednej strany ruky na opaku dlane, klesal mi tam tlak az sa mi cierno robilo pred ocami a mali problem mi vody podat..este ma okomentovala, ze budu mat zo mna radost v porodnici..krava. Pritom sa mi to stalo prvy krat a to boli tie zmeny tehotenske..inak s odbermi som nikdy nemavala problem, aj krv som darovala..no tazko s niekym vyjst, ked nema ochotu.. a tie dva razy co som bola u Laniho tiez OK..ale som sa objednavala za 5eur telefonicky..lebo plna cakaren na prasknutie.
Odpovedať
vio: nemozem na neho povedat kriveho slova :-) u neho sa plati tzv. rocna karta a objednanie je samozrejmost... a vyzaduje si kontroly polrocne... je to podla mna dobre, ze tak pripadnu chorobu odhali vcas... a v ordinacii ma aj ten vnutorny ultrazvuk, kt. robi pri kazdej kontrole a ukazuje na monitore co kde je, aj ked mne to nic nehovori :-D krv mi vtedy brala priam priserne... mam biedne zily, to je pravda, ale nikto s tym nikdy nemal problem a odber krvi bol vzdy bezproblemov... mozno to bude tym, ze som rano ani moc nepila, tak krv nie a nie tiect ale taku prisernu modrinu som mala asi 2 tyzdne...
Odpovedať
mi hovor o tych modrinach..moje obe ruky boli ako keby som bola narkomanka. Tak to je supis, ze polrocne vyzaduje sam od seba. To sa len tak nevidi. Lani ma tiez v ambulancii klasicke aj vnutorne sono. TO bola moja podmienka, ze inaksieho lekara (bez toho) ani nechcem. Len k Hartelovi je uz tazko sa dostat normalnou cestou. Takze som sla k Lanimu..uvidime, aky bude na poradni, ked budem chodit..musim sa uz objednat na overenie tehu..budem nervozna ci je vsetko ok
Odpovedať
pekný večer... ja som tiež počula na hartela len chvalu.. uvidím,možno aj ja zmením kedže to budem mať bližšie :-D a chlap je vraj lepší ako žena.. no uvidíme..
Odpovedať
ahojte kočandy ;-) tak ste sa poriadne rozpísali... super Ja som dnes zarezávala už v práci... po dvoch týždňoch PN... ešte nie som síce úplne fit, ale hlavne ma už nedusí kašeľ. Sharin, držím palce v práci, nech sa dobre rozhodneš... a nech to ten mesiac dobre potiahneš :-D Inak s tým autom, to bola sila... hlavne že policajti sú tu pre nás, že? ]-( Evi ako sa má naša budúca mamička? ;-) dúfam, že OK... tá historka s policajtmi bola super, som sa zasmiala dobre :-D Zuzi, tak za chvíľku máte oslavu... super x-) a v "Habane" je úplne božsky!!! Chodíme tam s babami z práce na obedy, majú výbornú kuchyňu a priestory sú proste úžasné... mne sa tam veľmi páči, tie fotky na stenách sú asi najkrajšie ;-) Tie sobotné večery tam ešte byývajú akcie? Chceme si s kámoškou vyhodiť tiež trošku z kopýtka a taká salsa nie je nikdy na zahodenie :-p Inak čo s naším stretkom? Mohlo by byť na bud. týždeň? Dajte nejaké tipy... hádam sa na jednom zhodneme, hm?
Odpovedať
veru, to je pravda, ze k Hartelovi som bola dohodena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, habana...was ist das? :)
Odpovedať
ahoj Bell ;-) no je to jedna úžasná reštika na Mariánskom námestí v ZA nad Voyage-Voyage (nejdem robiť reklamu, lebo ma admin zruší) =-) treba ísť a zažiť... hudba, atmosféra, dekorácie... proste Kuba :-D pre mňa zatiaľ najväčší "zážitok" pri návšteve reštaurácie... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau, tam musim ist! tam budem mat uspech aj s velym zadkom! uz lestim topanky:) milujem spanielske a kubanske rytmy :) berieme aj gabinu
Odpovedať
bam..a maju aj veeelky stol? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano:))ň
Odpovedať
Profilova fotka
a gabi vsetko naj k meninam ;-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?