Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • ahoj Gabi, ze v knizkach 😃 mam veget, aspon na chvilu 😉 bola som v skole vcera, potom sme isli k nasim a vecer na skvelu pizzu 😛 tam sme to roztocili a domov sme isli znacne veseli 😃 no a dnes nedelna pohoda, doobeda varenie, potom kavicka u babky a teraz som doma... snazim sa nieco dotuknut do bakalarky, ale som dost leniva 😬 manzo je v praci, cosi potreboval dorobit.... tak som sama s Fifi

• sharin, ale týžden je rýchli a znova tu bude víkend 😉 takže sa to kompenzuje.. 😵
    fifi, nooo som sa len tak trufalo pytala 😃 ale vidím že konečne si sa aj zabavila a odreagovala! a v piatok ako bolo v habane? pačilo sa? spieval tam znova ten kubanec? 🙂

• jeeeeeeeeee, v habane bolo suprovo 😵 😛 dali sme si mojito a nieco drobne pod zub, kubanec nespieval, ale mal tam byt po 21:00 nejaky program... ale aj napriek tomu bolo super... bol tam jeden par, ktory si uzasne vyznaval lasku, az som trosku zavidela 😬 bolo to uzasne romanticke, mali super veceru, sampanske vedla stola sa chladilo v kope ladu, mala tam nejake kvety a potom im doniesli este nejaky maxi miesany napoj, kde bolo kopu ovocia a slamok 😃

• Sponzor fóra
  • nam sa tam tiež velmi pačilo 🙂
    aka romantika!!! ja by som si dala taký miešaný napoj, juuuuj to by bola mňamota 😃 žeby to boli zásnuby? 😬

• nuz vyzeralo to tak 😵

• tak to muselo byť naozaj krasne 😵

• to bolo, trosku som podpichovala toho mojho, kedze sa blizi Valentin 😃

• vidíš valentin...
    myslím,že tvoj niečo pekne vymyslí 😉 ty si taka romanticka dušička, že? 🙂

• ja som velmi 😃 ale manzo to berie tak v pohode... navyse my sme sa dali na Valentina dokopy, teraz to bude 5 rokov 😵 tak som zvedava, co bude ak bude 😃

• no vy mate aj výročie.. tak to istotne niečo skvele vymyslí 😵 a ty už máš niečo pre neho vymyslené?

• hm, isto ho dostanem na nieco sladke 😛 , kupim sampus a jahody a mozno este nieco vtipne a mile do kancla 😃

• tiež je na sladke maškrtky? 🙂

• velmi 😃 ale asi ako kazdy chlap, ci tvoj nie? mate nejaky plan, co budete robit, alebo Valentina neslavite?

• ten môj je majster na sladke 😃 ale bohužial aj ja 😬 no miernim to hlavne pred letom 😃 😃
    my sme sa zatial nedohadovali... ale osobne by som si išla niekam posedieť 😉

• tiez mam nieco podobne v plane...a potom to dorazime doma 😃 😛

• Sponzor fóra
  • fifi 😃 😃
    a keby ste to odrazili na 9mesiacov? 😬

• nuz 😃 zatial nie je v plane 😃 ale nebranime sa... 😉 potrebujem dostudovat, potom budem mamickovat 😵

• ahojte babulky..tak moj manzo je uz niekde v ziline 😃 a ja cely den okupujem postel..som akasi rozbita

• teda ešte dva roky by ste chceli počkať kym skončíš školu? 🙂 kolko mate rokov ak sa môžem opýtať?

• Gabi, uplne v pohode sa mozes opytat 😉 ja budem mat za mesiac 27 a manzo bude mat 27 v decembri 😉
    Ahoj Kati, dnes sme na SVK asi uz pochovali takmer jarne pocasie...uz je kosa 😦 akurat mi volala mama, ze v Terchovej snezi ako v Rusku

• kto sa tu chysta kocikovat 😬 😃

no tu ani neviem..sucho je..ale asi aj kosa..a zajtra opat do prace..teda ak sa nepokazi pocasie..ale to by na skole asi neprezili 😃 po piatku su totiz trocha zarazeni..

gabi..ja som vcera robila pecene buchty a poslala som ich brachovi..ten si teraz vo velkom pochutnava 😛

• ahoj kati 🙂 tak si sama,ale s nami nebudeš 😉
    juj buchty 😵
    fifi, ste vekovo ako ja.. i ked ja som mala v dec. 27r. ale stále mám 😎
    v terchovej sneží? 😞 vonku sa naozaj ochladilo a poriadne prší...

• ako pozeram,tak ja som tu z tych mladsich 😃 ale nie o vela 😴

• veru snezi 🤔 a vonku je riadna zima, akurat sme sa na otocku vratili s Fifi domov, vobec sa jej nechce prechadzat, ked je kosa,urobila co mala a sup-sup naspat 😦 brrrrr
    buchty by som si dala 😛
    Gabi, ty si v znameni strelca alebo kozoroha? mozno oslavujete naraz s mojim manzom, len ten je o rok od teba mladsi 🙂

• ja som bola s malou vonku okolo pol 4tej a fukalo poriadne,našťastie nepršalo...
    ja som strelec (16.12.) 🙂

• ja som vykukla vonku..a tam je mokro 😬
    ale mam nove nohavice,tak kludne moze byt 😃

• Gabi, moj manzo je 17.12. 😃 😃 😃 😃
    A sneh este mate Kati?

• fifi, tak raz budeme oslavovať spolu 😃
    kati a akej farby su new nohavice? 🙂

• no vidis, to mozeme 😃

• sneh 😬 no to by ste vela chceli..aby sa tu udrzal 😃

nohavice su cierne..potrebovala som cosi tmavsie..a hlavne hrubsie,no tu to clovek nezozenie..takze na hrubsie nohavky pridem na svk..lebo tu sa vacsinou kratke suknicky nosia a tak podobne..dost daleko od mojho stylu obliekania..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Pri poistení domu či bytu pozor na podpoistenie
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Archív článkov od partnerov