Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Gabi, ze v knizkach :-D mam veget, aspon na chvilu ;-) bola som v skole vcera, potom sme isli k nasim a vecer na skvelu pizzu :-p tam sme to roztocili a domov sme isli znacne veseli :-D no a dnes nedelna pohoda, doobeda varenie, potom kavicka u babky a teraz som doma... snazim sa nieco dotuknut do bakalarky, ale som dost leniva :-N manzo je v praci, cosi potreboval dorobit.... tak som sama s Fifi
Odpovedať
sharin, ale týžden je rýchli a znova tu bude víkend ;-) takže sa to kompenzuje.. x-) fifi, nooo som sa len tak trufalo pytala :-D ale vidím že konečne si sa aj zabavila a odreagovala! a v piatok ako bolo v habane? pačilo sa? spieval tam znova ten kubanec? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeee, v habane bolo suprovo x-) :-p dali sme si mojito a nieco drobne pod zub, kubanec nespieval, ale mal tam byt po 21:00 nejaky program... ale aj napriek tomu bolo super... bol tam jeden par, ktory si uzasne vyznaval lasku, az som trosku zavidela :-N bolo to uzasne romanticke, mali super veceru, sampanske vedla stola sa chladilo v kope ladu, mala tam nejake kvety a potom im doniesli este nejaky maxi miesany napoj, kde bolo kopu ovocia a slamok :-D
Odpovedať
nam sa tam tiež velmi pačilo :-) aka romantika!!! ja by som si dala taký miešaný napoj, juuuuj to by bola mňamota :-D žeby to boli zásnuby? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nuz vyzeralo to tak x-)
Odpovedať
tak to muselo byť naozaj krasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo, trosku som podpichovala toho mojho, kedze sa blizi Valentin :-D
Odpovedať
vidíš valentin... myslím,že tvoj niečo pekne vymyslí ;-) ty si taka romanticka dušička, že? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som velmi :-D ale manzo to berie tak v pohode... navyse my sme sa dali na Valentina dokopy, teraz to bude 5 rokov x-) tak som zvedava, co bude ak bude :-D
Odpovedať
no vy mate aj výročie.. tak to istotne niečo skvele vymyslí x-) a ty už máš niečo pre neho vymyslené?
Odpovedať
Profilova fotka
hm, isto ho dostanem na nieco sladke :-p , kupim sampus a jahody a mozno este nieco vtipne a mile do kancla :-D
Odpovedať
tiež je na sladke maškrtky? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
velmi :-D ale asi ako kazdy chlap, ci tvoj nie? mate nejaky plan, co budete robit, alebo Valentina neslavite?
Odpovedať
ten môj je majster na sladke :-D ale bohužial aj ja :-N no miernim to hlavne pred letom :-D :-D my sme sa zatial nedohadovali... ale osobne by som si išla niekam posedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mam nieco podobne v plane...a potom to dorazime doma :-D :-p
Odpovedať
fifi :-D :-D a keby ste to odrazili na 9mesiacov? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nuz :-D zatial nie je v plane :-D ale nebranime sa... ;-) potrebujem dostudovat, potom budem mamickovat x-)
Odpovedať
ahojte babulky..tak moj manzo je uz niekde v ziline :-D a ja cely den okupujem postel..som akasi rozbita
Odpovedať
teda ešte dva roky by ste chceli počkať kym skončíš školu? :-) kolko mate rokov ak sa môžem opýtať?
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, uplne v pohode sa mozes opytat ;-) ja budem mat za mesiac 27 a manzo bude mat 27 v decembri ;-) Ahoj Kati, dnes sme na SVK asi uz pochovali takmer jarne pocasie...uz je kosa 8-( akurat mi volala mama, ze v Terchovej snezi ako v Rusku
Odpovedať
kto sa tu chysta kocikovat :-N :-D no tu ani neviem..sucho je..ale asi aj kosa..a zajtra opat do prace..teda ak sa nepokazi pocasie..ale to by na skole asi neprezili :-D po piatku su totiz trocha zarazeni.. gabi..ja som vcera robila pecene buchty a poslala som ich brachovi..ten si teraz vo velkom pochutnava :-p
Odpovedať
ahoj kati :-) tak si sama,ale s nami nebudeš ;-) juj buchty x-) fifi, ste vekovo ako ja.. i ked ja som mala v dec. 27r. ale stále mám 8-) v terchovej sneží? :-( vonku sa naozaj ochladilo a poriadne prší...
Odpovedať
ako pozeram,tak ja som tu z tych mladsich :-D ale nie o vela |-|
Odpovedať
Profilova fotka
veru snezi =-) a vonku je riadna zima, akurat sme sa na otocku vratili s Fifi domov, vobec sa jej nechce prechadzat, ked je kosa,urobila co mala a sup-sup naspat 8-( brrrrr buchty by som si dala :-p Gabi, ty si v znameni strelca alebo kozoroha? mozno oslavujete naraz s mojim manzom, len ten je o rok od teba mladsi :-)
Odpovedať
ja som bola s malou vonku okolo pol 4tej a fukalo poriadne,našťastie nepršalo... ja som strelec (16.12.) :-)
Odpovedať
ja som vykukla vonku..a tam je mokro :-N ale mam nove nohavice,tak kludne moze byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, moj manzo je 17.12. :-D :-D :-D :-D A sneh este mate Kati?
Odpovedať
fifi, tak raz budeme oslavovať spolu :-D kati a akej farby su new nohavice? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to mozeme :-D
Odpovedať
sneh :-N no to by ste vela chceli..aby sa tu udrzal :-D nohavice su cierne..potrebovala som cosi tmavsie..a hlavne hrubsie,no tu to clovek nezozenie..takze na hrubsie nohavky pridem na svk..lebo tu sa vacsinou kratke suknicky nosia a tak podobne..dost daleko od mojho stylu obliekania..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?