Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
mnamky, ale ved to maš dobrotu :-) (ja som zeleninova)
Odpovedať
Rano som mala syrokrem a chlebik a papriku..no teraz toto a pocitam,ze na vecer dostanem zase mliecne chute a uvarim si rezance s tvarohom..mnam. aa este som zjedla dnes banan. vcera kooopec hrozna a tiez papriku a mrkvu..no take zvlastne zdrave chute mam zatial
Odpovedať
musim si ja davat pozor na vahu, lebo pri Kike to bolo zle:-) len neviem, dokedy mi to vydrzi..idem si este nabrat..je tam karfiol, zelene fazulka, mrkva, janko hrasko..aspon to brucho zalepi nadlho
Odpovedať
ale to znie všetko zdravo dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte vcera som bola zbierat inspiracie popri cviceni vo vode v relax cetntre v H.I. :) moja telesna schranka je ako prejdeta ratrakom. ale vyhlad z bazena na zasnezenu zilinu je coolovy
Odpovedať
len vravim: dokedy mi to vytríme:-) idem ja nateraz-papa
Odpovedať
bell, to je už 2.týžden čo si išla cvičiť, no super, čoskoro budeš ako "ratrakova" lanka :-N :-D (srandujem, ved vieš) bolo to take namahave? no ten vyhlad je super aj ked nesneží,ale verím,že tie vločky davali tomu iný nádych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi namahave ee ale nezvyk ... :) nemam kondicku, ale do leta musim vazit to co ty zhruba
Odpovedať
daš si ešte popri cvičení aj fitnes šalat a budeš aj skôr ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hlavne ked sa to neda cele zjest :) dnes mam na obed tofu na hubach ... a ryzu. mnam. idem sa vyvencit s terry a psy potom a ide robit ten bytik tej kocke.
Odpovedať
krasny program :-) dobru chuť k obedíku a príjemnu prechadzku...
Odpovedať
je tu niekto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no zase len ja a ja :-D :-D
Odpovedať
a co ty dnes--pohodicka v praci?
Odpovedať
nooo až taka nie,ale keby som neutekala sem tak končím s nervami..
Odpovedať
no este to tak..taka mlada :-D
Odpovedať
veď to!!! ale nikto iný na to neberie ohlad!! mlada,rozumna, pekna, plna života a oni takto na mna :-D :-D (zase srandujem)
Odpovedať
co je pravda, to je pravda!
Odpovedať
už nech sa to všetko porieši aby som bola kludna.. a čo mala spinka či už sa hrate?
Odpovedať
este spi..mne je tazko od takeho mnozstva zeleniny..zjedla som asi 350g..fuj
Odpovedať
skus si dať čajík alebo niečo čo ti pretravi.. :-)
Odpovedať
tak som tu aj ja... nevzala som tu robotu.. este zo mna urobili debila... 2dni som tam aj s cestou a uz sa nevieme dohodnut a pan majitel mi pomaly odskriepil aj nos medzi ocami... takto robit nemienim...
Odpovedať
takto to je lepsie..z toho kukaju len problemy
Odpovedať
ahojte :-) Sharin správne... pri takom prístupe by som si to aj ja ešte dosť premyslela :-| ale držím palce, nech ti vyjde ten plán s obchodíkom ;-) Evi tak to ťa úprimne odivujem :-) toľko zeleniny... ja som skôr na ovocie... a vôbec by som ti nepovedala, že budeš mať 30 rokov... tak max. 28 ;-) tak poriadne oslávte (v rámci možností, no asi to veľmi nepreženieš, hm?) Inak dávam teda návrh do pléna ohľadne stretka: ak ostaneme verné nášmu obvyklému štvrtku, môžeme sa stretnúť 19. alebo 26. 2. (predstavte si, že je to štvrtok) :-D Prípadné výhrady adresujte sem alebo do IP... o priebehu budem informovať a konečný výsledok zverejním (pripadám si ako úradná tabuľa) :-N takže sem s vyjadreniami, ok? ;-)
Odpovedať
ahojte..tak uz mame klud od klasickeho skolskeho dna..zajtra pride len zopar ziakov,co si maju spravit nejake veci..ale je to fyzika..takze uplna pohoda..dufam,ze nas tam nenecha trcat do styroch,lebo to mi pokazi cely den.. ale co mi urobilo dobre..bola detska krupica s cokoladou :-) hadam sa cez dalsi tyzden dokopem ku zdravemu stravovaniu..aj ked som dnes bola celkom dobra..ale este rozmyslam nad tym syrom,co mam v chladnicke..ze neskor by celkom bodol..syry mam hrozne rada.. sharin..to co je za sefa..este si ani poriadne nezavrela dvere za sebou a uz na teba takto =-) radsej sa stresuj pri vlastnom podnikani..a toho budes mat aspon nejaku radost a osoh :-) baby..poradte nejake dobre jedlo..chcem spravit nejaky dobry obed/veceru na valentina..len neviem,co by bolo lahke a chutne..a hlavne nieco ine,co som este nerobila..
Odpovedať
Profilova fotka
bam to stretko je nejak vyhranene alebo sa mozu votriet aj cudzie elementy?
Odpovedať
aqua..vsetky ste vitane..budete robit nahradu za mna :-D :-p ale nie..cim viac,tym lepsie..hadam sa vas teraz dostatok stretne..a v maji potom prelomime 10 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko :-D Bam, ak ma dovtedy neporazi, tak beriem oba terminy... zatial ;-)
Odpovedať
pekný dník sa praje :-) a prečo to má byť štvrtok keď sa piatok chodí do práce? :-N
Odpovedať
ahojte..tak konecne sme bez ziakov..a hadam tam nebudem dlho trcat.. gabi..to preto stvrtok,lebo to je den,ktory kazdej vyhovuje ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?