Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
este neviem na ako dlho pridem..mala by som to mat medzi zaverecnymi testami z matiky..dva papiere ma cakaju..takze sa budem musiet aj cosi poucit..ale hadam 5dni sa mi podari..zavisi aj od ceny leteniek.. mala som ist teraz..ale z urcitych dovod nejdem..takze siel on ku zubarke..
Odpovedať
baby a kedy bude to stretko, coo?? ja mam v nedelu 30!!! FUUUHAAA
Odpovedať
to ste sa dnes nepretrhli s pisanim..no aspon som nemala toho moc citat :-D vio..no vsetky starneme :-N na kurze bolo celkom veselo..zdrhla som prva :-D bola som taka sikovna 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, mam absolutne nestihacky,ale neda mi nepopriat dodatocne Gabike vsetko naj k vcerajsim meninam x-) tesim sa na stretko, ak sa nieco planuje, napiste mi do IP ;-) dik... v piatok som slamena vdova, snad sa dostanem za PC vecer :-D Bam na tu salsu s vami skocim rada kedykolvek :-p dnes idem so segrou vyberat svadobne satyyyyyyyy :-D
Odpovedať
ahoj Zuzi..tak uz aj segra bude coskoro v chomute..:-)) dobre ranko
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano evi ty si vodnarka ??´15???
Odpovedať
hej, hej..preco?.-)
Odpovedať
no kocky zacinam pochybovat o rozhodnuti s novou robotou... vcera som do 21.30 riesila tie tabulky, co som prerabala... poslala som to sefovi o 19.00 a este mi volal kdesi pred desiatou ze cosi treba, nato som ho uz slusne poslala kdesi... a este vcera sme sa dohodli, ze tento tyzden si necham tak, ako ho mam zauzivany a ze pridem az vo stvrtok a teraz rano mi vola, ze kde som... navyse som mala byt na pracovnu zmluvu, dohodli sme plat, vcera sme mali spisat tu zmluvu a on sa ma pyta, ci som to myslela v cistom ci v hrubom... ked som povedala ze v cistom, tak az onemel a zacal preratavat kolko ich to bude stat, ze ci nemozem na fakturu... no ja neviem... zmiesane pocity vo mne pracuju... takto si zase na svoju slobodu nedam sahat... a este k tomu za par korun, za ten prvy mesiac akoze skusobnej doby...
Odpovedať
bre ranko babule..tak dnes mame krasne vonku..aj slniecko vykuka..ale ta kosa,co tam je,ta sa neda nepovsimnut :-N vio..jeej..to budete mat pekny vikend..plny oslav :-) sharin..no to je co za chlapika..zrejme ako vacsina..pocuje len to,co chce..a vsetko chape ako chce :-.
Odpovedať
no sharin..nic moc teda sa zda..chces si nicit zdravie? Kati, este neviem kde budeme na tento vikend..mohli by sme aj tu ostat..pit uz nemozem , tak co :-D
Odpovedať
ahojte kočky :-) bam,lea,fifi ďakujem pekne za prianie x-) sharin, nerob záver hned po prvom či druhom dni, začiatky nie su jednoduché ale všetko sa utrasie ;-) uvidíš :-) babule a ved dajte ten termín na stretko? aby sme sa len nerozprávali o tom ale aj konali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo ja mam dva dni po tebe narodky:)) 17 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
heej?? no tak supeeer!!! vitaj kolegyna februarova! a kolko budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
o rok menej 29 :-D
Odpovedať
vio: prave tomu sa chcem vyhnut... uz som takto raz naletela a skoro mi to znicilo zdravie... preto sa bojim akejkolvek novej ponuky, ci to nebude zase len o tom zodrat cloveka za par supiek... ako ono su tam dvaja sefovia... s tymto som castejsie, druhy prisiel vcera a hned mi povedal, co po mne chce, takze to viem... tento prvy nerozumie sam tomu, co od neho chcu ludia, tak to nevie poriadne vysvetlit ani mne a ja uz tym duplom netusim, co urobit, aby to bolo dobre.. a ak mam takto stale pisat a prerabat tabulky, kt. si projektant ci co to je neni schopny urobit a robim vlastne robotu za neho... on dostane krasne hovotu tabulku v exceli a len si da prepocitat a hotovo.. kurnik shopa... to fakt radsej necham tak ako som, mam more volneho casu, peniaze slusne a rozbehnem si pomalicky ten svoj obchodik... a ako som citala, tak aj gabi by bola moja zakaznicka ;-)
Odpovedať
a aky prosim ta obchodik, s cim?
Odpovedať
ako zatial len e-shop... az potom ak sa zadari, tak obchod fyzicky... nechcem zakryknut, lebo uz som mala x napadov a stroskotali (sice nie podnikatelskym napadom ale na financiach, lebo mna furt napadaju take financne narocnejsie podnikania) ale suvisi to s byvanim...
Odpovedať
sharin, pokial máš ten pocit,že chceš ten obchodík tak sa pusti do toho, nevahaj :-)
Odpovedať
take serepeticky do bytu? kamka predava kadeco cez internet..ale ona je v Rakusku a musela si tu pozriadovat aj sklad akoze a tak..mala s tym strasne vela papierovaciek
Odpovedať
vio: no mozem len tolko ze horuco ;-) gabi: uz dlhsie rozmyslam co a ako... a nebavi ma stale robit na zadky druhych a byt zavisla od nich... tuzim si urobit nieco takeho... neocakavam velke zisky, staci mi par korun mesacne nech je z toho... aspon na hypo :-) a papierovacky... u mna no problem, kedze som od fachu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin chod do toho....uz teraz som zvedava a myslim ze ak sa to bude tykat bytu domu...tak mas zakazniciek az az :-)
Odpovedať
sharin, len sa kludne do toho pusti, práca ma vtedy zmysel ked ťa naplna a robí ťa šťastnou ;-) :-)
Odpovedať
dakujem kocky, ste zlate :-) ked sa do toho pustim (uz som dost nalomena) tak budete mat speci ceny ;-)
Odpovedať
no super, tak šup šup do toho nech to stíhame ešte pri zariadovaní :-N :-D :-D
Odpovedať
gabi: stihameeeee :) aj v priebehu zabyvania sa a rozmyslania co kde ako kedy zaco naco :-D
Odpovedať
tak-tak.. no nist kocandy..musim ist..Kika dopocuvala rozpravky a nasleduje dalsi bod programu..Lego Duplo, alebo Clovece..tak pa
Odpovedať
sharin, oki, teším sa :-) evik, utekaj a príjemne hranie, pak prídi ešte :-)
Odpovedať
dala som ju spat..opat raz..uvidime!
Odpovedať
to nejako rýchlo.. ale zase ja neviem aký maju deti harmonogram.. takže som radšej ticho :-N a čo ideš porabať? baby a vy ostatne ste kde?? sa akože tvárite že pracujete či čo? :-)
Odpovedať
no ja sa akoze teraz tvarim, ze som prudko zodpovedna a jem samu zeleninu a ovocie a tak..syríky.. takze na obed mam dusenu zeleninku s masielkom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?