Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
Mame krasny koniec oktobra a z PH III zmyzli stavebne mechanizmy a robosi uz pred tyzdnom. Infrastruktura ostala samozrejme nedokoncena. Nasiel sa tu snad niekto, kto by nezapochyboval o dalsich developerovych sluboch, ze infratruktura a cesty budu do novembra 2011 hotove ???
Odpovedať
ku cti im sluzi, ze tentoraz aspon v zmluvach neslubovali, ze to bude hotove. Bratova svagrina tam napriek nasim skusenostiam chcela kupovat pozemok, ale jej manzel ju s tym poslal kade lahsie, ked im ich pravnik vysvetlil tie zmluvy, ktore od developera dostali. Ziadna garancia, same pokuty a plyn s elektrinou ani len na papieri. Tam to skutocne moze kupovat iba hazarder.
Odpovedať
Dobry den, dna 28.10.11 sa nam v lokalite suche miesto stratila dospela macka Belka. Je siva, tigrovana, velmi placha na cudzich ludi a chyba jej prava predna labka. Napriek tomu vie preliezt plot. Je mozne, ze zasla az na PH II. Za informacie dakujem. dvorecka 0903 969626
Odpovedať
Nam chodi nejaka macka/pes na dvor sa v....t necha na trave h.....o, a podotykam ze mame plot. :-p , byvala som na dedine ale toto co je?Nie len nam ale aj inym ci PHI, PHII.
Odpovedať
Profilova fotka
Mam na predaj jedal.stôl a stac.bicykel, kuknite do mojho albumu
Odpovedať
Profilova fotka
@diana10 dobry den prosim ta macicka nema taky velky hunaty chvost akoby krizena s perszkou?
Odpovedať
@lila77 nie, klasicka, siva, tigrovana, dedinská
Odpovedať
Profilova fotka
ano klasicka tigrovana siva, dedinska len ci k vam neprisla uz davnejsie , taky pekny chvost skoro perzsky mala
Odpovedať
@diana10 - pridaj sem fotku stratenej Belky!
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa stratils siva klasicka tigrovana dedinska s krasnym chvostom ako perzskym pisali sme hladali syn velmi plakal bola taka pekna ze si myslime ze nam ju niekto asi privlastnil ak by ste taku videli len byme boli radi aj ked sme boli prec vzdy nas cakala pisali sme inzeraty hladali ale marne myslime ze ju niekto ma naozaj syn velmi plakal
Odpovedať
Profilova fotka
@hann dobry den prosim nenasli ste ju ked bola mala my sme ju doniesli uz davnejsie syn velmi plakal bola taka siva pruhovana s krasnym chvostom ako perzskym nechceme vam ju vziat mi len ci ste ju tu nenasli na ciernej vode bola taka pekna a syn tak plakal len by sme boli radi keby zila v dobrych rukach len nahodou
Odpovedať
@lila77 Dobrý deň, videli sme ju 22.10. pri jazdiarni koní na Čiernej Vode, hneď pri PH1. bola taká, akú ste popisovali. Keďže sused predtým stretol v Šurskom lese naozajstného diviaka, naľakali sme sa a radšej sme sa pakovali domov. Veľmi držím palce všetkým zvieratkám, aby našli svojich pôvodných majiteľov.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujeme vsetkym, macicka Belka sa uz nasla. Sice vystresovana, ale ziva a zdrava. Vsetci sa velmi tesime. @lila77 - pisala som Ti aj do IP, Belku sme si vzali pred par rokmi z Kramarov prostrednictvom Slobody zvierat a uz vtedy bola dospela a trojnoha, takze zial, ta Vasa to byt nemoze. Viac mas v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ste zlati pojdeme ju hladat bola perzska s chunatym chvostom a hunata syn stratila sa davnejsie my si myslime ze stale zije dakujeme vsetkym pojdeme ju hladat nevie na nu zabudnut prosim volala sa murko syn na nu nevie zabudnut 0917330227
Odpovedať
@lila77 Nejako sa nám tu tie zvieratá pomiešali, ja som si myslela, že hovoríš o tom diviakovi (nejako naňho neviem zabudnúť:) a ty o mačke - no ani naša mačka určite nie je vaša, ale tiež sa nám párkrát stratila. Tak držím palce.
Odpovedať
Neviete niekto o elektrikarovi na PH II ktory by vedel v hodinach pripojit dalsie vedenie do garaze? Staci bez istica pretoze v garazi bude samostatny. diki
Odpovedať
Profilova fotka
Zemina-prosim nechce niekto kvalitnu zeminu sme si dali doviest a nejako nam zostalo zistim cenu
Odpovedať
@lila77 Ahoj, ja by som potreboval asi 1/4 tatrovky mozno aj menej. Das mi prosim na teba kontakt do IP? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som do IP dakujem
Odpovedať
Ahojte, kto stavia plot z tvarnic INVEST Casser ozvite sa. po stavbe plotu mi zostali INVEST Casser seda (prirodna) trojstranne stiepane cca 18ks + 2ks stiepane zakrytove dosky dlhe. http://www.dlazby-in.sk/casser.php Po stavbe garaze mi zostali este Prescot stropne betonove vlozky vyska 16 cm cca 10ks. Ak by niekto potreboval ozvite sa prosim rad sa toho zbavim. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prosim neviete poradit niekoho kto zapoji kupene kachle? si to ma byt kominar? dakujem za akekolvek rady
Odpovedať
Profilova fotka
V mene malych aj velkych sa chcem podakovat organizatorom za vydareny lampionovy sprievod.
Odpovedať
Profilova fotka
Viete niekto nieco o tomto? U nas na PH1 to bolo pocut. http://krimi.cas.sk/clanok/210307/exp...
Odpovedať
Mam dobry spanok :-) nic som nepocul. Ale ak sa to potvrdi, tak je to brutus. Este tu chybaju horiace auta a mozeme organizovat domobranu, alebo aspon kamerovy system na uliciach.
Odpovedať
Zostalo nam cca 9m² zamkovej dlazby tvaru"H". Kto ma zaujem, nech sa ohlasi na 0904 622 720, alebo na IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj nám zostalo cca 3 m² zamkovej dlažby Haka, kto ma zaujem nech sa ohlasi cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja sa chcem sa spytat ci tu je niekto kto sa sudi este so SM ? Ci to ma este vyznam? :-(
Odpovedať
@kate2 ano je :-) vzdy to ma zmysel. Uz len z principu. Zalobu mozes podat nie len na spolocnost, ale aj na konatela.
Odpovedať
ľudia nemáte niekto náhodou mobil na M. Liszkaya? vďaka vopred.
Odpovedať
@kate2 ano ja sa súdim, v pondelok mám ďalšie pojednávanie, V žiadnom prípade to nevzdávajte!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?