Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
1
144
145
@foxx_mulder Co sa Ti na sefaa nepaci, ved ma pravdu! Skus citat jej pripevky pokojne a bez emocii, pise rozumne a pravdivo. Zial, situacia je zlym pristupom starostu zla, problemy boli len tlacene dopredu. A to su fakty, ci sa Ti to paci, alebo nie! A starosta este pokial viem de iure neodstupil, takze modlime sa, aby tak urobil, lebo zatial sa odstupenim len vyhrazal. A problemy obce uz naozaj treba zacat riesit, ved 3 roky sa tu len nariekalo a okrem personalnych cistiek a navysenia stavu Obecneho uradu sa nejako vela nekonalo... Alebo ma presvedcis argumentami o opaku?
Odpovedať
Profilova fotka
@atka2 aj seeefa, ja nepotrebujem argumentovat ani nic dokazovat. A cital som bez emocii, Vedel som kam som sa nastahoval, aj to, ze vznika obrovsky problem s infrastrukturou, aj to ze CV bude jedna obrovska aglomeracia, ale je mi tu dobre aj mojej rodine. A pozdravujem vas.
Odpovedať
@foxx_mulder no vidis tak ked si sa tam nastahoval a vsteko toto si vedel, tak potom sa nemozes cudovat ze aj iní tam idu aj ked vedia ze nie vsteko bude dokonale :) a prajem Vam aj celej rodine spokojne byxvanie aj nadalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@biancaadamko ale ved ja nenadavam na nic, ja sama tvrdim ze nemaju co nadavatti co tam ziju, ked si tak zastavaju starostu, a sklamem ta to nieje iba o daniach, ktoré ma obec z Tp obcanov... to cele je menežment, ktorý zial nefunguje...ja na nic nenadavam, ja len tvrdim, ze tieto sluzby vyuzivat na cv nebudem ( aj keby osm chcela nemam kde) lebo v ba mam vsteko co potrebujem a v takej miere ake treba... a som ta posledna co bude nadavat na cestu, zapchy a podobne, lebo si nemyslim ze tam je nieco katastrofalne, zijem v ba cely svoj zivot, takze viem porovnat co je a co nieje zle..vyjadrila osm sa iba ze nebudem navstevovat tesko, to je taky problem? v tesku by osm nekupila nai zradlo psoci a nejde o to ci je postavene na cv alebo na kolibe..na nic ja nenadavam, ale vobec... len sa cudujem, preco sa ludia tak zastavaju cloveka, koli ktoremu to nemaju ti, co to tam mat chcu... ja po skolke na cv netuzim, ani po skole, ani po nicom..ja len enchapem, preco na to nadavju ostatní, no a developer je jasne ze to sam od seba nepostavi.. myslis si ze v inych miestach to robia z dobrej vole ? maju to predsa pripomienkovane k stavenbemu povoleniu a kolaudacii... to je hadam logicke nie :) ale na to treba vediet s developermi komunikovat a obchodovat, a hlavne ich pustat do obce, aby ste tam nieoc mali...koli mne tam nemusi byt nic, a to ze vela ludi nema TP , a nechce si ho dat...treba porozmyslat nad tym preco, je to jedna z mala obci, kde je taky strasny pocet neTP...resp. s TP inde kao tam... ale preco ?:) lebo sa to neoplati al udia to velmi rychlo pochopili... aj vela ludi kt.si tam TP dali, si ho caosm odhlasili, lebo obec, ako taka nevie zabezpecit zakladne veci, ktoré inak voebc nesuvisia s prijmom z dani, ale to by ste museli vidiet aj vsetko okolo a omnoho hlbsie... jednoduchsie je povedat obcanovi ze nemame, nedame, lebo nemate TP... v skutocnosti si niekto dobre sucha rukami, ako to na svtekych funguje ..takze ja nenadavam vobec na nic, iba na starostu, kt.sa o nic nestaral doteraz...a snazim sa vysvetlit svoj nazor o tom, ze pokial sa budu ludia brnait jedinemu elementu, kt.pre nich nieco urobi su developeri, vedenie samotne to uz moze iba vyuzit a vykorigovat v prospech seba, alebo obcanov... len tieto dve moznosti su... dobri, alebo zlí develperi...resp.dobre alebo zle vedenie riesiace tieto veci...ale to je moj nazor...
Odpovedať
@biancaadamko ide skor o to ze ludia su tiez nainfikovani a posadnuti tým, ze ludia uz nemaju stavat na cv a nemaju uz novi prichadzat lbo tam nieje vybavenost... ale to ze vybavenost mohli mat storkat lepsiu uz nevidia, lebo im nikto pohlad na tuto stranu problematiky neukazuje...takze to ze nemate obchody, skoly a skolky treba davat za vinu niekomu inemu, a hlavne sa trea modlit ze to, aby do obce prisiel clovek, ktory aj nieco napravy a nebud elen 3 roky frflat tak, ako vsteci obyvatelia...frflanie v chg a cv je jedina vec, ktorá tam obcanom ostava...a co ihc spaja.. ale treba vitat riesenia, nie vydzvihovat problemy...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@biancaadamko ved ok, ty nie, ved s tebou som to ani nerozoberala, len som ti vysvetlovala co tym myslim, lebo s ati zdalo ze na nieco ja nadavam :) a neviem aka cast je CV2, nejaka nová ?dobre susedske vztahy su fajn, a aj nas bude spajat hlavne ta spolupatricnost ...raz..:)pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Zdravim vcerajsich ucastnikov 3-tieho rocnika akcie "Lampiony 2013"! Dakujem Vam ze ste si nasli cas! Tym, na ktorych uz mam kontakt zaslem link na fotografie zo vcera priamo. Ostatni mi dajte e-mail kontakt na Vas cez "IP" - internu postu.
Odpovedať
Krásny nový rok susedia Prajem veľa zdravia, veľa krásnych susedských stretnutí a všetko dobré.
Odpovedať
Dobrý večer, mám maličký problém s kotlom- pri jeho veľkom výkone stále cykluje (wiessmann). Ako máte nastavené parametre? Nie že by nebolo teplo, ale je to špatne navrhnuté - vyžarovací výkon radiátorov do 10 kW (nemám podlahovku), výkon kotla 19 kW!!! Rozmýšlali ste niekto o nejakej optimalizácii? Nepridávali, nemenili Ste radiátory, aby sme aspoň dosiahli aké také nizkoteplotné vykurovanie? Viem, že sa nevylúči cyklovanie, ale aspoň bude trocha pracovať v kondenzačnom režime.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý večer susedia, verím, že každý si nájdeme pozitívne slovko, úsmev a pochopenie medzi sebou. Tak ako sa budem správať pekne ja, verím, že okolie mi to bude pomaly len v dobrom vracať. Krásny večer Ivan
Odpovedať
Dobrý večer, ako to máte s tým vykurovaním. Nezvyšovali Ste niekto počet radiátorov, aby sa znížila vstupná teplota do kotla a ten pracoval v kondenzačnom režime? Ivan
Odpovedať
Dobry vecer, neztratil se nekomu asi tak pulrocni kocourek? Pristal nam dnes odpoledne na terase a zjevne to neni venkovni typ ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte. Precital som si vsetkych 145 stran ohladne radosti a starosti byvania v lokalite Panonsky Haj 2 na Ciernej vode a nakolko sa spolocne s priatelkou rozhodujeme o zmene byvania z bratislavskeho bytu niekam do domu pobliz (co najblzisie :) ) k Bratislave, uvazujeme zatial prioritne nad touto lokalitou. Co mas vsak ale odradza a na co sa chcem opytat je problem s kolaudaciou verejnych inzinierskych sieti. Nastal nejaky progres v tomto smere? Ci obec stale ich neprebarala pod svoju spravu? Prosim ak mate nejake info / update, budem vdacny za kazdu radu. Dakujem a prajem pekny jesenny den
Odpovedať
tak volal som dnes s jednou pani na obecnom urade Chorvatsky Grob, oddelenie stavebneho uradu a pani mi vravela ze vsetky siete su skolaoudovane a su v sprave obce / inej spolocnosti ale ze ucelove komunikacie, teda cesty su v spoluvastnickom podiely vsetkych vlastnikov nehnutelnosti cca 200 ludi. na otazku ako prebieha napriklad odhrnanie snehu v zime, kedze obec nie je spravcom (vlastnikom cesty) mi pani vravela ze obec to robi z dobrej vole, kedze jej to zo zakona nevyplyva... je to tak? viem mi to niekto z vas prosim potvrdit. Dakujem a pekny predvikendovy zvysok dna :)
Odpovedať
http://www.chorvatskygrob.sk/zabezpec... Opäť voda... Tá "naša" zastupujúca starostka si naozaj myslí, že môže napísať akúkoľvek blbosť, ako napríklad článok v priloženom linku, a ľudia jej to zožerú?! 1. Vyčísli náklady na prevádzkovanie VVaVK a narieka, že na to nemá peniaze. Zabudla však vyčísliť, že za vodné a stočné aj do kasy plynú peniaze. Snáď nám nechce nahovoriť, že Agilita prevádzkuje VVaVK za svoje zdroje a dopláca na nás pre naše pekné oči!!!! 2. Vraj obec nemá odborného zástupcu. Veď kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod. Ale tie dôvody pani zastupujúcej starostky! Hodné tak piataka základnej školy. Čo však tak dať inzerát, keď sa už ináč nedá? Ale radšej pani zastupujúca starostka inzerciou hľadá asistentku starostu. Že by hľadala asistentku svojmu nástupcovi? Alebo si je taká istá svojím zvolením? 3. Právne povedomie nášho úradu - naozaj stojí za zamyslenie. To keď niekto napadne na súde neplatnosť výpovede, ruší sa výpoveď ako taká?! Prinajmenšom čudné. Alebo že by sa zmenili zákony?! Pani zastupujúca starostka je možno naozaj vynikajúca jadrová fyzička, ale to je asi všetko. Snáď by sa teda mala venovať tomu, čo vie, lebo na našom Obecnom úrade už naozaj narobila dosť lapsusov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, zvazujeme kupu domu v lokalite Cierna voda. Precital som tu toho vela a bojim sa hlavne toho porblemu s neodtekajucou vodou. Mozete mi prosim povedat, ci v lokalite vyznacenej na obrazku je nejaky problem s neodtekanim a zaplavovanim? Dakujem. Juraj
Odpovedať
1
144
145
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?