Menu Forum

Čierna Voda - Panónsky háj I a II

13. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
natalka01
Registrovala sa 25. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
natalka01
Registrovala sa 25. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Senec.
 jedna vec sa my nepáči na PH2 nesvietia svetlá emoticon inak žiadne vážne problémy emoticon emoticon emoticon emoticon
25. aug 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalka01
fotoportrét
fotoportrét
natalka01
 až na tie svetlá fajn emoticon
25. aug 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
box
Registroval sa 25. februára 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 331 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
box
 ...tak to prasa je sila emoticon)) Možno starosta ho pripravuje na Dni obce....
25. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tony23
Registroval sa 6. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 24 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
tony23
 moze mi prosim niekto poradit ohladom postupu prihlasenia garaze na danovom (priznanie dane z hehnutelnosti). Garaz ma plochu 21m2 a nie je pevne spojena s pozemkom - kupil som celobetonovu. Stacilo doniest Zmluvu o dielo, ako doklad kde su rozmery, alebo bolo treba garaz geometricky zamerat, poziadat o zapis do katastra a dan dolozit vypisom z katastra? Dakujem.
25. aug 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
Registrovala sa 24. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 124 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
art
 @marek148
....potvrdzujem to, co Ti radi busher....inak povedane- utekaj prec od toho! zabudni, ze si niekedy nieco o PH1, PH2, teraz PH3 pocul- cital !!! Alebo lepsie -CITAJ !!! A ber to vazne. Ak chces este kludne spavat.
25. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ixy
Registroval sa 25. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
ixy
 Susedia z PH I neviete mi náhodou povedať, že aký druh fasádnej farby bol u nás použitý? (akrylátová resp. silikátová farba). Prípadne konkrétny typ a výrobcu nemá niekto poznačený?? Za radu vopred ďakujem.
29. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lcicmanec
Registroval sa 30. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lcicmanec
Registroval sa 30. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Bratislava.
 Pri zapájaní internetu a Mágia na Čiernej vode treba mať zapojené ešte zásuvky v dome čo nebolo asi ani v jednom.Firma čo to robila to odflákla,takže bolo ešte treba volať montérov čo to zapojili a pomerali.Ak bude niekto potrebovať mne aj susedom to zapájal p.Vašš tel.0903 122 903.Viem že zapájal asi polovicu domov a nebol problém.Ak prídu technici z T-comu a nemáte to,tak sa otočia a odídu.Tento pán zapája aj telefonne a počítačové zásuvky.
30. aug 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
havran77
Registroval sa 27. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 32 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
havran77
Registroval sa 27. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 32 príspevkov.
 Technikov z t-comu netreba pustit prec .... ich v podstate nemusi zaujimat ze zasuvky v dome nie su zapojene emoticon nakolko to uz nie je ich starost. Cisto teoreticky ani nie su nutne (na internet) nakolko davaji wifi router. Treba ich len k TV. a k tomu ako to spravili elektrikari ... no comment ... oni pekne zapucovali zasuvky ale kable uz nezapojili .. . Nastastie ale zasuvky su legrand takze zapjit ich nie je ziaden problem.
1. sep 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
u2
Registroval sa 25. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
u2
 Dobrý deň budúci susedia, chceme sa s Vami poradiť vo veci kolaudácie stavby v lokalite PH2. Na návšteve stavebného úradu v Ch.G. som dostal informáciu, že našu stavbu neskolaudujú pre nedoriešené inžinierske siete (voda, kanalizácia, cesty) v lokalite. Máte skúsenosti a viete nám poradiť?
Ak ste sa o kolaudáciu neúspešne pokúšali alebo to máme teraz niekedy pred sebou, prosím pošlite mi kontakt na seba. Asi by bolo dobre, ak by sme dali hlavy dokopy. Nemali by sme sa mlčky prizerať na hru "obecný úrad vs. developer" a byť v roli rukojemníkov. Ďakujem.
2. sep 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
box
fotoportrét
fotoportrét
box
 ...myslím, že ide o hru majitel vs. developer. Čo s tým má obecný úrad?
2. sep 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
box
fotoportrét
fotoportrét
box
 pre doplnenie...
http://ciernavoda.info/list-starostovi/privod-vody-a-odvod-splaskov-musia-obyvatelia-ph2-riesit-s-firmu-suche-miesto-sro
2. sep 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
u2
fotoportrét
fotoportrét
u2
 to @box: Čo s tým má stavebný úrad? Asi toľko, že obecný úrad, resp. stavebný úrad vydal stavebné povolenie. Nadobudnutím právoplatnosti stavebného povolenia stavba začína a končí kolaudáciou. Ale o stave a vlastníctve inžinierskych sietí obec vedela už pred tým, veď vydávala hromadné stavebné povolenie na lokalitu. To znamená, že sme boli zavedení - kúpili sme síce stavebný pozemok, ktorý ale neplní svoj účel, pretože stavbu nie je možné skolaudovať a tým užívať. Navyše za stavebný pozemok platíme nekresťansky vysoké dane, ktoré ktovie kam idú, keď ako uvádza pán starosta, na starostlivosť o naše siete prispieva obec.
2. sep 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evu_lienka
Registrovala sa 17. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
evu_lienka
Registrovala sa 17. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Senec.
 @box ..... len pre vysvetlenie, nie každý, (našťastie) kto má postavený dom na PH 2 realizoval stavbu s "developerom". Takže nie vždy ide o vzťah developer vs. majiteľ.
2. sep 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoover
Registroval sa 14. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 87 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
hoover
Registroval sa 14. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 87 príspevkov a 1 album.
 @ixy fi. Sanco Olomouc:

tehlova CM 229
- Viscocryl Tonachino 1,5 mm NT - stierka
- Viscocryl P-NT Vieroquartz - penetracia

biela - zaklad pre miesanie fariebnych odtienov
- Viscocryl Tonachino 1,5 mm BC - stierka
- Viscocryl P-BC Vieroquartz - penetracia
3. sep 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hann
Registrovala sa 4. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 52 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
hann
Registrovala sa 4. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 52 príspevkov.
 @evu_lienka Mám obavy, že aj my, ktorí sme mali to šťastie a nestaval nám dom developer, sme do toho zatiahnutí - od developera sme totiž kúpili pozemok aj so sieťami a tie sú teraz zrejme predmetom naťahovačiek
4. sep 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ixy
fotoportrét
fotoportrét
ixy
 @hoover dakujem za infoemoticon
5. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
fotoportrét
fotoportrét
art
 @lcicmanec
vyuzili sme sluzby pana, ktoreho si "nam" doporucil. Potvrdzujem uz napisane. Velmi cestny, spolahlivy, presny, pedantny....
6. sep 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marosh78
Registroval sa 7. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
marosh78
 @u2 Snazim sa skolaudovat (a teda konecne docerpat uver v banke, splatit dlh kamaratom, konecne ziskat smetiak, mat trvaly pobyt v dome,neplatit dan za stavebny pozemok,..) ale, nove vedenie v CHG poupratovalo na stavebnom urade (za to im posielam pochvalu). Lenze ako vzdy, doplati na to niekto iny, teda ja. Aj ked susedia su davno skolaudovani, len krutia hlavou ked im rozpravam ake papiere odo mna chce stavebny urad. Dokonca mi na urade tvrdili, ze nie je skolaudovana cesta, kanalizacia a vodovod. ale od developera mam rozhodnutia, uz uz ich tam pojdem zaniest, to sa budu divit. A ze nemam zmluvu o dodavke vody a odvodu splaškov? Nikto ju nema, ale ja ju musim mat. heh, zase raz som to vyhral. Podla developera, oni nemozu vykonavat cinnost "dodavka vody" a vodovod spravuju lebo obec ho nechce (vraj lebo si tam nedavate trvaly pobyt a obec nema vase podielove dane).Takze nemam s kym uzavriet zmluvu, ak to nepojde inak, uzavriem ju sam so sebou, zmluva jak zmluva emoticon emoticon . Detto kanalizacia. A pikoshka na zaver : mam podat ziadost za 15eur na policiu v SC aby sa mi vyjadrili, ci policia suhlasi s povolenim na vjazd z hlavnej cesty. Susedia, dajte mi kopiu, ak ju mate (haha nemate). Podla developera to ma obec k dispozicii. ale ja som to zase raz "vyhral". No, podla pani z uradu "keby niekto chcel napadnut predosle kolaudacie na PH2, tak by okamzite uspel a to by bola vojna svetov".
7. sep 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaj
14
Registrovala sa 29. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 188 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
luciaj
14
Registrovala sa 29. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 188 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 @marosh78 ty máš kolaudacne rozhodnutia na cestu a vodovod?
Ináč mi vôbec nie je jasne, Prečo obec nechce prevziať vodovod a cesta je pre mna tiež otázna, ked v zime na cestách v pH 2 robili údržbu, alebo nie?
7. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marosh78
fotoportrét
fotoportrét
marosh78
 @luciaj mam kolaudacne rozhdodnutie na vodovod/kanalizaciu
mam povolenie na predcasne pozivanie cesty, kde sa pise, ze po vykonanom kolaudacnom konani sa povoluje predcasne uzivanie, ale zaroven sa definuju aj nasledne podmienky: do 15 dni od odovzdania stavby (asi developer-> obec) sa poda navrh na kolaudacne rozhodnutie (trocha zamotane emoticon ) + predlozit kolaudacne rozhodnutia na VN,NN a verejne osvetlenie. ja si myslim, ze ak cesta a chodniky niesu odovzdane, tak nieje na ne ani kolaudacne rozhodnutie. ak nieje kolaudacne rozhodnutie, nieje povolenie od policie na vjazd.ach jo.
8. sep 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
box
fotoportrét
fotoportrét
box
 ...tie veci čo pýta stavebný úrad sú v rámci zákona, to že na to kašlali predtým, tak to je niečo iné....a hlavne preto Chorv. Grob resp. Čierna Voda vyzerá tak ako vyzerá (služby, oddychové zóny, cesty, chodníky.....)
8. sep 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka10
9
Registrovala sa 8. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 124 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
macka10
9
Registrovala sa 8. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 124 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov.
 @box ja teda neviem, ale mam pocit, ze cinnost noveho starostu sa zameriava viac na komplikovanie zivota obcanom a nie developerom. Tym, ze si od nas budu pytat 1500 papierov sa nevybuduju ani oddychove zony, ani chodniky atd. Mne sa to zda cele nejake divne!
8. sep 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atka2
Registrovala sa 24. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 255 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
atka2
 @macka10 Zial, fakty nepustia a musim s Tebou plne suhlasit!
8. sep 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bets
1
Registrovala sa 22. júna 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 194 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bets
1
Registrovala sa 22. júna 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 194 príspevkov. Má 2 priateľov.
 mili susedia, majitelia psov... ak chodite vencit psov cez hviezdoslavovu, na nezastavane pole, prosim nedovolte spinit psom na sukromnych zastavanych pozemkoch (priamo pred domami ludi) a ceste. viem, ze viaceri aj z tejto lokality (ph) tadialto chodite. situacia zacina byt viac ako neunosna. asi si neuvedomujete, ze v tejto lokalite (spis.ul.) maju svoje pozemky aj zastupcovia obce a budem apelovat, aby sa to riesilo, vsak kazde euro do obecneho rozpoctu sa hodi..
nechapem, ako dovolite spinit psovi pred niekoho domom, ked oproti (len cez uzku cestu) je nezastavane pole.
9. sep 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atka2
fotoportrét
fotoportrét
atka2
 @bets Bets - na uvod - mame maleho psika, a exkrementy po nom poctivo aj s manzelom zbierame a okolo "Tvojej" ulice nechodime ani nahodou, takze sa ma Tvoje riadky bytostne netykaju. Neda mi vsak neodpovedat. Z Tvojich riadkov je jasne, ze psa nemas, inak by si nenapisala taku hlupost, ze ako mozu dovolit majitelia spinit psovi pred niekoho domom alebo na ceste. Nemy tvor nepozna zakony ani pravidla slusneho spravania, ani nerozlisuje vlastnictvo, vyspini sa tam, kde to na neho pride - a kedze zial, nie nasou vinou travnate verejne plochy nie su - ak by boli, ziadneho psa by nenapadlo vyspinit sa na ceste - no tak to proste spravi tam, kde sa da! Apeluj vsak na majitelov, aby po svojom psovi upratali, lebo to by slusny clovek spravit mal. A nehnevaj sa - vyhrazat sa tym, ze na "Vasej" ulici maju svoje pozemky aj zastupcovia obce a budes im de facto "zalovat" - je UBOHE!!!! A prospos - k tym zastupcom obce - na nas projekt PH2 nainstalovali na najfrekventovanejsej krizovatke kos na psie exkrementy a na vedlajsom projekte rovno na kruhovom objazde - myslis si, ze je to spravne miesto, aby som tam pobiehala so psom?! Takze dakedy treba pocuvat aj hlas ludu...
Opat zdoraznujem:
- sama neznasam, ked si najdem po cudzom velkom psovi (a§e aj malom) kopu na mojom pozemku,
- po nasom 6 kg psovi tie mini hovienka aj tak zbieram.
9. sep 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tu154
Registroval sa 27. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 73 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
tu154
Registroval sa 27. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 73 príspevkov.
 to atka2: kto nemá psa, ako keby nebol... na príspevku od bets nevidím nič úbohé.
9. sep 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bets
1
fotoportrét
fotoportrét
bets
1
 @atka2 apelujem na majitelov, nie na psov. nevyhrazam sa, ale apelujem a slusne prosim, aby som na mojom pozemku nemala pravidelne 5-6 exkrementov. ak touto lokalitou nechodis, potom sa ta tento prispevok netyka. jasne som to definovala.
a ked to inak nepojde a moje deti budu na MOJOM pozemku behat po tolkych exkrementoch, tak zacnem zalovat -ADRESNE... a nehanbim sa za to, pretoze si chcem chranit svoj majetok a svoje deti.
psy ako taki mi nevadia, ani to ze tadial prechadzaju, ani ze sa tam vencia, VADIA mi exkrementy na MOJOM, nie obecnom/ developerskom pozemku. aj tu cestu ako tak prezijem, ale vadi mi to na mojom pozemku.
9. sep 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atka2
fotoportrét
fotoportrét
atka2
 @tu154: ubohe mi pride ohananie sa vplyvnymi ludmi - ved som to jasne napisala, ale ak sa Ti to zda ok, je to Tvoj nazor. Ja som si len dovolila prezentovat ten moj.
A este - moj pozemok mam pravo si oplotit, a pokial ho oploteny nemam - nuz , ak sa mi tam zatula len dieta ci pes, celkom sa tesim. Mne totiz obcas behaju po pozemku cigani (a viem, ze aj inym, ktori pozemok oploteny nemaju) a mam strielat? Strazca zakona povie, ze si mam pozemok oplotit. Takze aj to je pohlad. Ale opat zdoraznujem, pozbierat po svojom psovi exkrementy by mala byt zakladna ludska slusnost, a je jedno, ci na verejnom priestranstve, betsinom pozemku alebo na mojom pozemku.
9. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tony23
fotoportrét
fotoportrét
tony23
 moze mi prosim niekto poslat do IP kontakt a doporucit firmu na vyvoz vykopovej hliny a dovoz ornice? Chcel by som nechat odstranit a odviest nejakych 30cm a naviest na pozemok nieco pouzitelne na sadenie. Dakujem
11. sep 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lcicmanec
fotoportrét
fotoportrét
lcicmanec
 Chcem len doporučiť že p.Vašš robí okolo slaboprúdu aj elektriky.Robil počítačové zásuvky na Panónsky háj 1,2 a robí aj menšie opravy okolo elektriky a zásuvky na Magio.Viem,že robí počítačové rozvody a ich opravy.Kontakt na jeho tel.0903122903.
12. sep 2011 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš