Menu Forum

Čierna Voda - Panónsky háj I a II

13. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nevada
Registrovala sa 14. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
nevada
Registrovala sa 14. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Ahojte,ako čitam tak začina mať pocit,že staré vedenie obce bolo ustretovejšie.Ako sa majú obyvatelia prihlásiť na trvalé bydlisko ,ked nám to obec neumožňuje.Ja mám pocit,že za chvílu bude na obecnom úrade toľko zamestnancov ako u nás na magistrate v Bratislave.Obec sa vôbec nezmenila len neustále čítam o rôznych akciách obce. Prečo sa nerieší doprava ráno je to neunosné to asi zamestnanci obecného úradu neriešia lebo oni nedochádzajú do BA na pracovisko. Vedenie obce by mohlo obyvateľom dať na známosť ,čo počas ich pôsobenia urobili,myslím ,že by to viacerých zaujímalo.
14. sep 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tu154
Registroval sa 27. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 73 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
tu154
Registroval sa 27. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 73 príspevkov.
 @nevada: predchádzajúce vedenie bolo naozaj ústretovejšie, nie však k svojim občanom ale k developerom. a preto to tu takto vyzerá. pozri na obecnú stránku alebo ciernavoda.info, kde nájdeš podrobné informácie o tom, čo nové vedenie urobilo a aké má ďalšie zámery. v porovnaní s predchádzjúcim vedením je to sto a jedno. to predchádzajúce vedenie sa ani neúnuvalo informovať, veď ani nemalo o čom...
14. sep 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
Registrovala sa 24. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 124 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
art
 Moze nam niekto poradit, kto by nam mohol posunut a narovnat plynovu skrinku, aby bola na hranici nasho pozemku sucastou oplotenia?
15. sep 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evu_lienka
Registrovala sa 17. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
evu_lienka
Registrovala sa 17. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Senec.
 @nevada Občania ani nemajú záujem sa prihlásiť na trvalý pobyt, veď prečo aj, keď kapacita škôlky siaha asi tak na počet detí jednej lokality a nie celej ČV. Nevraviac o tom, že asi sotva by sme pri dopravnej situácii z BA stihli dieťa z MŠ vyzdvihnúť. Mňa osobne by veľmi zaujímala výstavba základnej školy. Neviem si predstavaiť ako budem robiť niekoľko rokov svojmu dieťatu taxikára.... nie žeby som nechcela, ale predsalen, je to stres hlavne pre dieťa sedieť každý deň v aute 1,5 hod. Nemajú sa deti radšej ten čas hrať niekde na ihrisku s kamarátmi?
15. sep 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
Registroval sa 14. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 109 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
Registroval sa 14. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 109 príspevkov a 1 album.
 art: skus zavolat bytservis p. Pilip ct 0905553176
24. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
fotoportrét
fotoportrét
art
 @martins
vdaka, Bytservis nam to uz urobil, teraz je to OK.
24. sep 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alen10
Registrovala sa 17. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 96 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
alen10
Registrovala sa 17. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 96 príspevkov.
 Zdravim vas susedia. Nemate niekto zvysnu zeminu, tak za 3 furiky? Zostal nam na kraji pozemku taky jarok, ktory by sme radi vyplnili -zarovnali. Moze byt aj povodna, co tu na PH2 uz bola. Dakujem.
30. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
onim
Registroval sa 20. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 17 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
onim
Registroval sa 20. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 17 príspevkov.
 Zdravim Vas susedia, vie prosim Vas niekto identifikovat o co ide v prispevku v KRIMI novinach na JOJke z 30.9. cca zaciatok reportaze 14:58: Riesi sa tam majetok FNM a ako zabery su nasnimane domy v PH I. Neviem ci ide len o pouzitie ilustrakov alebo s tym mame nieco docinenia. emoticon(((Dakujem.
http://krimi.joj.sk/krimi-archiv/2011-09-30-krimi.html
2. okt 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
staronova
Registrovala sa 19. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 956 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
staronova
Registrovala sa 19. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 954 príspevkov. Má 1 priateľa.
 nepotrebuje niekto pomoc v domácnosti? Upratať,požehliť,pomoc v záhrade príp.aj postrážiť alebo vyzdvihnúť dieťa zo školy, škôlky?
3. okt 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pokojvdusi
Registroval sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
pokojvdusi
Registroval sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
 @staronova Dobrý deň. Možno by som mal záujem o pomoc v domácnosti. Upratať, požehliť. Napíšte prosím niečo o sebe. Nevediem si do domu cudzích ľudíemoticon Bývam na PH2.
3. okt 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suseda22
Registrovala sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
suseda22
Registrovala sa 3. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
 dobry vecer, nestratil sa nahodou niekomu maly biely chlpaty psik? pobehuje nam tu uz nejaku chvilu pred domom na PH2, obojok ma, ale znamku nie...
3. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atka2
Registrovala sa 24. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 255 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
atka2
 @suseda22 co je so psikom? Az teraz som uvidela Tvoj prispevok - bude to asi jednych zo Sucheho miesta. Uz raz po PH2 pobehoval, nemohla som ani vyvencit nasu fenku a tlacil sa k nam do domu a ked som ho nepustila, nariekal u nas pred dverami. Bol strasne spinavy a zanedbany, tak sme mysleli, ze je vonku uz dlhsie. Dali sme mu najest a potopm som vybavila, ze ho vezme jedno spriaznene OZ v Petrzalke - tak som ho tam odviezla, poskytla som OZ prispevok 20 EUR, tam ho ostrihali (mal dredy a zapal koze), vycistili (mal aj strasne spinave a zapalene usi) a potom mi prisla vynadat pani, ze to je ich pes a ze utiekol, a vraj no a co! Este som mala aj neprijemnosti. Tym nechcem povedat, ze clovek si nema vsimat opusteneho psa, VZDY treba zakrocit a riesit to, len tento psik by mohol byt ten zo SM a ak by som ho videla, spoznala by som ho...
6. okt 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
Registrovala sa 21. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 109 príspevkov. Osnice, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
Registrovala sa 21. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 109 príspevkov. Osnice, Česká republika.
 Mala otazka pro vsechny - uz s nekym z vas po nahlaseni stavu vodomeru k 31. 7. 2011 uzavrel obecny urad smlouvu na vodne a stocne?
6. okt 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mendosino
Registroval sa 21. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 61 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
mendosino
Registroval sa 21. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 61 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
 @beerucha od odcitania vodomeru ticho..
10. okt 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
 @mendosino Pocitam, ze u vsech... Ptala jsem se proto, ze uz te situaci kolem vody a kanalizace nejak prestavam definitivne rozumnet... Po dvou tydnech opetovnych problemu s kanalizaci jsem minuly tyden zavolala na Obecny urad, ze by bylo potreba s tim zase neco udelat, a pan mi trosku vyrazil dech, kdyz mi oznamil, ze ale obec s nasi kanalizaci nema nic spolecneho, ze oni to pod spravou nemaji. Dozvedela jsem se, ze to ma na starosti nejaky Hydrotech a ze si to mam vyridit s nimi. Zadny kontakt, zadne telefonni cislo, nic. Hledej smudlo. Super. Tak jsem si vyhledala Hydrotech, zavolala tam, problem jim vysvetlila, slibili, ze co nejdriv dorazi, a druhy den uz byla kanalizace zase OK. Takze Hydrotech fajn. Akorat ale nejak nechapu, proc nam chodily dlouhosahle dopisy od starostu, jak prebiraji od 1. 8. 2011 vodovod a kanalizaci na nasi lokalite atd... A od puvodniho radostneho zameru, ze podepisu s obci smlouvu na vodne a stocne co nejdrive, jak to jen bude mozne, jsem zase radostne ustoupila, protoze nevim, proc bych mela podepisovat s nekym smlouvu na neco, o co se ani nestara a kdyz je nejaky problem, musim si ho resit sama s nejakou dodavatelskou firmou. Ktere to mimochodem plati kdo? Protoze ja urcite ne...
10. okt 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atka2
fotoportrét
fotoportrét
atka2
 No ... z blata do kaluze! A obcan, staraj sa, ako vies!
10. okt 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mel_blanc
Registroval sa 7. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 48 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
mel_blanc
Registroval sa 7. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 48 príspevkov.
 a co ste robili s fakturou od SM za vodu? Platili ste niekto?
10. okt 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pz
Registroval sa 10. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
pz
Registroval sa 10. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
 @alen10 ....nejake 3-4 furiky si kludne zober z kopy na ceste na Bazovej 72 na PH2
10. okt 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
 @mel_blanc Nam nikdy zadna faktura za vodu od SM neprisla, nikdy jsme tam zadny stav vodomeru nenahlasovali, celkove jsme se se SM vubec odmitli na tema placeni vody bavit...
10. okt 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
 Neviete nahodou kto dal vcera odviezt tu kopu bordelu z krizovatky na bazovej ulici, ktora blokovala prejazd do projektu Suche Miesto?
12. okt 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabgab
Registrovala sa 22. mája 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
gabgab
Registrovala sa 22. mája 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Mali/mate niekto problem s kanalizacoiu? resp. s neodtekajúcim WC? Ak ano, ako to riesite? Dakujem za odpoved.
12. okt 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
 @gabgab My problemy mivame, ve 100% pripadu byl zatim problem ne u nas, ale v preplnene kanalizaci (nebo na precepravacce, coz ma ten samy dopad). Minuly tyden jsem to resila s tim Hydrotechem (viz. vyse), neco s tim udelali a u nas voda uz zase v pohode odteka. U vas porad ne?
12. okt 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
havran77
Registroval sa 27. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 32 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
havran77
 Zdravim,

keby ste nahodou videli potulovat sa hnedeho labradora (s cervenou satkou) spolu s bielym kokroidnym psom prosim zavolajte mi na 0903 787 403. Dakujem.
19. okt 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hann
Registrovala sa 4. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 52 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
hann
 @havran77 Včera dopoludnia sa potulovali na PH2 na Jazmínovej ulici, ale to som ešte nemala toto číslo.
20. okt 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
enajka
Registrovala sa 12. apríla 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
enajka
Registrovala sa 12. apríla 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
 este foto psikov keby ste ich videli volajte please
20. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
havran77
fotoportrét
fotoportrét
havran77
 Chcem sa velmi pekne podakovat pani co mi volala ... psikovia sa nasli emoticon este raz .. dakujem velmi pekne.
20. okt 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laso
Registrovala sa 15. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 87 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
laso
Registrovala sa 15. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 87 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
 @havran77
Nemate zac emoticon
20. okt 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
enajka
fotoportrét
fotoportrét
enajka
 Tak pre velky uspech nasla som dnes psika, ktory neni nas.Psik sa nasiel na ceste smerom od Ciernej vody k Ivanke pri Dunaji> Psik je cierny miesanec s bielym fliacikom pod krkom je to fenka. Ak viete o niekom komu chyba dajte nam vediet je u nas. Tc 0905 137 273
21. okt 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hann
fotoportrét
fotoportrét
hann
 tak to je pekné, že sa nachádzajú psíkovia, ale my sme stretli zatúlané divé prasa, susedia tiež, v blízkosti PH1 a jazdeckého areálu, tak neviem neviem, či aj to niekomu utieklo... ale nie je to zrovna príjemný zážitok.
23. okt 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoover
Registroval sa 14. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 87 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
hoover
Registroval sa 14. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 87 príspevkov a 1 album.
 Mili susedia!!! Pozvanka na Lampionovy sprievod je tu: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/hoover/album/hoover-2/8050122/
Dovidenia 5.11.2011 18:00!!! emoticon
27. okt 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš