Pristupova cesta na chatu

Zdravim vas, k pozemku (Zahrada-Pozemok prevažne v zastavanom území obce alebo v záhradkárskej osade, na ktorom sa pestuje zelenina, ovocie, okrasná nízka a vysoká zeleň a iné poľnohospodárske plodiny ) na ktorom chcem postavit chatu vedie cesta (oznacena cervena), ktora ma skor charakter polnej ako extra spevnenej, tato cesta sa pripaja strkovu (modra) , ktora je jedina pristupova cesta do "osady", obe tieto cestu su obecne a na katastry su vedene ako "Zastavaná plochaa nádvorie", Sposob vyuzivania pozemku: "Pozemok, na ktorom je postavená inžinierska stavba - cestná, miestna a účelová komunikácia, lesná cesta, poľnácesta, chodník, nekryté parkovisko a ich súčasti". Starostka tvrdi ze nevidi problem postavit (a skolaudovat) chatu na danom pozemku, rovnako ako povolit bagrovat po tej cervenej elek. pripojku. To ze v tom nevidi problem pani starostka som rad, je to vsak aj realne ze sa to v pohode skolauduje ak tam vedie len takato cesta? Dakujem Kubo
Odpovedať
Aspon u mna zalezalo na stavebnom povoleni. Na tom som mal napisane ze k domu mam pristupovu cestu, ale nebolo definovane aku.. Nasledne pri kolaudacii mi pani zo stavebneho povedala ze nemoze posudzovat cestu ked nieje definovana v stavebnom a skolaudoval som v pohode.
Odpovedať
@andreus Dakujem, ja si myslim ze oni nebudu chciet robit problemy, len teda ci je to vobec mozne. J.
Odpovedať
Profilova fotka
@jakub199 myslim ze ano, no ideal bude ak kolaudaciu stihnes este v tomto volebnom obdobi, nech nahodou nepride k zmene 🙂 ak je to v zahradkovej oblasti tak to by fakt malo byt ok, taketo cesty su tam bezne, len pozor potom na velke auta co ti budu dovazat material.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?