Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
Profilova fotka
toolka skoda :-(
Čo by som tam robila bell?
a Ty ideš?
Profilova fotka
chcem ist
len vas citam :-) bell: my pojdeme isto na coneco
Profilova fotka
toz ja chcem na moddom ist
sak to je este dalekooooo ;-) neviem kde budem o mesiac :-D ale to sme uz poriadne odbocili od povodnej temy... asi by trebalo zmenit nazov na vseobecne o vystavach :-)
moddom je Ti úplne ale úplne zbytočný, ver mi, keď si bola sklamaná z Nitry, tak moddom je totálna katastrofa. Zbytočné a ešte si aj budeš nadávať, že si šla.
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
kto ide tento rok? :-) ja by som chcela ist. dajte vediet tie co pojdete ako bolo.
Profilova fotka
My by sme mali ísť zajtra.
Profilova fotka
My ideme v piatok a verím že vyberieme stôl, stolík a dvere. Výrobcov už vieme, tak snáď....
aj my sa chystáme v piatok ;-) ale idem to len omrknúť ...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
yukaya - 24. feb o 07:35 ahojte, prosim Vas, neviete, ci sa nedaju zohnat vstupenky v nejakych časopisoch? brnka - 24. feb o 15:00 yukaya, myslis, zadara - teda vyhrat? o takejto moznosti som zatial nepocula.....ale samozrejme by to potesilo mima1 stavia dom - 24. feb o 15:10 ja som mala minuly rok z casopisu moj dom myslim. Uvidim tento rok. mima1 stavia dom - 24. feb o 15:18 inak http://www.modrastrecha.sk/forum/tema...... daniela6 už býva v dome - 24. feb o 16:17 ahojte, v minulom roku som bola pri Poluse u Sýkoru a tam boli veľmi ústretoví a dali mi 2 lístky , teda nevyužila som ich ale boli ochotníííí takže skúste! mima1 stavia dom - Dnes o 13:08 nikto nenasiel ziadnu vstupenku v casopise alebo niekde? nadenka8 - Dnes o 15:02 aj sa niekto chystáte? my asi v piatok. cerler - Dnes o 15:07 ak niektora najdete nieco zaujimave na vystave - hodte do tejto temy foto... nam tento rok cas nevysiel - a cez vikend oslavujeme
Baby pisem ohladom tych casakov,ja mam vstupenky zo stolarskeho magazinu...chodi nam do firmy, tak som si vystrihla:)
ahoj vies názov toho magazinu? Chceme sa ist pozriet v piatok. Ďakujem
My sme boli tiež pozrieť s manželom čo je nové v dekoráciách okien (záclony a pod.), lebo je to naše živobytie, ale bolo to ešte horšie ako minulý rok. Ani som sa neinšpirovala :-( A ako už niekto poznamenal, aj ten nábytok nestál za veľa a ceny kúpelní neporovnávam, som verná firme rasub.
katkasi...si mi pozdvihla náladičku "že ešte horšie ako minulý rok" ...hm, uvidíme, ideme zajtra
yanka79...vola sa to stolarsky magazin...a je dostat aj v trafikach:)
ahojte. tak co este nikto nema ziadne spravy o vystave. oplati sa tam ci tam ani nic nieje.
dnes idem.....ak to bude stat za to tak pridam aj foto....
vcera som bola na vystave v nitre. podla mna sa tam oplati ist tym, ktori vedia, co chcu pozerat a tym, ktori vedia, co pripadne chcu objednat. podla mna stoja za zmienku postele a matrace, nabytok z masivu, kuchyne, dvere, krby. sklamana som bola vystavovatelmi s temou kupelna - malo a nic moc. inak ludi nebolo vela, takze sa fajn popozeralo.
aj ja som bola včera na výstave a súhlasím s vivere...kto presne vie čo chce dá sa natrafiť, bolo aj vela sedačiek, my sme si aj jednu vybrali a tiež sme urobili objednávku na sprchový kút z Aquateku, oboje s 20% zlavou. My sme posledné pavilony z časového dôvodu len preleteli, ale ak som to správne zachytila, Decodom zastrešoval zrejme nejakých kuch.výrobcov a ponúkali bezplatné poradenstvo s dizajnérmi pri kávičke - bolo to na pozvánku a videla som že tam figuroval okrem decodomu aj Sýkora. A podla mna ľudí tam bolo dosť, len bufetové stánky zívali prázdnotou.
Profilova fotka
a co sedacky? my chceme pozerat sedacky..kozene
Profilova fotka
boli teda pekne? a zlavy?
ja som videla zlavy vacsinou 15 % sedaciek tam bolo relativne dost, boli aj kozene, ale neviem posudit, ci by stali "za hriech", kedze tento kus nabytku zatial vobec neriesim. decodom ani sykoru som si tam vobec nevsimla x-)
Profilova fotka
aj ja sa chystam zajtra.....z minuleho roku si pamätam vela vystavovatelov okien+zaluzii+roliet+garazovych bran atd. a to chcem popozerat....tak uvidim, pridam foto, ak ma nieco zaujme 8-)
Profilova fotka
ja idem v sobotu ....
Profilova fotka
katka aj ja idem v sobotu :-D :-D :-D
hanka myslis ze tam budu okna? nebyva toto na conecu? tiez potrebujeme okna :-) skallka vivere videli ste tam okna a tak? bolo by to super celkom
Profilova fotka
no ved hej, ideme tam spolu :)) a este dalsie dve baby, ze jo? :-D to bude super stretko :))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?