Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
Profilova fotka
stoli, neboj sa, kym som tu ja, nik Ta nebude bit :-D ja im ukazem! ;-) a aqui, ano potrap si svoju hlavicku, vymyslis lepsie veci ake by si kde videla ;-) a ak dojdes na nejaky napad, pochval sa nam
Profilova fotka
myslis aqui brik-arov? ti su sikovni, teda pred mnohymi rokmi robili nasim do domu vela veci a musim povedat, ze krasne - aj opracovanim x-)
Profilova fotka
chichi javorinka a brik aaj laaaav it
Profilova fotka
:-) tak drzime palceky s tym emailom, nech Ta len a len potesi ich odpoved ;-)
bell, viem, že som mimo tému, ale predsieňové zostavy sú pomerne malé, relatívne ťažko sa predávajú, lebo ľuďom to z typových prvkov väčšinou aj tak nesedí a ak to je kvalitné, musí to byť drahšie, drahé? Dosaď si sama. No a potom nekúpia. Tým pádom nie je biznis, ponuka sa zužuje ... Tak si myslím, že ľudia, ktorí chcú mať zladený interiér si to dajú vyrobiť s kuchyňou, obývačkou ... na mieru a tým pádom to majú presne podľa svojich potrieb. Ak niekto má 20 párov čižiem vysokých, alebo 30 klobúkov, alebo je fanatik na kabelky (ako ja) - proste presne bude predsieň urobená podľa individuálnych potrieb. Prosím nemaž ma ikke - aspoň kým si to tá ženská prečíta.
mima - ten mul-t-lock bol v ktorom pavilone? ten som nenasla a chcela som to vidiet na zivo :-D
Profilova fotka
uz som to precitala :-) ale ved chapes predsiene sa daju skladat z elementov - vid ikea /ehm strasny priklad/ alebo huelsta ..
myslim ze to bol pavilon B a bolo to hore na poschodi. dole boli dake sedacky. mam daky letacik prave z toho zamku co by som chcela. skusim odfotit a hodim do alba
veď práve, že tých elementov musí byť veľa a nevypláca sa to. Ti si myslím teda, no.
daktarin pozri moj album su tam
mali ich tam oba vystavene a boli pouzitelne. ale boli aj ine no tieto sa mi pacili uz minule a ten jeden FP540 stala minule len 10tisic ale tento rok som sa tam moc nedostala bolo tam vela ludi. tak som zhrabla tak slen letak
dakujem x-) hore po tych galeriach sme ani nechodili, takze som to nemohla ani vidiet .. skusim im napisat, snad daju vediet, co ta sranda u nich stoji. ja som pozerala cez sos.sk, tiez maju nieco podobne. chcela by som ten na odtlacok prsta, nie kodovy.
Článok sa načítava...
to aj ja ale myslim ze ked minuly rok tolko stal toho roku bude lacnejsi
to bol prave ten FP540 na odtlacok. ja som tam sla aj koli tomu hore. ale boli taky zasity tam ze ich nebolo dobre vidiet. uz som si dala poslat cennik tak som zvedava co stoji teraz. potom napisem ak chces
ahojte, takze sa ozyvam ako som slubila - vo viedni sme boli v sobotu ale az dnes som sa dostala ku compu ;-) vystava bola neporovnatelna s tym co sa vystavou nazyva v nitre. organizacia o mile lepsia,katalogy vysokej kvality a nabytok nadherny. Naozaj originalne nemecke , talianske ... firmy , designerske kusky, vseliake novinky... prekrasne ineriery, lahka orientacia v halach /vsetky kryte, prepojene, na zaciatku zoznam firiem ktore v tej ktorej vystavuju / - tomu koho naozaj zaujimaju pekne veci, urcite odporucam navstivit - ked uz nekupite, urcite sa inspirujete :-)
Profilova fotka
ahoj dai, dakujeme za info, dokedy je ta vystava? byva raz rocne, ze?
ked mi daju vediet, napisem ;-)
dai s nitrou sa naozaj neda porovnavat asi. inak niektory vystavovatelia mali strasnych ludi. napr albero otras. akoze nehovorim ze musia mat modelky alebo co ale postavia tam chlapa co ma polovicu hlavy vyholenu a vzadu chvost a este bol aj dost neprijemny. ]-( tak isto podaktore starsie tetusky mohli nahradit. alebo im dat pekne oblecko aspon. toto si tiez dost vsimam :-)
ahoj chichinka, niekto to tu pisal - ona sa v sobotu zacinala - myslim ze trva cely tyzden plus este ten dalsi vikend...
Profilova fotka
dai dakujem ;-) nejak ma nenapadlo kuknut starsie prispevky :-N
dai, toto som si presne myslela. Tento rok to nestihnem, ale nabudúci rok sa vyberiem možno aj s niektorými milými strechárkami - oni vedia ktoré sú to. ;-)
mne sa zdá, že budúcu nedeľu končí, ale zdať a mi môže, že :-D
Profilova fotka
vystava koncila vcera (nedela 15.3.2009) http://www.agrokomplex.sk/?pl=94
qietok, hovorili sme o viedenskej, nie nitrianskej
Profilova fotka
stolverka, dobre sa ti zda.. vystava vo viedni je od 14. do 22. marca http://www.wohnen-interieur.at/en/ind...
Profilova fotka
stolverka o rok balime PAT slivak a hor sa do Rexova ;-)
Profilova fotka
OK beriem spat, ale nazov je o vystave v NR nepostrehla som zmenu temy
bell, si buď istá, s Tebou som rátala. Začni baliť prvú slivku, nech sa nenudíš do roka ;-)
Profilova fotka
stolverka ale vazne nejdes nahodou na inchebu?
Nee bell

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?